Saturday, June 22, 2024
Home / Miasto Miłości  / TOP 5: Prezenty na walentynki. Przewodnik dla panów last minute

TOP 5: Prezenty na walentynki. Przewodnik dla panów last minute

Szukasz prezentu na walentynki? Śpieszymy z ratunkiem

prezent na walentynki

Szukasz prezentu na walentynki? Spieszymy z ratunkiem / fot. Thought Catalog / Unsplash

Możecie mówić, że walentynki to konsumpcyjne święto czczone ku ucieszy właścicieli centrów handlowych. Prawda jest jednak taka, drodzy panowie, że uwielbiamy czuć się adorowane, kochane i zadbane. Oczywiście mamy tutaj na myśli różne formy wyrażania uczuć. Akceptujemy je wszystkie. Możecie przynosić nam śniadanie do łóżka, nosić na rękach, obrzucać komplementami. Jeśli jednak w tym roku chciałbyś pójść krok dalej, to doskonale trafiłeś. Podpowiadamy 5 najlepszych pomysłów na prezent, w zależności od stopnia zaawansowania związku i fantazji

 

 

1 Czuły rozmówca

Książka jako prezent? Jak najbardziej, o ile są to pięknie wydane zapiski Olgi Kory Sipowicz. „Miłość zaczyna się od miłości” składa się z intymnych zapisków słynnej wokalistki i poetki. To wyjątkowa pozycja, która pozwala prześledzić jej twórczość. Znajdziecie tu luźne myśli, odwołania czy cytaty. Są także pełne utwory, ale dzięki skreśleniom widzimy, jak się zmieniały, aby osiągnąć ostateczny kształt. Gwarantujemy, że lektura dostarczy wam wielu tematów do rozmów!

2 Nieśmiały romantyk

Dobry kosmetyk na prezent? Ten pomysł zawsze się obroni. Jeśli chcesz, aby twoja kobieta cieszyła się zdrowiem i urodą na długie lata, bez konieczności stosowania inwazyjnych metod spraw jej np. Serum z jadem pszczelim, miodem Manuka i złotem od BeeYes.
Z okazji walentynek możesz skorzystać z 20 proc. rabatu – kod BeeLove na https://beeyes.pl/sklep/

3 Zmysłowy strateg

Chcesz dać prezent, który pokaże jak bardzo cenisz czas spędzany tylko z nią? Wybierzcie się na relaksacyjny masaż dla par! Może okazać się, że taki odpoczynek od codzienności naładuje wasze akumulatory nie tylko na czas trwania walentynek.

4 Mistrz gry wstępnej

Kolacja we dwoje. Jeśli jesteś Pascalem Brodnickim, Andrzejem Polanem albo Mateuszem Gesslerem, to koniecznie przygotuj romantyczną kolację i czekaj z nią w domu aż twoja ukochana wróci z pracy. Jeśli jednak twoje zdolności kulinarne zostawiają wiele do życzenia, to postaw na profesjonalistów i po prostu wybierzcie się na kolację degustacyjną. Dopilnuj, żeby w menu znalazło się sporo afrodyzjaków i dobrego wina!

5 Nocny Kochanek

durex walentynki

Olejek do masażu stworzony wraz z Ministerstwem Dobrego Mydła, przypomina, że miłość lubi dotyk. Świecę o zapachu wzniecającym pożądanie stworzyło Glyk Company, a pościel od Hop Design o pełnym przyjemności wzorze, zaprojektował Michał Loba / fot. materiały prasowe

 

Miłość lubi dotyk. Bez względu na wiek czy długość związku, seks zbliża pary oraz sprawia, że partnerzy czują się kochani, akceptowani i ważni. Na co dzień często o tym zapominamy, a walentynki to świetna okazja do rozpalenia iskry na nowo. Wszystkie produkty, z których skomponować można walentynkowy DIY, zaprojektowali topowi polscy projektanci z myślą o przyjemności. Nam w oko wpadła… designerska pościel.
Walentynkowe zestawy Durex do kupienia pod linkiem: https://allegro.pl/kampania/durexintense

Ola Przegorzalska

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • wings io 12 lutego, 2020

  Andrzejem Polanem albo Mateuszem Gesslerem, to koniecznie przygotuj romantyczną kolację i czekaj z nią w domu aż twoja ukochana wróci z pracy.

 • Kacper z narzedzia.pl 13 lutego, 2020

  Nocny Kochanek to myślałem, że będzie pomysł kupienia płyty metalowego zespołu XD

 • Marta 13 lutego, 2020

  Walentynki już zaplanowane jedziemy do Leszna z narzeczonym 🙂 Będzie zabawa

 • Gosia 13 lutego, 2020

  Jak Karol zobaczy kosz słodkości który mu z poczty kwiatowej zamówiłam to na 100% będzie zadwolony on gdyby samą czekoladę dostał to by sie cieszył. Nie jestem za tym by starsznie drogie prezenty kupować

 • temple run 2 14 lutego, 2020

  Your article is very useful, the content is great, I have read a lot of articles, but for your article, it left me a deep impression, thank you for sharing.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ