Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Tour Kocham Rowerek

Tour Kocham Rowerek

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub będziesz w pobliżu 10 maja, to koniecznie weź udział w rodzinny pikniku Tour Kocham Rowerek.

Tour Kocham Rowerek w Rzeszowie

Tour Kocham Rowerek w Rzeszowie / fot. materiał prasowy

Już w najbliższą sobotę 10 maja do Rzeszowa zawita cykliczna impreza Tour Kocham Rowerek.

Tour Kocham Rowerek w Rzeszowie

Tour Kocham Rowerek w Rzeszowie / fot. materiał prasowy

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Tour Kocham Rowerek był już w Katowicach i Krakowie . W tym roku akcja potrwa prawie do końca czerwca i odbędzie się w szesnastu miastach . Na trasie oprócz Rzeszowa są również m.in. Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa.

Wspieramy inicjatywy, które tak jak Tour Kocham Rowerek są bardzo dobrą propozycją dla rodziców -zwolenników aktywnego wypoczynku . Zapraszamy do wspólnej zabawy, połączonej z edukacją na temat zasad ruchu drogowego oraz na przygotowane przez nas stoisko  –mówi Renata Łuczyńska – Bogusz z Crispy Natural, partnera tegorocznej edycji Tour Kocham RowerekPoczątek imprezy o godzinie 10.00.

Pełna lista miast rowerkowej trasy na www.wyscigirowerkowe.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ