Sunday, May 26, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / TOP 3 GLOBALNE TRENDY: Makijaż na wiosnę 2018

TOP 3 GLOBALNE TRENDY: Makijaż na wiosnę 2018

Optymistycznie i kolorowo, taka będzie wiosna w tym roku!

Rozświetlający błyszczyk do ust dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Bubble Gum, Popsicle i Rock Candy. Cena: 111 zł / fot. materiały prasowe

Już dawno wiosna nie była tak kolorowa! Świat mody dosłownie został owładnięty eksplozją barw. Z jednej strony intensywne i soczyste jak tropikalna owoce, z drugiej strony zaś subtelne i pastelowe, jak cukierki czy lody. Optymistycznie i kolorowo, taka będzie wiosna w tym roku. Limitowana kolekcja Artistry Candy Box to idealna odpowiedź na światowe tendencje w makijażu

Rozświetlający błyszczyk do ust dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Bubble Gum, Popsicle i Rock Candy. Cena: 111 zł / fot. materiały prasowe

Ekspert od makijażu marki Artistry Andrzej Sawicki przedstawia najważniejsze, tegoroczne trendy na wiosnę i lato 2018.

1. Odważne kolory
Nasycone, cukierkowe i intensywne kolory są hitem tej wiosny. Turkusowy, wszystkie odcienie niebieskiego, pomarańczowego i ultrafiolet to jedne z najmodniejszych i dominujących kolorów 2018.
– Większość z tych modnych kolorów znajduje się w palecie Artistry Candy Box – jest to limitowana kolekcja, która ma doskonałą odpowiedź na globalne trendy w makijażu. Pięknie opakowana kolekcja, pełna kolorów, daje niespotykane wcześniej możliwości zabawy i kreatywnego połączenia barw i produktów – mówi Sawicki.

Zestaw cieni do oczu i różów zawierający dziewięć kolorów. Kostki cieni i różu można mieszać, aby uzyskać indywidualny look.
Cena zestawu: 293 zł / fot. materiały prasowe

2. Połyskująca skóra
Świeża, połyskujaca i naturalnie wyglądająca cera może być sama w sobie makijażem. Nie tylko twarz ma być lśniaca, ale również dekolt i ramiona. Tak przygotowana skóra to doskonała baza pod kolejne elementy makijażu.

3. Powrót różu
W tym sezonie odchodzi w zapomnienie konturowanie. Najmodniejszy makijaż to podkreślenie różem najbardziej wypukłych części policzków. Najlepiej w cukierkowo różowych lub w pastelowych kolorach. Nałożenie różu będzie idealnym wykończeniem całego makijażu.

Dwustronna kredka do oczu składającej się z ołówka i gąbeczki do rozcierania. Do wyboru dwa kolory: niebieski i biały.
Cena: 96 zł / fot. materiały prasowe

Wiele możliwości jednego makijażu
ARTISTRY Candy Box to nowa paleta cieni do powiek i różu, kredka do oczu oraz błyszczyki, która stwarza wiele możliwości makijażu. Kolekcja kosmetyków została tak zaprojektowana, aby podkreślić naturalne piękno i rozświetlić skórę. Dzięki ARTISTRY Candy Box wykonasz makijaż odpowiadający najmodniejszym trendom sezonu.

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ