Sunday, July 21, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Topgal – marka dla ucznia

Topgal – marka dla ucznia

Plecak najczęściej kojarzy się z turystycznym wyjazdem w góry, albo z uczniem, który wykorzystuje ten element wyposażenia, jako niezbędny do przenoszenia szkolnych przyborów i dodatkowego wyposażenia. Firma Topgal to specjalista oferujący ten drugi rodzaj asortymentu,

Topgal – marka dla ucznia

Topgal – marka dla ucznia / fot. fotolia

Plecak najczęściej kojarzy się z turystycznym wyjazdem w góry, albo z uczniem, który wykorzystuje ten element wyposażenia, jako niezbędny do przenoszenia szkolnych przyborów i dodatkowego wyposażenia. Firma Topgal to specjalista oferujący ten drugi rodzaj asortymentu, czyli plecaki szkolne.

Topgal – marka dla ucznia

Topgal – marka dla ucznia / fot. fotolia

Nie oznacza to jednak, że w niezwykle bogatej i z pewnością nowoczesnej ofercie nie znajdzie się też coś spoza uczniowskiego arsenału, bowiem podobnie, jak o szkolne wyposażenie Topgal troszczy się też o wygodę w czasie wolnym. Produkty tej marki ciągle zmieniają swoje oblicze. Dzięki systematycznemu poszukiwaniu rozwiązań technicznych i technologicznych, a przede wszystkim dzięki poznawaniu potrzeb młodych klientów każdego roku pojawiają się w kolekcji nowe wzory, jak na przykład plecaki na laptopy. Noszenie do szkoły notebooka czy tabletu na wyższych szczeblach edukacji nie jest już dziś niczym nietypowym, a proponowane rozwiązania pozwalają zarówno bezpiecznie przenosić sprzęt, jak i zapakować do plecaka wiele innych przydatnych przedmiotów, a nawet ochronić go przed deszczem specjalną peleryną.

Topgal istnieje od 1993 roku, a szkolny asortyment należy do produktów wiodących. Dlatego bez względu na to, czy plecak będzie nosić uczeń trzeciej klasy każdego dnia na lekcje, czy też posłuży on wycieczkowym wypadom za miasto podczas weekendu młodemu studentowi, każdy model spełnia podstawowe wymagania. Zalicza się do nich:

– usztywnione i wyłożone pianką ergonomiczne plecy,

– miękkie szerokie szelki, regulowane na długość,

– podzielona na kilka kieszeni komora główna i funkcjonalne kieszenie zewnętrzne,

– elementy odblaskowe zapewniające widoczność w trudnych warunkach,

– estetyczny design dostosowany do wieku adresata modelu,

– nowoczesne rozwiązania technologiczne i dobrej jakości materiały gwarantujące trwałość produktu.

Poza plecakami Topgal obejmuje również szereg akcesoriów przydatnych zarówno uczniom, jak i osobom korzystającym z plecaka rekreacyjnie. Wśród produktów znalazły się praktyczne bidony, pudełka śniadaniowe i inne drobiazgi pozwalające na wygodne zapakowanie przydatnego wyposażenia.

Topgal to firma, które nie tworzy dla siebie, lecz dla swoich młodych klientów.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you will find 31077 more Information to that Topic: miastokobiet.pl/topgal-marka-dla-ucznia/ […]

  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: miastokobiet.pl/topgal-marka-dla-ucznia/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ