Monday, April 22, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / tołpa do kina i na film

tołpa do kina i na film

tołpa przygotowała coś specjalnie dla kinomaniaków. Podpowiedzą jak w prosty sposób zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest pójcie do kina i na film

tołpa przygotowała limitowaną, festiwalową edycję kosmetyku, który w formie saszetek będzie rozdawany wszystkim widzom festiwalowych seansów.

tołpa przygotowała limitowaną, festiwalową edycję kosmetyku, który w formie saszetek będzie rozdawany wszystkim widzom festiwalowych seansów. / fot. materiał prasowy

24 lipca rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowy Horyzonty. Jedno z tych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski, które przyciąga do Wrocławia pasjonatów kina i kultury dobrego gatunku. Ludzi, którzy są świadomi swoich wyborów, wiedzą, że mniej znaczy więcej – w kulturze i w życiu. Dlatego w tym roku do grona przyjaciół festiwalu dołącza marka kosmetyków tołpa.

tołpa przygotowała limitowaną, festiwalową edycję kosmetyku, który w formie saszetek będzie rozdawany wszystkim widzom festiwalowych seansów.

tołpa przygotowała limitowaną, festiwalową edycję kosmetyku, który w formie saszetek będzie rozdawany wszystkim widzom festiwalowych seansów. / fot. materiał prasowy

Wszystkich filmów nie da się obejrzeć, choć każdy z nas kiedyś o tym marzył. Oczywiście, trzeba szukać i ryzykować, ale za każdym razem powinniśmy wybierać seans, który będzie dla nas interesujący i pozwoli czegoś ważnego doświadczyć. Kino, również to festiwalowe, jest kwestią wyboru. Dlatego tołpa, swoją zasadę, by wybierać mądrze, chce stosować również w tym przypadku.

patenty_informacja_prasowa_NHW ciągu 10 dni uczestnicy festiwalu będą mogli obejrzeć około 340 filmów: najnowsze obrazy z największych światowych festiwali, dzieła mistrzów, odkrycia i klasyki kina oraz projekcje specjalne. To średnio 34 filmy w ciągu jednego dnia, kiedy zamykamy się w ciemnym, suchym, klimatyzowanym pomieszczeniu, wpatrując się w ekran. I chcemy zadbać o nasze oczy.

Dla wszystkich pasjonatek i pasjonatów, którzy w tych dniach spędzą przed ekranem wiele godzin – będą płakać, mrużyć oczy, wytrzeszczać je, mocno zamykać i szeroko otwierać, tołpa przygotowała limitowaną, festiwalową edycję kosmetyku, który w formie saszetek będzie rozdawany wszystkim widzom festiwalowych seansów. W saszetce znajduje się krem pod zmęczone oczy, który poszerza horyzonty, rozjaśnia spojrzenie i eliminuje zmęczenie, a na opakowaniu kilka patentów. By następnego dnia rozmawiać o filmie, a nie o podkrążonych oczach.

Wszystkie patenty tołpa na przygotowanie się do festiwalu, przetrwanie go i regenerację po nim zostały umieszczone na stronie internetowej www.tolpa.pl/nh. Patenty zawierają katalog użytecznych porad, które – niczym dobrze napisany scenariusz filmowy – łączą ze sobą różne wątki. Podpowiadają jak w prosty sposób zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest pójcie do kina i na film.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: miastokobiet.pl/tolpa-do-kina-i-na-film/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ