Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / TRENDS 4 KIDS: krakowskie targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek

TRENDS 4 KIDS: krakowskie targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek

Dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić targi Trends4Kids

Targi Trends4Kids

Targi Trends4Kids już 25 listopada w Krakowie / fot. materiały prasowe

25 listopada w obiekcie TAURON Arena Kraków, przy ul. S. Lema 7 w Krakowie odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów. Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat

Trends4Kids – zakupy dla najmłodszych

Trends4Kids to szansa na poznanie i do zrobienia zakupów dla najmłodszych z najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji jesienno-zimowychod polskich twórców produktów hand made.

Wszystkich, którzy co roku o tej porze mają kłopot ze znalezieniem innego, oryginalnego, niebanalnego, mikołajowego lub świątecznego prezentu  dla dzieci zapraszamy 25 listopada do odwiedzenia targów.

Na ten jeden dzień obiekt TAURON Arena Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:

STREFA SHOPPINGU – w tej strefie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Oryginalna odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki, to tylko część asortymentu, jaki będzie można spotkać podczas eventu. Wszyscy, którzy tego dnia zrealizują zakupy u wystawców w kwocie łącznej 250 zł w podziękowaniu otrzymają miły prezent.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni najmłodsi Goście wydarzenia będą mogli bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco.

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice jak i ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okoliczność skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach

 

CO: Targi Trends4Kids
GDZIE: TAURON Arena Kraków
KIEDY: niedziela 25 listopada 2018
godz. 10:00 – 17:00
Wstęp: osoby dorosłe 8 zł, dzieci bezpłatnie.
Szczegóły na: www.trends4kids.pl oraz na FB

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ