Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Trend biel – kolekcja Arytonu na wiosnę/lato 2013

Trend biel – kolekcja Arytonu na wiosnę/lato 2013

Ten trend pojawia się w każdej kolekcji letniej od niepamiętnych czasów. Raz jest mocniejszy raz nieco mniej widoczny, ale wciąż niezmiennie obecny. Kiedy tylko zaczyna się robić trochę cieplej, wszystkie ciemne, zimowe kolory nagle tracą

Ten trend pojawia się w każdej kolekcji letniej od niepamiętnych czasów. Raz jest mocniejszy raz nieco mniej widoczny, ale wciąż niezmiennie obecny. Kiedy tylko zaczyna się robić trochę cieplej, wszystkie ciemne, zimowe kolory nagle tracą cały swój urok. Nagle pragniemy jak najszybciej rozjaśnić swoją garderobę, a co nadaje się do tego najlepiej? Oczywiście ożywcza kropla bieli!

Tren biel - kolekcja marki Aryton wiosna/lato 2013

Zdjęcie 1 z 8

fot. materiał prasowy

 

Nie ma drugiego tak uniwersalnego koloru (no może poza czernią, ale o niej nie chcemy dziś pisać), który równie świetnie sprawdza się i w rzeczach eleganckich, i biurowych, i casualowych. Możemy łączyć go z innymi kolorami, możemy również postawić na biały total look i wtedy będzie najbardziej stylowo i na czasie. Biel ma wiele twarzy – czysta, śnieżna biel, kość słoniowa, mleczna biel, alabaster, écru, czy nawet „skorupka jajka” to tylko niektóre z jej odcieni.

Aby nie było nudno, w obrębie tego koloru powinniśmy pobawić się zestawieniami faktur. Białą dzianinę łączymy z lejącą satyną, dżins z szyfonem, a bawełnę z gipiurą. Wycięcia, ażury, przezroczystości, zakładki, pliski, ozdobne stębnowania i lamówki – dzięki takim zabiegom biel staje się wielowymiarowa i intrygująca.

Projektanci w tym sezonie zastosowali wszystkie te zabiegi i dzięki nim biel jest niekwestionowaną królową wybiegów.

Zobacz więcej na www.aryton.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ