Wednesday, July 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Tomasz Kammel współpracuje z New Quality Instytutem Rozwoju Personalnego

Tomasz Kammel współpracuje z New Quality Instytutem Rozwoju Personalnego

Tomasz Kammel uczy w New Quality Instytucie Rozwoju Personalnego w Skawinie, jak radzić sobie z problemami nękającymi osoby, występujące publicznie.

Tomasz Kammel w New Quality

Tomasz Kammel w New Quality Instytucie Rozwoju Personalnego, fot. materiały prasowe New Quality

Jak przygotować się do wystąpień w mediach? Jak porwać słuchaczy i zbudować z nimi relacje? Jak unikać pułapek czyhających na scenie, w gabinecieszefa czy sali konferencyjnej? Jak pokonać tremę i zamienić ją w osobistego ochroniarza?

Tomasz Kammel w New Quality

Tomasz Kammel w New Quality Instytucie Rozwoju Personalnego, fot. materiały prasowe New Quality

New Quality Instytut Rozwoju Personalnego w Skawinie powstał między innymi po to, by pomagać osobom występującym publicznie w poszukiwaniu odpowiedzi na te i wiele innych pytań. To miejsce wytyczające nowe standardy w kreowaniu rozwoju osobistego. W oparciu o profesjonalizm trenerów i szkoleniowców proponuje nowocześnie zorganizowane szkolenia personalne, biznesowe, hybrydowe i outdoorowe, a także z zakresu mediacji rodzinnych i rówieśniczych. Firma wyspecjalizowała się również w coachingu i grach zespołowych oraz organizacji imprez i spotkań integracyjnych, a także w warsztatach rozwoju osobistego.
Do tych ostatnich należy cykl zajęć ze znanym prezenterem Tomaszem Kammelem pod tytułem Wypowiedz swój sukces – sztuka prezentacji oraz wystąpień publicznych według Tomasza Kammela. Warsztaty te zmieniają spojrzenie na komunikację międzyludzką. Pokazują, że częsta zmiana perspektywy podczas wystąpień i prezentacji pozwala na nabranie dystansu i daje możliwość rozwinięcia skrzydeł. Uczestnicy zyskają też możliwość poznania reguł rządzących światem wystąpień publicznych. Tomasz Kammel rzuca przykładami i anegdotami, inspiruje do kreowania i wykorzystywania własnych pomysłów, a także wprowadza słuchaczy w arkana technik radzenia sobie ze stresem.
New Quality Instytut Rozwoju Personalnego
ul. Żwirki i Wigury 10
32-050 Skawina
tel. 12 350 22 07
www.instytutnewquality.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ