Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / TOMAOTOMO – Letni błękit

TOMAOTOMO – Letni błękit

Błękit, do doskonały kolor na cieplejsze dni. Totalny powiem świeżości prezentuje Tomek Olejniczaka z TOMAOTOMO, w swojej nowej kolekcji.

Błękit w stylizacji to świetna propozycja na coraz cieplejsze dni. Nowa kolekcja Tomka Olejniczaka z TOMAOTOMO zawiera kilka ciekawych, jasnoniebieskich propozycji, które uwydatnią delikatność i zmysłowość niezależnych i zdecydowanych dam.

TOMAOTOMO - Letni błękit

Zdjęcie 1 z 8

fot. materiał prasowy

 

Maj to wyjątkowy miesiąc – kojarzony z zapachem bzu, ciepłym powietrzem i wszechobecną, żywą zielenią. To również okres, w którym na ulicach zaczynają królować zwiewne sukienki, lejące spódnice i spodnie. Świetnym uzupełnieniem dla takich kreacji jest błękit – jasne, pastelowe kolory to najlepszy wybór na lato.

W najnowszej kolekcji Tomasza Olejniczaka błękit przyjmuje wiele form i stylów – znajdziemy w niej zarówno długą, dzienną spódnicę, luźną marynarkę, jak i elegancką tunikę pokrytą szykowną gipiurą w kolorze szlachetnego złota. Ciekawie prezentuje się także zestaw – długie, szerokie spodnie z bluzką long sleeve. To propozycje na wiele okazji, które w połączeniu z jasnym, niebieskim kolorem dodadzą każdej kobiecie subtelnego seksapilu.

[Not a valid template]

Błękitne propozycje Tomasza Olejniczaka można kupić w jego butiku TOMAOTOMO w centrum Plac Unii City Shopping oraz na platformie www.mostrami.pl. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ