Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Tracisz na to 72 dni…

Tracisz na to 72 dni…

...w tym czasie mogłabś się spotkać z przyjaciółmi na dwugodzinną kolację, aż 850 razy. Równie dobrze możesz wybrać się w tym czasie w podróż dookoła świata.

Nie trać więcej czasu...

Nie trać więcej czasu.../ fot. fotolia

72 dni, tyle przeciętna kobieta w ciągu całego swojego życia poświęca na golenie nóg. A w tym czasie mogłaby się spotkać z przyjaciółmi na dwugodzinną kolację, aż 850 razy. Równie dobrze możesz wybrać się w tym czasie w podróż dookoła świata. Zastanawiałaś się ile mogłabyś zrobić, zamiast tracić czas na golenie nóg, często mało efektywne? Jeśli chcesz poznać sposób na zaoszczędzenie Twojego bezcennego czasu, zapraszamy do świata epilira.

Nie trać więcej czasu...

Nie trać więcej czasu…/ fot. fotolia

Istotą depilacji laserowej jest niszczenie cebulek włosa za pomocą lasera. Urządzenie stosowane do zabiegów depilacji działa powierzchownie, dlatego nie wpływa na funkcje całego organizmu, nie trzeba więc obawiać się negatywnego wpływu na zdrowie. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika ok. 2 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka i jego stopniowy zanik, a w efekcie całkowitą utratę włosa.

Wiele kobiet ma obawy przed poddaniem się laserowej depilacji z powodu panującego przeświadczenia, że jest to zabieg bolesny. Tymczasem czasopisma medyczne określają stopień bolesności zabiegu depilacji z użyciem lasera jako 3 w skali od 1 do 10 (gdzie 1 to zabieg bezbolesny, 10 to zabieg bardzo bolesny). Ponieważ odczuwanie bólu to kwestia bardzo indywidualna, najlepiej umówić się na bezpłatną konsultację i próbę, dzięki której przekonamy się, czy działanie lasera jest dla nas bolesne. Ponadto urządzenie firmy LUMENIS® zmniejsza odczuwanie zabiegów dzięki specjalnej, opatentowanej głowicy HS, która delikatnie zasysa skórę. Laser LightSheer® Duet™ został stworzony z myślą o kobietach, tak jak firma epilira.

W gabinetach epilira pracuje się na urządzeniach renomowanych firm. Partnerem technologicznym epilira jest LUMENIS®  światowy lider w produkcji laserów medycznych, obecny na rynku od ponad 40 lat.  Laser LightSheer® Duet™ „Lumenis for epilira” został wyprodukowany dla firmy epilira, podkreślając tym samym silne więzi, jakie łączą światowego lidera w produkcji laserów oraz firmę specjalizującą się w depilacji laserowej. epilira i  LUMENIS® wspólnie gwarantują najwyższą jakość zabiegów. Sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Pozytywna opinia FDA to wyznacznik wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie. Dodatkowo zostały oznaczone certyfikatami ISO oraz CE.

Epilira to firma medyczna – jej specjaliści oferują swoim klientom całościowe podejście – sam zabieg depilacji laserowej poprzedzają profesjonalna konsultacja i kwalifikacja, a po zabiegu możemy liczyć na pełną opiekę, porady dotyczące pielęgnacji ciała oraz możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla skóry po depilacji.

Zabieg trwałego usuwania owłosienia za pomocą lasera jest nie tylko bezbolesny i bezpieczny, ale przede wszystkim wygodny – częste golenie czy znoszenie bólu podczas używania depilatora można zamienić na zabieg depilacji laserowej w dogodnym dla nas miejscu, co pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim raz na zawsze pozbyć się problemu podrażnień skóry, wrastania włosków i pojawiania się nieestetycznych czarnych kropek.

Epilira współpracuje z ekspertami medycznymi oraz klinikami:

RClinic ( ul. Topiel 12) – dr Robert Chmielewski,

 

 

 

Wellderm ( ul. Piękna 44) – dr Agnieszka Bliżanowska

 

 

 

 

Medycyna Urody ( ul. Domaniewska 39A) – zespół lekarzy z wieloletnim doświadczeniem m.in. lek. med. Krzysztof Szymański , chirurg plastyk oraz lek. med. Edyta Adamczyk-Kutera .

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Klaudia 13 sierpnia, 2013

    o! a ja właśnie się tam wybieram 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ