Saturday, May 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Travis Scott w Polsce! Ceny biletów powalają

Travis Scott w Polsce! Ceny biletów powalają

Długo wyczekiwany koncert teraz w Polsce!

Travis Scott

Zdjęcie przedstawiające Travis'a Scott'a/ fot. Live Nation

Travis Scott kontynuuje przełomową światową trasę koncertową Utopia – Circus Maximus World Tour ogłaszając europejskie i brytyjskie koncerty arenowe i stadionowe. Tym razem zawita też w Polsce.

Travis Scott w Polsce!

Podczas całej trasy koncertowej Travis Scott zawita, także w Polsce. Spotkamy go w TAURON Arenie Kraków 2 lipca 2024 r.

Plakat Circus Maximus

Plakat Circus Maximus/ fot. Live Nation

Sprzedaż biletów

Sprzedaż ogólna rusza w piątek, 10 maja na LiveNation.pl o godz. 10:00, jednak przedsprzedaż zaczyna się 8 maja o godz. 14:00. Ceny biletów to 476 złotych za płytę oraz między 315 a 761 złotych za miejsce siedzące na trybunach, a cena za bilet Platinum sięga nawet ponad dwa tysiące zł. Do tego trzeba doliczyć opłatę serwisową.

Koncert w wielkiej sprawie

Jak podaję oficjalna strona Tauron Areny Kraków 1 euro/funt z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazany na rzecz Cactus Jack Foundation, organizacji 501(c)3, założonej właśnie przez Travisa, której misją jest wspieranie młodzieży z Houston poprzez zbiórki zabawek, programy stypendialne dla studentów HBCU oraz pokrywanie kosztów związanych z edukacją i działaniami twórczymi.

Kim jest Travis Scott?

Amerykański raper, wokalista i producent muzyczny. Pochodzący z Houston artysta jest liderem nie tylko w muzyce, ale także w modzie, kulturze. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody GRAMMY projektant i twórca, ikona stylu, aktor i założyciel wytwórni Cactus Jack.

 

UTOPIA – Circus Maximus

Album UTOPIA był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem hip-hopowym w 2023 roku, utrzymując się na pozycji nr 1 na liście Billboard Top 200 przez cztery tygodnie z rzędu i gromadząc ponad 50 miliardów streamów na całym świecie. Ponadto Spotify uznał go za najczęściej streamowany album w pierwszym tygodniu od wydania w 2023 roku, a Apple Music potwierdziło największą liczbę streamów płyty w dniu premiery.

Natalia Warzecha

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ