Saturday, April 13, 2024
Home / Moda  / Torba termiczna przydatna cały rok. Sprawdź, do czego ją wykorzystać?

Torba termiczna przydatna cały rok. Sprawdź, do czego ją wykorzystać?

Niezbędna w każdym domu

Torba termiczna

fot. materiał Partnera

Jedzenie, którego nie chcemy zmarnować podczas podróży, kanapki, po które sięgamy po kilku godzinach pracy i ulubiony jogurt, o którym marzymy na spacerze. To wszystko wymaga odpowiedniego przechowywania, by dłużej zachowało świeżość, bez względu na to, czy w pobliżu jest chłodziarka. Nietypowa przenośna lodówka, a właściwie innowacyjna torba termiczna na jedzenie od PackIt to odpowiedź na bolączki współczesnego, przemieszczającego się smakosza. Nie tylko na plażę, ale przez cały rok. Zobaczmy, kiedy i gdzie przydaje się opcja chłodzenia napojów i żywności

 

  1. Na wakacje
  2. Do pracy i szkoły
  3. Do przewożenia leków

Torba termiczna  na wakacje

Termiczna torba na przekąski i napoje doskonale sprawdzi się jako niezbędnik udanego, rodzinnego plażowania. Marka prosto z Kalifornii stworzyła serię tekstylnych opakowań, utrzymujących niską temperaturę, dzięki innowacyjnej, żelowej wkładce chłodzącej. Ta wakacyjna lodówka dostępna jest w kilku wielkościach i wzorach. PackIt jest właścicielem amerykańskiego patentu na torby z możliwością zamrażania aż do 10 godzin. Każdy rodzic doceni możliwość utrzymania świeżości plażowych przekąsek, zwłaszcza wtedy, gdy zabawa się nie kończy, a wokół próżno o zakup świeżej żywności. Zapakujesz do niej jedzenie wymagające przechowywania w zimnie (np. wędliny, nabiał, niektóre warzywa i owoce), ale też sprawdzi się jako przenośny barek serwujący schłodzoną wodę czy inne napoje, które w letnie dni błyskawicznie stają się ciepłe i niesmaczne.

torba termiczna na plażę

fot. materiał Partnera

Taka mobilna torba to nie tylko praktyczna opcja schowania prowiantu i wody, ale również stylowy, modny dodatek. Żywe, optymistyczne kolory czynią z takiej galanterii zachwycającą ozdobę. Torby od PackIt swoim wyglądem w ogóle nie przypominają kanciastych, nieporęcznych przenośnych lodówek, czy wysłużonych toreb termicznych. To prawdziwe odkrycie bez wkładów z lodem i ze sporą pojemnością. Wystarczy umieścić torbę na noc w zamrażalniku, a rano będzie gotowa do użycia. Niezawodna na plaży, na spacerze, na pikniku, ale po zamknięciu i założeniu na ramię upiększy naszą stylizację. Dziś na urlop jeździmy się nie tylko podczas wakacji szkolnych. Dlatego niezależnie od pory roku, jeśli tylko udamy się tam, gdzie temperatura otoczenia oscyluje w okolicach 30 stopni Celsjusza, torba termiczna z całą pewnością się przyda.

Do pracy i szkoły

Niewątpliwą zaletą toreb PackIt jest to, że ma szeroki katalog zastosowań. Torba termiczna na lunch z klamrą  dedykowana jest rodzicom spacerującym z dzieckiem w wózku. Dzięki zapięciu opakowanie zostanie przytwierdzone do stelaża, a rodzic ulubioną świeżą przekąskę malucha ma zawsze pod ręką. Dzięki takiemu rozwiązaniu, ręce opiekunów pozostają wolne od dodatkowych bagaży, a wycieczka poza dom może spokojnie przedłużyć się, bez zamartwiania się o stan kanapki z wędliną, czy jogurt.

torba na lunch

fot. materiał Partnera

Ale uniwersalność produktów PackIt polega na tym, że można je wykorzystać w zupełnie dowolnych okolicznościach. To designerskie termoopakowanie okaże się niezastąpione podczas przewożenia posiłków do pracy oraz ich przechowywania, gdy akurat nie ma dostępnej lodówki. Deklarowane przez producenta 10 godzin nieprzerwanego chłodzenia z pewnością wystarczy na cały dzień pracy. Z takiej opcji chętnie skorzystają też dzieci szkolne podczas drugiego śniadania, a także studenci czy sami nauczyciele. Torbę z klamrą z łatwością można przypiąć do roweru, wózka, ale też zwyczajnie wrzucić do plecaka czy torby. Pakowanie śniadania i lunchu do torby to z pewnością trend, który znamy z amerykańskich filmów, ale warto mu się przyjrzeć i wybrać ten wariant, który ułatwia nam codzienne funkcjonowanie.

fot. materiał Partnera

Do przewożenia leków

Niezależne testy laboratoryjne wykazały, że torba PackIt utrzymuje niską temperaturę żywności i napojów pięć razy dłużej niż jakakolwiek inna torba na lunch dostępna na rynku amerykańskim. Ta kalifornijska marka z USA jest właścicielem patentu na torby z możliwością zamrażania. I właśnie tę zaletę warto wykorzystać u siebie, zwłaszcza wtedy, gdy jest konieczność przewiezienia leków (np. probiotyków, antybiotyków). Osoby starsze, schorowane, ale też rodzice, doskonale wiedzą, jak ważna jest kwestia ich właściwego przechowywania. Niektóre z nich wymagają niskich temperatur, więc siłą rzeczy lądują w domowej lodówce.

 

A co w sytuacji, gdy musimy udać się w podróż, przeprowadzić się lub zwyczajnie wyjść na dłużej i nie przegapić godziny podania leku? Tutaj z pomocą przychodzi proste i genialne w swej prostocie rozwiązanie, mianowicie torba termiczna z rączkami. Przypomina zwykły dodatek do stylizacji, lecz przez swoje unikalne właściwości chroni umieszczone w niej medykamenty przed wpływem ciepła. Zapewnia odpowiednie chłodzenie i warunki porównywalne do standardowej lodówki i to do 10 godzin. Wystarczy zamrozić torbę w zamrażalniku na dobę przed planowanym wyjściem, a następnie wyjąć, umieścić w niej leki i zamkniętą zabrać ze sobą. Dzięki rączkom jest wygodna, ale też nie zajmuje wiele miejsca. W zależności od preferencji producent przewidział możliwość zakupu mniejszej torby z rączkami oraz większej z paskiem. Obie zamykane na zamek błyskawiczny.

torba na lunch

fot. materiał Partnera

Torby chłodzące przydają się nie tylko latem. Okazuje się bowiem, że potrzebę posiadania własnej przenośnej lodówki zgłaszają uczniowie, pracownicy, rodzice, niezależnie od pory roku. To gadżet, który niejednokrotnie ratuje sytuację, a przede wszystkim żywność i leki, które pozostają zdatne do spożycia przez wiele godzin.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ