Wednesday, August 12, 2020
Home / Styl życia  / DOM  / Toaleta WC z funkcją bidetu 2w1 czyli woda zamiast papieru dla zdrowia, komfortu i ekologii

Toaleta WC z funkcją bidetu 2w1 czyli woda zamiast papieru dla zdrowia, komfortu i ekologii

Dowiedz się, na czym polega jej działanie

Woda zamiast papieru / fot. materiały prasowe

Duża zmiana na lepsze jest w zasięgu ręki. Bliżej niż myślisz. Ze wszystkich nowinek, gadgetów i unowocześnień codziennego życia to jest najbardziej wartościowe, a poprawa jakości życia i zdrowia najbardziej widoczna

 

Toaleta myjąca to codzienna, łatwa i przyjemna higiena intymna dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i nie trzeba mieć do tego bidetu ani dużej łazienki, wystarczy miska wisząca wc z funkcją podmywania, a obecnie na rynku można nawet dostać klasyczny kompakt wc z funkcją bidetu.

Jak sama nazwa wskazuje toaleta myjąca to połączenie klasycznej muszli klozetowej z bidetem. W modelu AquaDuo Mineral dostępnego np. przez sklep Kaczucha, który testowaliśmy, w ściance ceramiki jest wbudowana niewielka, estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości dysza. Dysza jest płaska i wykonana ze stali nierdzewnej, a jej płaska końcówka z której leci woda jest regulowana, dzięki czemu możemy ustawić strumień wody pod różnymi kątami, w zależności od anatomii.

Mineralma Aqua Duo

Mineralma Aqua Duo / fot. materiały prasowe

Dodatkowo testowany model nie wymaga podłączenia do prądu, ponieważ posiada mieszacz hydrauliczny, do którego można podłączyć ciepłą i zimną wodę z sieci wodnej.

Owszem na rynku są dostępne dużo droższe urządzenia myjące z tzw. „bajerami” wydaje się jednak, że wysuwana w przestrzeń muszli ruchoma, plastikowa dysza, która chowa się po skorzystaniu, to jednak nie jest zbyt higieniczne rozwiązanie.

Co daje higiena okolic intymnych wodą? Przede wszystkim niesamowity komfort i uczucie czystości nieporównywalne ze skutkami używania papieru toaletowego.

Dla wielu osób cierpiących na różne dolegliwości okolic intymnych takie jak np. hemoroidy, jest to ulga oraz skuteczna profilaktyka leczenia, która dzięki zastosowaniu w klasycznej toalecie jest dostępna w szybki i wygodny sposób.

Ciepła woda lecąca z dyszy bidetu delikatnie pielęgnuje i czyści wrażliwe miejsca zapewniając miłe wrażenia, także w małych łazienkach i toaletach. Urządzenie, które powinno stać się standardem w naszych domach, zwłaszcza, że producent zadbał o zróżnicowaną linię modeli od tańszych klasycznych po nieco droższe w nowoczesnych kształtach z bezrantowym spłukiwaniem. Pomyślcie o tym.

Ciepła woda lecąca z dyszy bidetu delikatnie pielęgnuje i czyści wrażliwe miejsca zapewniając miłe wrażenia, także w małych łazienkach i toaletach / fot. materiały prasowe

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
4 komentarze
 • Avatar
  Krystyna 7 marca, 2019

  jeżeli chcemy bidet to polecam nakładkę biobidet. to taka deska myjąca z funkcją bidetu montowana na toaletę. dużo bardziej funkcjonalna niż standardowe urządzenia tego typu bo posiada m.in. funkcję suszenia wiec wszystko odbywa sie praktycznie bezdotykowo. ja jestembardzo zadowolona.

 • Avatar
  Krystyna 7 marca, 2019

  jeżeli chcemy bidet to polecam nakładkę biobidet. to taka deska myjąca z funkcją bidetu montowana na toaletę. dużo bardziej funkcjonalna niż standardowe urządzenia tego typu bo posiada m.in. funkcję suszenia wiec wszystko odbywa sie praktycznie bezdotykowo. ja jestem bardzo zadowolona.

 • Avatar
  Takema 10 kwietnia, 2019

  Nie jestem osobiście przekonana do tego rozwiązania. Wygląda to naprawdę super, jednak praktyczniejsze oraz o wiele bardziej wytrzmałe będzie na pewno zainwestowanie w osobny bidet oraz miskę sedesową. Jesli macie odpowiednią ilośc miejsca w łazience to na pewno postawiłabym na takie rozwiązanie.

  Poza tym fajnie dobrana do wystroju wnętrza ceramika łazienkowa sama w sobie potrafi być bardzo ładnym elementem dekoracyjnym:
  https://www.banyo.pl/firm-pol-1274958295-Catalano.html

  Polecam zajrzeć sobie do produktów tej firmy.

 • Avatar
  Nutelka 24 kwietnia, 2019

  Sama również nie wiem czy coś takiego się sprawdzi. Zastanawiałam się nad tym rozwiązaniem jak mieszkałam w bloku, jednak takie nakładki były tak drogie,ze postanowiliśmy zrezygnować. Aktualnie jestem w trakcie budowania się oraz zagospodarowaliśmy miejsce w łazience zarówno na bidet jak również i na sedes. Wydaje mi sie poza tym, ze będzie to wygodniejsze.

  Polecam w łazience zwrócić uwagę równiez na baterie, powinny być porządne bo dzieki temu będą wygodniejsze oraz nie bedziecie musieli wymieniać ich po roku jak to bywa z chińskimi tanimi….
  Bardzo dobre baterie ma firma Deante:
  https://deante.pl/pl/Baterie-Lazienkowe

  Aktualnie jestem posiadaczką ich baterii w łązience.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach