Tuesday, June 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / TOP 5 znanych ojców

TOP 5 znanych ojców

Wychowują samotnie, korzystają z surogatki albo decydują się na późne ojcostwo. O kim mowa?

Znani ojcowie. Jesteś zaskoczona naszym wyborem?

Prawie każdy ojciec jest dla swojego dziecka najmądrzejszy, najsilniejszy i robi najlepszą na świecie jajecznicę. Z okazji Dnia Ojca przedstawiamy 5 ojców z showbusinesu, którzy oprócz wymienionych cech są znani i wychowują dzieci w światłach lamp błyskowych. Samotnie, korzystają z surogatki lub decydują się na późne ojcostwo

Znani ojcowie. Jesteś zaskoczona naszym wyborem?

Znani ojcowie. Jesteś zaskoczona naszym wyborem?

Jarosław Bieniuk

Oto #inspiracja naszej sesji ❤ okładka z Anią z 2012 roku #photo by @iza_grzybowska ? a już jutro nowa @viva_magazyn i wyjątkowa sesja zdjęciowa #JaroslawBieniuk z dziećmi ❤ #okładka #thursday #vivamagazyn @jaretpalmer @0liwia_bieniuk #AnnaPrzybylska #family #photo by @zuzakrajewska #styling @czaja_wyczaja @melasa @mark.przesmyk #hair #makeup @dagmara_makeup #MaciejKubuj #production @blankamariapo @karolina_zaranek #video @ziolkox @pietrekwojtasik dziękujemy za pomoc @sheratonsopot #follow #vivamagazyn #love ❤❤❤

Post udostępniony przez @viva_magazyn


Piłkarz i mąż zmarłej na raka trzustki aktorki Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk wychowuje trójkę dzieci z ich małżeństwa: 15-letnią Oliwię – początkującą modelkę, Szymona (13 l.) i Jasia, który chodzi do przedszkola. W wywiadzie dla Vivy! Wyznał, że samotne rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność za małe i duże sprawy. Na okładce magazynu cała czwórka z wielką dbałością o detale odwzorowała zdjęcie sprzed pięciu lat. W 2012 roku na tle niebieskiego morza stała Anna Przybylska ze swoimi dziećmi. Wymowną rekonstrukcję zrobiła Zuza Krajewska, która w ten sposób pokazała, że w tej rodzinie niczego nie brakuje. Nie ma matki, ale jest fajny tata, który potrafił zmierzyć się z samotnym ojcostwem.

George Clooney

Congratulations to George and Amal Clooney on the birth of their twins! Tap the link in bio to find out what we know so far about their new babies.

Post udostępniony przez Vanity Fair (@vanityfair)


Ella i Alexander to imiona bliźniaków, których gwiazdorska para doczekała się dosyć późno. Słynący z niechęci do ustatkowania się George Clooney po raz pierwszy (ale podwójnie!) ojcem został w wieku 56 lat. Matką dzieci i żoną chyba najseksowniejszego człowieka w Hollywood jest Amal Clooney – prawniczka i ekspertka w dziedzinie praw człowieka. Chociaż media mówią o „usidleniu” najsłynniejszego bawidamka w showbusinessie, to my wierzymy, że do ojcostwa trzeba dojrzeć. Witamy na świecie Ellę i Aleksandra!

Robert Lewandowski

With my girls❤️ @annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Tą ciążą żyły media wszelkiej maści przez całe 9 miesięcy. Ledwie polskie „royal baby” przyszło na świat, a na Annę Lewandowską wylało się morze hejtu. A bo po porodzie pokazuje płaski brzuch i wpędza inne kobiety w poczucie winy, bo wózek ma za drogi, bo ma tuzin opiekunek i zamiast „siedzieć z dzieckiem” trenuje. Gdzie w tym wszystkim ojciec dziecka? Przecież nikt nie zarzucił kapitanowi polskiej reprezentacji, że pojechał na mecz i na pastwę losu zostawił mamę i berbecia. Po co o tym piszemy? Po to, żeby pokazać, że rodzicielstwo to dwoje ludzi.

Ricky Martin

Who showed up on set? . . ?: @rondenepr

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)


Piosenkarz rzadko chwali się swoimi synami. Valentino i Matteo, których urodziła surogatka mają po 9 lat. Bliźniaki znają trzy języki i pewne jest, że wyrosną na eleganckich i dobrych facetów. Gwiazdor muzyki latino często wypowiada się publicznie na temat ojcostwa. W wywiadach mówi o tym, że będąc rodzicem nauczył się rezygnowania z wielu propozycji zawodowych. Martin do 2014 roku związany był z Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym wychowywał synów. Po rozstaniu para utrzymuje pozytywne relacje.

Radosław Majdan

#takie #poniedziałki #mogłyby #być #zawsze ??????????? #relax #chill #swimmingpool #familytime ❤️?? Miłego dnia, Kochani! Jak Wam mija poniedziałek? #monday

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Niełatwo jest wejść w rolę ojca nie swoich dzieci, gdy jest się na widelcach kolorówek i portali plotkarskich. Radosław Majdan jest ojczymem dla synów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Para stała się ulubieńcem Polaków po występie w „Azja Express”. Mówią otwarcie o swojej miłości, planach na przyszłość, a ich Instagram wypełniony jest dziećmi. Majdan przyznaje, że chłopców nie da się nie kochać i z niecierpliwością czeka na powiększenie rodziny. Stanisław i Tadeusz  zwracają się do niego po imieniu.

AK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ