Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach

Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach

Przezabawna komedia Wolfganga Weinbergera wreszcie trafiła na deski polskiego teatru. W roli głównej – znany i lubiany Tomasz Kot. Ale uwaga! Ta sztuka może radykalnie odmienić wasze życie miłosne!

sex guru

Tomasz Kot w sztuce „Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach”

UWAGA! Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne! Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czego tak naprawdę chcą kobiety?
Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”?Czy mój mąż wie, że udaję?

sex guru

Tomasz Kot w sztuce „Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach”, fot. materiały prasowe

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś, czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze – zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę.

SEX GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!

28 września 2012 r. – Warszawa, Teatr Palladium
13 października 2012 r. – Warszawa, Teatr Palladium
23 października 2012 r. – Warszawa, Teatr Palladium
8 listopada 2012 r. – Białystok, Filharmonia
9 listopada 2012 r. – Lublin, CKUP
14 listopada 2012 r. – Warszawa, Teatr Palladium
28 listopada 2012 r. – Warszawa, Teatr Palladium
1 grudnia 2012 r. – Łódź, Teatr Nowy
2 grudnia 2012 r. – Kraków, Teatr Ludowy
5 grudnia 2012 r. – Warszawa, Teatr Palladium
8 grudnia 2012 r. – Gdańsk, Opera Bałtycka

Bilety dostępne w salonach Empik, www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ