Monday, May 27, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / TOP 8 zabiegów medycyny estetycznej

TOP 8 zabiegów medycyny estetycznej

Botoks, wypełniacze, pilingi, laser frakcyjny? Oferta gabinetów medycyny estetycznej wciąż się powiększa. Czy poddałabyś się któremuś z tych zabiegów?

Top 8 zabiegów medycyny estetycznej

A Ty, który zabieg wybierzesz?

Botoks, pilingi, a może laser? Które zabiegi medycyny estetycznej najskuteczniej poprawiają urodę i samopoczucie Polek? To pytanie zadaliśmy lekarzom kilku klinik i stworzyliśmy listę 8 najlepszych zabiegów medycyny estetycznej.

Top 8 zabiegów medycyny estetycznej

A Ty, który zabieg wybierzesz?

1) Botoks

dr Magdalena Pirowska, Vacu-med Centrum: Najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej pozwalający na likwidację zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek okolicy oczu, tzw. kurzych łapek, oraz zmarszczki między brwiami, tzw. lwiej zmarszczki.
dr Elżbieta Owczarek-Miłow, Kamax:
Bezpieczna, dostępna cenowo, bardzo skuteczna likwidacja zmarszczek mimicznych.
dr Marek Wasiluk, Triclinium:
Prosty zabieg, fajne efekty, klasyka.
dr Urszula Brumer, Dr Urszula Brumer Medycyna Urody:
Usłyszałam niedawno od 40-letniej pacjentki, która po raz pierwszy zrobiła sobie ten zabieg, że „czyni cuda”.
dr Sławomir Jędras, Estetimed:
Znakomity jako profilaktyka dla młodych osób z intensywną mimiką. Efekt widoczny jest już po kilku dniach i utrzymuje się ok. sześciu miesięcy.

 2) Wypełniacze

dr Ana Alekseenko Medicor: Wypełniacze stosuje się w celu korekcji bruzd nosowo-wargowych, opadających kącików ust, zmarszczek okolicy oczu, a także w celu modelowania i powiększania ust. Przywracają twarzy młodzieńczy wygląd.
dr Mariusz Kaczorowski, Supraestetica:
Głębokie bruzdy nosowo-wargowe sprawiają, że buzia jest ciężka. Wypełnienie ich kwasem hialuronowym przywraca twarzy lekkość.
dr Marek Wasiluk, Triclinium:
Poprawa ust kwasem hialuronowym to ulubiony zabieg kobiet.

 3) Mezoterapia

dr Ana Alekseenko Medicor: Jedna z najlepszych metod przeciwdziałania starzeniu się skóry. Zabiegowi można poddać każdą okolicę: twarz, szyję, dekolt, ramiona, pośladki, dłonie.
dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska, Estinity: To idealny sposób na rewitalizację skóry, przywrócenie jej jędrności, nawilżenie i odżywienie.
dr Mariusz Kaczorowski, Supraestetica:
Mezoterapia owłosionej skóry głowy jest idealna na problem z ilością i jakością naszych włosów.

4) Pilingi

dr Robert Świercz, Instytut Bielenda Professional: Dzięki pilingom możemy niwelować przebarwienia, drobne blizny i niedoskonałości, a także odświeżać cerę. Trzeba pamiętać, że pilingi mają silne działanie i wymagają od pacjenta co najmniej miesięcznej ochrony skóry przed słońcem.
dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska, Estinity: Pilingi medyczne to metoda prewencyjnego zapobiegania starzeniu się skóry. Regularnie wykonywane wyrównują koloryt, wygładzają cerę oraz usuwają powierzchowne zmarszczki.

5) Volumetria

dr Robert Świercz, Instytut Bieledna Professional: Zabieg przywraca twarzy odpowiednie proporcje i utraconą z wiekiem objętość. Można wymodelować podbródek, uwypuklić kości policzkowe oraz nadać twarzy łagodny, młody wygląd. Efekt widać od razu.
dr Elżbieta Owczarek-Miłow, Kamax: Jest to skuteczne przywrócenie utraconej objętości powodujące spektakularne odmłodzenie.

6) Lipoliza iniekcyjna

dr Magdalena Pirowska, Vacu-med Centrum: Okolice ciała najczęściej poddawane zabiegowi to podbródek, brzuch, pośladki, biodra, ramiona.
dr Mariusz Kaczorowski, Supraestetica: Walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha, bywa bardzo trudna, a to bardzo istotna okolica zwłaszcza dla pań.
dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska, Estinity: Rewelacyjny zabieg, pozwalający na usunięcie tkanki tłuszczowej z miejsc, w których ćwiczenia nie przynoszą rezultatu.

7) Laser frakcyjny

dr Marek Wasiluk, Triclinium: To złoty standard odmładzania skóry i redukcji zmarszczek i blizn. Daje rewelacyjne efekty.
dr Urszula Brumer, Dr Urszula Brumer Medycyna Urody: Po zabiegu można normalnie funkcjonować, a nie zamykać się w domu, by się ukryć i goić rany. Zabieg jest wykorzystywany także do leczenia blizn.

8) Depilacja laserowa

dr Urszula Brumer, Dr Urszula Brumer Medycyna Urody: Moim zdaniem to najlepsza metoda usuwania na stałe niechcianego owłosienia.
dr Marek Wasiluk, Triclinium: Zabieg na pograniczu medycyny estetycznej i kosmetologii, dający bardzo fajne efekty i zadowolenie pacjentek.
Iwona Kafel, Estetimed: Daje spektakularne i trwałe efekty po serii zabiegów.

Na nasze pytania dotyczące popularnych wśród Polek zabiegów medycyny estetycznej odpowiadali: dr Urszula Brumer z Dr Urszula Brumer Medycyna Urody (Warszawa), dr Sławomir Jędras i kosmetolog Iwona Kafel z Gabinetu Medycyny Estetycznej Estetimed (Warszawa), dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska z kliniki Estinity (Warszawa), dr Robert Świercz z Instytutu Bielenda Professional (Kraków), dr Marek Wasiluk z Kliniki Triclinium (Warszawa), dr Elżbieta Owczarek-Miłow z Gabinetu Medycyny Estetycznej Kama (Warszawa) i dr Magdalena Pirowska z Vacu-med Centrum (Kraków), dr Mariusz Kaczorowski z Instytutu Zdrowia i Urody Supraestetica (Warszawa) i dr Ana Alekseenko z Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor (Kraków)

 

 

 

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Delicja 14 stycznia, 2016

  Polecam zapoznanie się z artykułem, profesjonalnie i rzeczowo piszą o tym, na co zwracać uwagę przy wyborze zabiegu medycyny estetycznej, w tym także o naturalnym powiększaniu ust kwasem hialuronowym: http://urszulabrumer.pl/jak-bezpiecznie-korzystac-z-medycyny-estetycznej-i-nie-zostac-klonem/

 • Ania 3 kwietnia, 2016

  Myślę, że przy wyborze odpowiedniego zabiegu dobrze jest też obejrzeć autentyczne zdjęcia efektów – szkoda, że brakuje ich a artykule. Jakby ktoś był zainteresowany: http://www.beautyduty.pl/toksyna-botulinowa-botox/ – tu botoks, ale na stronie można też znaleźć zdjecia przed i po wielu innych zabiegów.

 • Marchewka 10 kwietnia, 2016

  Wbrew pozorom powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem szybkim i mało kłopotliwym. Ja miałam bardzo wąską górną wargę, przez co nie lubiłam swoich rysów twarzy. Powiększanie jej oznaczało więc dla mnie pozbycie się kompleksów i w końcu polubienie siebie. Udało się! I wcale nie wyglądam sztucznie, czego się początkowo obawiałam! To jedynie gwiazdy z telewizji, które nadmuchują sobie usta do gigantycznych rozmiarów, wyglądają ostatecznie nienaturalnie (delikatnie rzecz ujmując). Ale normalny zabieg u normalnego, dobrego lekarza może moim zdaniem przynieść same dobre rezultaty, bez efektu „pontonów na twarzy”. Ja byłam u doktor Urszuli Brumer z Medycyny Młodości (kliniki w Warszawie). Wcześniej robiłam u niej mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, więc już dobrze znałam to miejsce i wiedziałam, że nie stanie mi się tam żadna krzywda. 🙂

 • Homepage 6 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/top-8-zabiegow-medycyny-estetycznej/ […]

 • Medycyna estetyczna 5 grudnia, 2020

  Medycyna estetyczna i anti-aging to podstawa w zapobieganiu

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ