Thursday, April 25, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Top 100 Facetów do Zaadoptowania

Top 100 Facetów do Zaadoptowania

Internautki zostały zaproszone do głosowania na istną śmietankę polskich przystojniaków. Ruszyła trzecia edycja rankingu Top 100 Facetów do Zaadoptowania. Głosujemy!

Internautki zostały zaproszone do głosowania na istną śmietankę polskich przystojniaków. Ruszyła trzecia edycja rankingu Top 100 Facetów do Zaadoptowania, na którego wyniki poczekamy do maja.

Top 100_2015

W tym roku strona ZaadoptujFaceta.pl wyselekcjonowała i zgrupowała nieziemsko przystojnych przedstawicieli płci męskiej w pięciu kategoriach: Muzycy, Aktorzy, Dziennikarze, Blogerzy i Vlogerzy oraz Sportowcy. Hasztag towarzyszący akcji to #100facetow.

Klasyfikację otwierają Muzycy, wśród których znajdziecie między innymi Wojciecha Łozowskiego – szalonego członka zespołu Afromental. Konkuruje on z równie stylowym, co utalentowanym kompozytorem Radzimirem Dębskim. Nie zabraknie rozważnego i romantycznego, a przede wszystkim niezwykle skromnego Igora Herbuta, pokręconego Dawida Podsiadło, w którego fascynującym głosie kocha się połowa Polski, i wreszcie Czesława Mozila, który wzbudził ostatnio niemałe kontrowersje utworem „Nienawidzę Cię Polsko”, ale też uwodzi opiekuńczością w „Małych gigantach”. Internautki mają zatem twardy orzech do zgryzienia, wybierając najbardziej pożądanych artystów. Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek 13 kwietnia i potrwa tylko tydzień.

Następni będą Aktorzy, tacy jak Antek Królikowski – zwariowany stylista fryzur z „Przyjaciółek”, żonaty już niestety Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny – naczelny amant polskich seriali, Stefan Pawłowski, o którego pozycję w rankingu się nie martwimy, czy idol wszystkich nastolatek (i nie tylko!) Maciek Musiał.

Później ruszą wybory Dziennikarzy, wśród których widnieją między innymi nie taki już mały gigant – Filip Chajzer, Grzegorz Kajdanowicz, dzięki któremu wiemy, co dzieje się na świecie, zabawny Marcin Prokop, wiecznie młody Kuba Wojewódzki i naczelny radiowy hipster – Piotr Kędzierski.

Top 100_Muzycy

W rankingu pojawią się również Sportowcy. Do zaadoptowania dostępni będą: przystojny skoczek narciarski Kamil Stoch, szybki i zwinny pływak Paweł Korzeniowski, Wojciech Szczęsny, stojący na straży zarówno bramki, jak i honoru polskiej reprezentacji, Marcin Gortat, jedyny Polak w NBA, oraz Robert Lewandowski, czyli nasza duma narodowa.

Ranking zamkną Blogerzy i Vlogerzy, spośród których odnaleźć można między innymi przesympatycznego drwaloseksualnego hipstera – Kamila Pawelskiego, znanego jako Ekskluzywny Menel, Łukasza Jakóbiaka, który w swojej kawalerce zadaje gwiazdom niewygodne pytania, doktora mody męskiej Michała Kędziorę, nie tak lekko stronniczego Karola Paciorka, a także lawirującego między nimi na wielbłądzie, Radosława Kotarskiego. W zeszłorocznej edycji rankingu spośród wszystkich kategorii wygrał właśnie bloger, Kuba Jankowski. Jak poradzi sobie w tym roku?

Wytatuowani, intelektualiści, brodacze, pod krawatem lub bez niego – każdy znajdzie coś dla siebie w rankingu organizowanym przez ZaadoptujFaceta.pl. Tu głos mają internautki! Partnerami Top 100 Facetów do Zaadoptowania 2015 jest m.in. ASZdziennik.pl, Filmweb.pl i Fpiec.pl.

Wyniki konkursu, w którym głosują tylko dziewczyny, pojawią się w 21 maja.

Głosowanie dostępne na www.zaadoptujfaceta.pl/top-100-2015

***

ZaadoptujFaceta.pl to niebanalny serwis społecznościowy, w którym władza należy do kobiet. Serwis zrywa ze stereotypem potulnej kobiety, czekającej na księcia z bajki i odwraca role w relacjach damsko-męskich. W 2015 roku kobieta, która wykonuje pierwszy krok, nie powinna być uważana za „łatwą”. Portal odpowiada na oczekiwania generacji „wyrośniętych nastolatków”, którzy dotąd uważali serwisy randkowe za przestarzałe lub „dla prawdziwych desperatów”.

Założony przez Manuela Conejo i Florenta Steinera w 2008 roku portal AdopteUnMec.com (francuska wersja ZaadoptujFaceta.pl) jest prawdziwym fenomenem społecznym we Francji. Francuska strona swoim oryginalnym konceptem w 5 lat zyskała ponad 10 milionów użytkowników. W Polsce ZaadoptujFaceta.pl wystartował w kwietniu 2013 r. Serwis działa również w kilku krajach Europy i Ameryki Łacińskiej.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ