Monday, March 4, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Trendy w obrączkach ślubnych 2024 – co jest teraz na topie?

Trendy w obrączkach ślubnych 2024 – co jest teraz na topie?

Niechby były jedyne w swoim rodzaju

Obrączki ślubne

fot. Hong Son / Pexels

Wybór obrączek ślubnych to nie lada wyzwanie. Tego typu biżuteria musi bowiem odpowiadać preferencjom zarówno panny młodej, jak i pana młodego. Jeżeli zatem należycie do par, które w tym roku wstępują w związek małżeński i zastanawiacie się, jakie obrączki wybrać – spieszymy z pomocą. W naszym artykule znajdziecie informacje na temat trendów w obrączkach ślubnych 2024. Co jest aktualnie na czasie? Podpowiadamy

 

Złoto na wagę… złota, czyli ponadczasowa klasyka

Są takie elementy biżuteryjne, które mimo zmieniających się trendów wciąż pozostają modne. Do takowych należą niewątpliwie obrączki wykonane ze złota. To ponadczasowe rozwiązanie pasuje każdemu, szczególnie że dostępne jest w wielu odmianach tego szlachetnego kruszcu. W salonach jubilerskich można znaleźć biżuterię wykonaną z:

 

· Żółtego złota. To połączenie stopu z domieszką cynku lub srebra. Czasami dodawana jest również miedź, która nadaje biżuterii nieco intensywniejszy odcień. W zależności od proporcji domieszek, obrączki mogą przyjmować również ciemny kolor.

· Białego złota. Kolor ten uzyskiwany jest poprzez dodanie palladu, niklu, srebra lub cynku. Żeby uzyskać jak najlepszy efekt bieli, producenci dodatkowo pokrywają biżuterię warstwą rodu.

· Różowego złota. Kolor ten powstaje w wyniku połączenia klasycznego złota ze srebrem oraz miedzią. To właśnie ta ostatnia sprawia, że metal uzyskuje jednolitą, różową barwę.

· Mieszanego złota. Taka biżuteria to kombinacja wyżej opisanych rodzajów złota. Dzięki połączeniu ze sobą różnych metali, jest wielokolorowa.

 

Poza różnymi odmianami złota wiele par decyduje się na zakup tańszych obrączek. Najczęściej wykonane są one ze srebra lub stali szlachetnej. Dużą popularnością cieszą się również modele z włókna węglowego, które najczęściej występują w towarzystwie metali szlachetnych.

Obrączki gładkie i ze zdobieniami

Przeglądając oferty salonów jubilerskich klienci wciąż do wyboru mają klasyczne, gładkie modele biżuterii. To uniwersalne rozwiązanie o ponadczasowych charakterze, które mimo upływu lat wciąż będzie prezentować się doskonale. Pary, które chcą jednak od obrączek czegoś więcej również się nie zawiodą. W witrynach salonów jubilerskich nie brakuje bowiem nietuzinkowych, nowoczesnych rozwiązań. Można wybierać m.in. spośród nacinanych modeli czy matowych, szczotkowanych. Ponadto dużą popularnością cieszą się niezmiennie obrączki z dodatkiem kamieni ozdobnych, które mimo zmieniających się trendów wciąż pozostają modne.

Wybierz obrączki od Briju

Jeżeli zależy Wam na tym, aby wybrane przez Was obrączki zawsze były modne i efektowne – skorzystajcie z oferty uznanych salonów jubilerskich, do których niewątpliwie należy Briju. To marka z tradycjami, która od dekad dostarcza swoim klientom tylko to, co jakościowe, estetyczne i modne. Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się tu: briju.pl, do czego gorąco zachęcamy. Duża dostępność modeli biżuterii pozwoli Wam dopasować obrączki do swoich preferencji i możliwości finansowych. Zakupy w Briju są zawsze udane, o czym przekonacie się niebawem.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ