Home / Styl życia  / TOP 7 pomysłów na prezent dla trzydziestolatki

TOP 7 pomysłów na prezent dla trzydziestolatki

Zobacz naszą „wishlistę” i nie zapomnij zostawić Mikołajowi listu na parapecie

Zobacz naszą „wishlistę” i nie zapomnij zostawić Mikołajowi listu na parapecie / fot. rawpixel on Unsplash

Biografia kobiety sukcesu, coś do domu a może „ciuch”? Jest duża szansa, że tym razem trafisz w Jej gust! Zobacz propozycję dziennikarek „Miasta Kobiet” na mikołajkowy prezent lub, po co się ograniczać, prezenty!

wishlista

TOP 7 pomysłów na mikołajkowe prezenty / fot. materiały prasowe

Drogie MK,
w tym roku byłam wyjątkowo grzeczna. Starałam się być cierpliwa, uczynna i pracowita, a to co mnie denerwowało wpuszczałam jednym, a wypuszczałam drugim uchem. Żeby ułatwić Ci sprawę, przed 6 grudnia stworzyłam listę niezbędnych mi do szczęścia rzeczy. Na mojej wishliście znalazły się przedmioty, które można upolować zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online.

Prezent nr 1 – Bandażowa spódnica z beksa shop w kolorze śliwkowym

Ręcznie szyta spódnica w intensywnym kolorze zdecydowanie podkreśla atuty kobiecej sylwetki. Model A ZAŁÓŻ SIĘ pokochały Dorota Gardias, Anna Wędzikowska czy gwiazdki Instagrama. Dlaczego? Bo wygląda świetnie, jest uszyta z najwyższej jakości bawełny, a do tego, mimo słusznego ciężaru – jest bardzo wygodna.

Prezent nr 2 – oprawki Caroline Abram

Wyświetl ten post na Instagramie.

WILDE 🔥 Acetate and metal, in tortoise and black. #carolineabram #lunettes #eyewear #parisienne

Post udostępniony przez CAROLINE ABRAM (@carolineabram.paris)

Carolina Abram to paryska artystka z polskimi korzeniami. Babcia projektantki pochodziła z Krakowa, a dziadek z Kutna. Abram każdy model kolekcji projektuje sama, a jej okulary wyróżniają się ciekawą kolorystyką, najwyższej jakości materiałami i nietuzinkowym wzornictwem.

Prezent nr 3 – biografia Michelle Obamy

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mało jest żyjących kobiet na świecie, które podziwiam tak mocno jak ją. Dla mnie jest niesamowitym wzorem pracowitości, mądrości, odwagi i podejścia do życia. Poczucia humoru i klasy. Czekam na te książkę odkąd dowiedziałam się, że będzie na rynku. To jest bardzo fajna babka. Ma się czym podzielić z ludźmi. I chciałabym kiedyś pójść z nią na kawę. Bo lubię spędzać czas z inspirującymi ludźmi. Światowa premiera już 13.11. W Polsce- 13.02.2019. Czekam. To będzie mega hit, jestem pewna. I do tego hit madry. Taki, który coś w ludziach zostawi. @agora_wydawnictwo #michelleobama @michelleobama #becoming

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

To propozycja na prezent, który będzie musiał poczekać do lutego – dopiero wtedy odbędzie się polska premiera książki „Becoming. Moja historia”. Autobiografia Michelle Obamy zapowiada się niezwykle ciekawie, o czym piszemy tutaj.

Prezent nr 4 – Zestaw sztućców Neo White Rose Gold

Przez żołądek do serca? To tylko pół prawdy. Oprócz pysznego jedzenia, warto się również postarać o oprawę posiłku. Zestaw sztućców to strzał w dziesiątkę na prezent dla każdej escetki i smakoszki. Zestaw 24 sztućców w kolorze różowego złota upolujecie w Witku.

Prezent nr 5 – Lakier do paznokci Essie

Wyświetl ten post na Instagramie.

‘wicked’ @essie … Wicked is a deep and dark creamy sinister red ❤️ Not an accidental choice to be the colour of the month for October then 👻 …

Post udostępniony przez Marta • Nails-on-Thames (@nailsonthames)

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować lubi pokazać pazurki, to 6 grudnia zostaw jej pod łóżkiem drobiazg w postaci lakieru o intensywnym odcieniu. Polecamy seksowny odcień burgundu – Wicked.

Prezent nr 6 – wygodne sneakersy

Wyświetl ten post na Instagramie.

The key to any transitional fall wardrobe starts from your SORELs, up. Tap above to shop the new Kinetic Sneak for fall. #SORELstyle | Photo: @vikyandthekid

Post udostępniony przez SOREL (@sorelfootwear)

Do pomykania przez miasto, trenczu, jazdy samochodem albo na fitness! Prezent praktyczny, ale też modny i piękny. Czarne sneakersy wypatrzyłyśmy w Sorel.

Prezent nr 7 – Krakowskie Rajtuzy

Wprost idealny pomysł na prezent dla lokalnej patriotki-fashionistki albo dla zagranicznej znajomej. Która z nas nie nosiłaby rajtek [ tak po krakowsku mówimy na rajstopy] z motywem Smoka Wawelskiego? To prezent z kategorii „chciałabym, ale sama sobie nie kupię”. Przejmij dowodzenie, Drogi Św. Mikołaju!

Dziennikarka, która nie boi się stawiania oczywistych pytań, w nadziei na usłyszenie ciekawych odpowiedzi. Profesjonalna artystka życia. Multitaskerka. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów. Nie lubi zdrobnień i brzydkich zdjęć dołączanych do informacji prasowych.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?