Saturday, April 17, 2021
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / TOP 5 znanych ojców

TOP 5 znanych ojców

Wychowują samotnie, korzystają z surogatki albo decydują się na późne ojcostwo. O kim mowa?

Znani ojcowie. Jesteś zaskoczona naszym wyborem?

Prawie każdy ojciec jest dla swojego dziecka najmądrzejszy, najsilniejszy i robi najlepszą na świecie jajecznicę. Z okazji Dnia Ojca przedstawiamy 5 ojców z showbusinesu, którzy oprócz wymienionych cech są znani i wychowują dzieci w światłach lamp błyskowych. Samotnie, korzystają z surogatki lub decydują się na późne ojcostwo

Znani ojcowie. Jesteś zaskoczona naszym wyborem?

Znani ojcowie. Jesteś zaskoczona naszym wyborem?

Jarosław Bieniuk


Piłkarz i mąż zmarłej na raka trzustki aktorki Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk wychowuje trójkę dzieci z ich małżeństwa: 15-letnią Oliwię – początkującą modelkę, Szymona (13 l.) i Jasia, który chodzi do przedszkola. W wywiadzie dla Vivy! Wyznał, że samotne rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność za małe i duże sprawy. Na okładce magazynu cała czwórka z wielką dbałością o detale odwzorowała zdjęcie sprzed pięciu lat. W 2012 roku na tle niebieskiego morza stała Anna Przybylska ze swoimi dziećmi. Wymowną rekonstrukcję zrobiła Zuza Krajewska, która w ten sposób pokazała, że w tej rodzinie niczego nie brakuje. Nie ma matki, ale jest fajny tata, który potrafił zmierzyć się z samotnym ojcostwem.

George Clooney


Ella i Alexander to imiona bliźniaków, których gwiazdorska para doczekała się dosyć późno. Słynący z niechęci do ustatkowania się George Clooney po raz pierwszy (ale podwójnie!) ojcem został w wieku 56 lat. Matką dzieci i żoną chyba najseksowniejszego człowieka w Hollywood jest Amal Clooney – prawniczka i ekspertka w dziedzinie praw człowieka. Chociaż media mówią o „usidleniu” najsłynniejszego bawidamka w showbusinessie, to my wierzymy, że do ojcostwa trzeba dojrzeć. Witamy na świecie Ellę i Aleksandra!

Robert Lewandowski

With my girls❤️ @annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Tą ciążą żyły media wszelkiej maści przez całe 9 miesięcy. Ledwie polskie „royal baby” przyszło na świat, a na Annę Lewandowską wylało się morze hejtu. A bo po porodzie pokazuje płaski brzuch i wpędza inne kobiety w poczucie winy, bo wózek ma za drogi, bo ma tuzin opiekunek i zamiast „siedzieć z dzieckiem” trenuje. Gdzie w tym wszystkim ojciec dziecka? Przecież nikt nie zarzucił kapitanowi polskiej reprezentacji, że pojechał na mecz i na pastwę losu zostawił mamę i berbecia. Po co o tym piszemy? Po to, żeby pokazać, że rodzicielstwo to dwoje ludzi.

Ricky Martin

Who showed up on set? . . ?: @rondenepr

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)


Piosenkarz rzadko chwali się swoimi synami. Valentino i Matteo, których urodziła surogatka mają po 9 lat. Bliźniaki znają trzy języki i pewne jest, że wyrosną na eleganckich i dobrych facetów. Gwiazdor muzyki latino często wypowiada się publicznie na temat ojcostwa. W wywiadach mówi o tym, że będąc rodzicem nauczył się rezygnowania z wielu propozycji zawodowych. Martin do 2014 roku związany był z Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym wychowywał synów. Po rozstaniu para utrzymuje pozytywne relacje.

Radosław Majdan


Niełatwo jest wejść w rolę ojca nie swoich dzieci, gdy jest się na widelcach kolorówek i portali plotkarskich. Radosław Majdan jest ojczymem dla synów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Para stała się ulubieńcem Polaków po występie w „Azja Express”. Mówią otwarcie o swojej miłości, planach na przyszłość, a ich Instagram wypełniony jest dziećmi. Majdan przyznaje, że chłopców nie da się nie kochać i z niecierpliwością czeka na powiększenie rodziny. Stanisław i Tadeusz  zwracają się do niego po imieniu.

AK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach