Friday, June 14, 2024
Home / PARTNER MK  / TOP 3 nowości wydawnictwa New Space

TOP 3 nowości wydawnictwa New Space

Propozycje idealne na lato

Nowości wydawnictwa NEW SPACE

Nowości wydawnictwa NEW SPACE / fot. Thought Catalog / Unsplash

Nowości wydawnictwa NEW SPACE / fot. Thought Catalog / Unsplash
 

Dora Rosłońska Przebudzenie Lisicy

przebudzenie lisicy

„Przebudzenie lisicy”, Dora Rosłońska

Zwierzęta towarzyszą nam nie tylko na łonie natury. Ich energia mieszka w nas – i objawia się jako wewnętrzny głos, widoczna jest w naszych zachowaniach i wyborach. Zwierzęta Mocy towarzyszą nam podczas wszystkich przemian i rytuałów przejścia od narodzin do śmierci, ale rzadko jesteśmy świadomi ich obecności. Autorka Przebudzenia Lisicy skupiła się na kobiecych archetypach Zwierząt Mocy. Jeśli się ich uważnie posłucha, można zerwać z ograniczającymi schematami i uwolnić swój potencjał.

 

 

 

 

 

Aleksander Deyev Cywilizacja dusz

cywilizacji dusz

„Cywilizacja dusz”, Aleksander Deyev

O duszy słyszymy najczęściej w kontekście religijnym – pojawia się zwłaszcza w rozważaniach na temat życia po śmierci. Ale czym jest Dusza? Czy to ciało posiada Duszę, czy raczej do niej należy? We wczesnym dzieciństwie mamy naturalny kontakt ze swoją Duszą, żyjemy z nią w harmonii. Nasze drogi rozchodzą się jednak w miarę poddawania się sztywnym regułom społeczno-kulturowym, a nawet religijnym. Świat jest pełen ludzi, którzy utracili wewnętrzną równowagę i radość życia – to ludzie, którzy czym prędzej powinni udać się na poszukiwanie własnej Duszy, zanim będzie za późno.

 

 

 

 

Magdalena Anna Dapczyńska Wyszeptane

wyszeptane

„Wyszeptane” Magdalena Anna Dapczyńska

 

Gdy dla nazwania emocji, uczuć, tęsknot i uduchowionego spojrzenia na świata brakuje słów, z pomocą przychodzą wiersze. Ulotne, eteryczne, wyszeptane. Ich autorka, Magdalena Anna Dapczyńska, jest z zawodu opiekunem medycznym i bioenergoterapeutą, a z natury marzycielką i idealistką podążająca własną ścieżką.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ