Thursday, June 13, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / TOP 3: Ciekawe ebooki i audiobooki — co w tym sezonie czytają kobiety?

TOP 3: Ciekawe ebooki i audiobooki — co w tym sezonie czytają kobiety?

Szukasz pomysłu na wartościową rozrywkę?

ebooki i audiobooki dla kobiet

„Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?” / fot. materiały prasowe

Czytanie to dla wielu kobiet sposób na intelektualną rozrywkę. Zwłaszcza teraz, gdy akcja #zostańwdomu zmusiła cię do życia w innym rytmie niż znany dotychczas, warto wypełnić czas lekturą. Do tego nie trzeba zachęcać klientek Virtualo — księgarni oferującej ebooki oraz audiobooki. Na podstawie wyników sprzedażowych przedstawiamy TOP 3 wiosennych pozycji cieszących się największą popularnością wśród czytelniczek

Przymusowa izolacja, którą odbywasz w trosce o zdrowie swoje, bliskich i całego społeczeństwa, może służyć rozwinięciu nowych pasji lub powrotowi do zapomnianego hobby. Było nim czytanie? Świetnie – teraz masz mnóstwo czasu, który możesz spędzić z czytnikiem w ręku. Szukasz pomysłu na wartościową rozrywkę? Nowości, które pojawiły się w księgarni Virtualo będą idealne na rozpoczęcie przygody z ebookami lub audiobookami.

Ebooki audiobooki dla kobiet — co warto poznać?

Liczba tytułów dostępnych na rynku jest duża, dlatego trudno zdecydować się na wybór konkretnej pozycji do czytania lub słuchania. Warto zatem zainspirować się naszą listą, na której znalazły się ciekawe ebooki i audiobooki mp3 wydane w roku 2019 lub 2020. Należą do nich m.in.:

„Galopem po szczęście”, autorstwa Justyny Bednarek i Jagny Kaczanowskiej, to książka opowiadająca o powrocie do rodzinnej miejscowości dorosłej już kobiety i jej nastoletniej córki,

• „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?” — humorystyczna i oryginalna powieść, w której znajdziesz nawet matematyczny wzór na miłość!

• „Osiecka. Tego o mnie nie wiecie” — opis życia i twórczości polskiej artystki, zawierający niepublikowane fragmenty rozmów oraz wspomnienia gwiazd takich, jak Olga Lipińska czy Maryla Rodowicz.

Te książki w elektronicznej formie zabiorą cię w ekscytującą podróż, z której trudno będzie wrócić do świata realnego.

Szybko pędź po ebook „Galopem po szczęście”

e book „Galopem po szczęście”

„Galopem po szczęście” / fot. materiały prasowe

Lubisz książki, których fabuła osadzona jest w polskich realiach? Stań się towarzyszką Basi i jej córki Karoli w podróży z Warszawy do rodzinnego Jędrzejowa Podlaskiego. Wielki powrót po 20 latach nie będzie dla nich łatwy, ale właściwe dlaczego musiały podjąć taką decyzję? Co czeka dojrzałą rozwódkę w domu rodziców, z którego uciekła po maturze? Czy praca w stadninie koni należącej do familii okaże się przeznaczeniem, które usiłowała oszukać? Odpowiedzi znajdziesz w ebooku, ale zapewniamy, że zanim doczytasz ostatni rozdział, zakochasz się w sielankowych krajobrazach i poczujesz sympatię do głównej bohaterki. Jeśli będziesz miała apetyt na więcej, to świetnie – przed tobą kolejne tomy! Dostępny jest również audiobook „Galopem po szczęście”.

Znajdź wzór na miłość w ebooku „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?”

Z pozoru banalne pytanie, jakie autorka stawia w tytule swojej książki, okazuje się być kluczem do wielu doczesnych spraw i problemów. Janina Bąk zapewni ci ogromną dawkę dobrego humoru i zaskakujących statystyk. Czego dotyczą? Nieomylności naukowców, problemów, do których przyczynia się nauka angielskiego czy inteligencja zwierząt. Autorka, z szeregu pozornie niezwiązanych ze sobą tematów, tworzy zaskakujący łańcuch powiązań oraz ciekawostek, a także udowadnia, że statystykę można wykorzystać niemal do wszystkiego!

Ebook „Osiecka. Tego o mnie nie wiecie”

„Osiecka. Tego o mnie nie wiecie”

„Osiecka. Tego o mnie nie wiecie” / fot. materiały prasowe

Kim tak naprawdę była zmarła w 1997 roku poetka Agnieszka Osiecka? Wielu Polaków zna jej twórczość, ale niewielu wie, jak zapamiętali ją bliscy i przyjaciele. Książka jest świadectwem oraz zbiorem wspomnień ukazujących ją jako zupełnie nietuzinkową osobowość — wspaniałą przyjaciółkę, marzycielkę, ale też osobę pełną sprzeczności. W niej, niczym w lustrze, odbijały się różne ludzkie uczucia oraz emocje. Być może w tej historii czytelniczka znajdzie podobieństwo do siebie? Jedno jest pewne — słuchając lub czytając to wydanie, na pewno nie będziesz się nudzić ani przez chwilę. Książka jest równie pasjonująca, co życie Osieckiej.

Ebooki i audiobooki dostępne w księgarni Virtualo to propozycje, które umilą czas spędzany na domowej kwarantannie. Zapewniają rozrywkę oraz, tak potrzebne obecnie, oderwanie od codziennych spraw.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • khuyến mãi casino 16 kwietnia, 2020

    Ebook và audiobook có sẵn trong cửa hàng sách Virtualo là những gợi ý giúp cho việc kiểm dịch tại nhà trở nên dễ chịu hơn. Họ cung cấp giải trí và, rất cần thiết ngày nay, nghỉ ngơi từ các vấn đề hàng ngày.

  • kingroot download 17 kwietnia, 2020

    Zawartość tej strony artykułu uważam za dość interesującą i przydatną dla mnie, dziękuję za udostępnienie

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ