Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Torebki Bolsa dla nowoczesnych, aktywnych kobiet

Torebki Bolsa dla nowoczesnych, aktywnych kobiet

Super dodatek na nadchodzącą jesień, czyż nie?

Torebki Bolsa

Torebki Bolsa to szyk / fot. materiał Partnera

Szukasz torebki produkowanej w krótkich, limitowanych seriach? Wspierasz polskie marki? Świetnie! Poznaj markę, która tworzy torebki na Twoją miarę

 

Bolsa to polska rodzinna firma produkująca ekskluzywną galanterię skórzaną, stworzona przez trzy przedsiębiorcze kobiety, które uwielbiają eksperymentować z kolorem, formą i fakturą. Torebki Bolsa szyte są z wyjątkową dbałością o szczegóły wyłącznie w Polsce. Do produkcji wykorzystuje naturalne skóry najwyższej jakości, pochodzące z najlepszych włoskich garbarni. Inspiracją dla marki stały się pewne siebie, aktywne i nowoczesne kobiety i to właśnie dla nich Bolsa tworzy wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne produkty.

torebka

fot. materiał Partnera

 

Torebki Bolsa ‒ kwintesencja elegancji i wyjątkowości

Przygoda w świecie galanterii skórzanej dla kobiet rozpoczęła się w czerwcu 2006 roku, kiedy to założycielki marki szyły na zamówienie kolekcje torebek i rękawiczek dla dużych polskich i zagranicznych firm. Zdobyte dzięki tej pracy doświadczenie wykorzystały do stworzenia własnej marki, która istnieje od 2016 r. Od tamtej pory codziennie robią wszystko, aby sprostać oczekiwaniom nowoczesnych kobiet, poszukujących wyjątkowych, pięknych, modnych, praktycznych i wygodnych torebek.

torebka Bolsa

fot. materiał Partnera

Nieszablonowe wzory

Kobiety i ich potrzeby są dla marki Bolsa największą inspiracją, dlatego bardzo ważny jest stały kontakt z Klientami. Wysłuchanie ich sugestii, rozmowy, a na specjalne życzenie wprowadzenie modyfikacji produktów. Marka stara się iść z duchem czasu, stawiając sobie za priorytet potrzeby i wymagania współczesnych kobiet. W projektach dużą wagę przykłada do estetyki i funkcjonalności wyrobów, co bezpośrednio przekłada się na nowe rozwiązania zastosowane w poszczególnych modelach. Nieszablonowe połączenia kolorów, faktur i form tworzą produkty, które zachwycają swoją wyjątkowością i oryginalnością.

torebka bolsa

fot. materiał Partnera

Torebki Bolsa ‒ limitowane serie

Torebki Bolsa są produkowane w krótkich, limitowanych seriach, co sprawia, że kolekcje są nieszablonowe i daleko im do produktu masowego. Klientki często mają wpływ na finalny wygląd produktu. W ten sposób marka szyje torebki doskonale odpowiadające potrzebom swoich użytkowniczek. Szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że kolekcje są interesujące i przyciągające uwagę.

 

torebki bolsa

fot. materiał Partnera

torebki

fot. materiał Partnera

Torebki i inne skórzane akcesoria marki Bolsa znajdziesz na stronie www.bolsa.com.pl

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ