Saturday, April 13, 2024
Home / Moda  / Torebka Laura Biaggi – modny dodatek wiosna/lato 2020

Torebka Laura Biaggi – modny dodatek wiosna/lato 2020

Bez stylowej torebki dobrej marki trudno sobie wyobrazić prawdziwą elegantkę. Jednak taki dodatek wcale nie musi kosztować fortunę

torebka laura biaggi

Torebka Laura Biaggi to nieodzowny dodatek do każdej letniej stylizacji / fot. Unsplash.com

Torebki Laura Biaggi co sezon znakomicie wpisują się w obowiązujące modowe trendy. Niezbędne dodatki, jakimi są torebki projektowane przez tę włoską firmę , dzielnie dotrzymują kroku tym, które są prezentowane na światowych wybiegach. A przy tym ich ceny są bardziej przyjazne dla kieszeni

 

Torebka to zaraz po butach albo ex aequo z nimi ulubiony dodatek. Chociaż właściwie należałoby powiedzieć, że nie „dodatek”, ale ważne uzupełnienie każdej stylizacji. O tym, jak istotne są torebki, może świadczyć fakt, że niektóre z modeli stały się już kultowe. Jednak poza tym, że torebka powinna być dobrze zaprojektowana, stylowa, to także musi być wykonana z materiałów wysokiej jakości. Dotyczy do zarówno torebek ze skór ekologicznych czy tkanin, jak i tych ze skór naturalnych. Wtedy właśnie jest to w pełni udana inwestycja. Wszystkie te cechy łączy każda torebka Laura Biaggi.

 Laura Biaggi torebki – feeria najmodniejszych kolorów

Firma Laura Biaggi to prawdziwie włoski styl. Projektuje takie torebki, które zawsze będą na topie. Mają klasyczne kształty (np. kopertówki czy listonoszki), a ich kolory uważane są za uniwersalne i pasujące do każdej stylizacji. Do takich niewątpliwie należą torebki czarne oraz w kolorze nude. Jednak Laura Biaggi torebki to także opcja dla zwolenniczek podążania za obowiązującymi i wciąż zmieniającymi się trendami. Także jeśli chodzi o kolory. W sezonie wiosna/lato najmodniejsze są torebki żółte, białe, różowe oraz we wszelkich pastelowych barwach. Wciąż bardzo na topie są też te wykonane z materiałów w zwierzęce printy oraz z metalicznym połyskiem. Niezależnie od tego, na jaki kolor się zdecydujemy, torebka Laura Biaggi na pewno zaspokoi nasze oczekiwania w kwestii posiadania modnego dodatku. I to dodatku w najlepszym stylu, wykonanego zgodnie ze wszystkimi zasadami tradycyjnego rzemiosła.

Wiosna/lato 2020 – obowiązujące fasony

Poza wspomnianymi już klasycznymi fasonami torebek, które sprawdzają się od lat, niezależnie od obowiązujących trendów, należy wymienić jeszcze shoppery, czyli większe torby na ramię, które w tym sezonie zyskały elegancki look. Modne torebki Laura Biaggi na sezon wiosna/lato 2020, to także torebki okrągłe (często z plecionego materiału, co też jest jednym z obowiązujących trendów) , a także saddle bags (czyli torebki przypominjące kształtem siodło). Laura Biaggi oferuje również wszelkiego rodzaju bardzo modne i pożądane nerki, a także mikrotorebki różnych typów. Niewątpliwie wybór z kolekcji Laura Biaggi torebki jest bardzo duży, a każda torebka niezależnie od tego, w jakim jest kolorze i fasonie, na pewno wyróżni z tłumu jej posiadaczkę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ