Thursday, July 18, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Co się nosi?

Co się nosi?

Frędzle, papier, drewno, a może słoma. Zobacz co się nosi latem.

Frywolne frędzle

Miejska swoboda czerpie w tym sezonie z klimatów country i hippie – skórzane lub materiałowe frędzle pojawiły się przy torebkach, kurtkach, burach i dodatkach. Nośmy je w towarzystwie kolorowych wzorów, połyskujących dodatków i lekkich tkanin.

news

Kimono: Parfois, Kurtka: Only, torebka: Milate, torebla: Joanna Kruczek, bluzka: Mohito, plecak: House, naszyjnik: Sinsay, buty: Parfois, kostium: Reserved

 

Papier, drewno, słoma

Torebka wykonana w całości z superwtrzymałego papieru, drewniane oprawki okularów, słomkowy kapelusz, lniane buty i bawełniane bluzki. Skoro jeździmy na rowerze, kupujemy kremy eko i warzywa od rolnika, nośmy też ubrania i dodatki z ekologicznych materiałów. Obowiązkowo w kolorze papieru z recyklingu.

image-10

Kapelusz: Parfois, okulary: Gepetto by Woody, bluzka: Medicine, koszulka: Leo, torba: Pandamito, spódnica: Reserved, buty: Wrangler, buty: Timberland, torba: Pandamito

tekst: Karolina Siudeja

OKLADKA-65-Beata-Sadowska200pxmateriał pochodzi z nr 3/2015

Miłośniczka słowa pisanego i mówionego, gaduła i tropicielka językowych banałów. Dziennikarka lifestylowa, redaktorka, konferansjerka oraz specjalistka od content marketingu. Z „Miastem Kobiet” związana od początku jego istnienia. Najchętniej pisze o ludziach, seksie i gotowaniu. Prowadzi blog obyczajowo-kulinarny historieslodkoslone.pl. Prywatnie zakochana mama i początkująca ogrodniczka.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ