Monday, May 17, 2021
Home / Seks  / SLIP-LESS TUESDAY: BEN MELZER

SLIP-LESS TUESDAY: BEN MELZER

Transpłciowy model podbija serca pań!

Internet obiegła informacja o pierwszej transpłciowej playmate, Ines Rau. Modelka otwarcie chwali się tym, jak uwielbia czuć się seksowną i przekonuje, że fakt zmiany płci jej w tym nie przeszkadza. To była jedna z ostatnich decyzji Hugh Hefnera. Kontrowersyjna, ale my lubimy otwarte umysły, więc podążając za trendem w dzisiejszym wydaniu „Slip-less Tuesday” prezentujemy, Benjamina Melzera. Czyż i on nie jest seksowny? 

24.10.2017r. – BENJAMIN MELZER

Ben Melzer był pierwszą osobą transpłciową, która pojawiła się na okładce niemieckiej edycji magazynu „Men’s Health”. W wieku 23 lat przeszedł operację zmiany płci i dziś deklaruje, podobnie jak Ines, że wreszcie jego ciało jest spójne z wnętrzem i czuje się szczęśliwy. 

Aktualnie mężczyzna doskonale radzi sobie w modelingu, współpracując ze znanymi markami i realizując liczne sesje zdjęciowe. Wychodzi mu to nawet lepiej, niż jego kolegom po fachu, którzy nieco dłużej mogli celebrować swoją męskość. 

Podoba wam się, czy to dla was już o krok za daleko? A przede wszystkim – skusiłybyście się na randkę z facetem z wyboru? ;- )

My mu gorąco kibicujemy! 

______

fot. w rotatorze: Instagram/egoshooter

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach