Home / Styl życia  / DOM  / Toaleta WC z funkcją bidetu 2w1 czyli woda zamiast papieru dla zdrowia, komfortu i ekologii

Toaleta WC z funkcją bidetu 2w1 czyli woda zamiast papieru dla zdrowia, komfortu i ekologii

Dowiedz się, na czym polega jej działanie

Woda zamiast papieru / fot. materiały prasowe

Duża zmiana na lepsze jest w zasięgu ręki. Bliżej niż myślisz. Ze wszystkich nowinek, gadgetów i unowocześnień codziennego życia to jest najbardziej wartościowe, a poprawa jakości życia i zdrowia najbardziej widoczna

 

Toaleta myjąca to codzienna, łatwa i przyjemna higiena intymna dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i nie trzeba mieć do tego bidetu ani dużej łazienki, wystarczy miska wisząca wc z funkcją podmywania, a obecnie na rynku można nawet dostać klasyczny kompakt wc z funkcją bidetu.

Jak sama nazwa wskazuje toaleta myjąca to połączenie klasycznej muszli klozetowej z bidetem. W modelu AquaDuo Mineral dostępnego np. przez sklep Kaczucha, który testowaliśmy, w ściance ceramiki jest wbudowana niewielka, estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości dysza. Dysza jest płaska i wykonana ze stali nierdzewnej, a jej płaska końcówka z której leci woda jest regulowana, dzięki czemu możemy ustawić strumień wody pod różnymi kątami, w zależności od anatomii.

Mineralma Aqua Duo

Mineralma Aqua Duo / fot. materiały prasowe

Dodatkowo testowany model nie wymaga podłączenia do prądu, ponieważ posiada mieszacz hydrauliczny, do którego można podłączyć ciepłą i zimną wodę z sieci wodnej.

Owszem na rynku są dostępne dużo droższe urządzenia myjące z tzw. „bajerami” wydaje się jednak, że wysuwana w przestrzeń muszli ruchoma, plastikowa dysza, która chowa się po skorzystaniu, to jednak nie jest zbyt higieniczne rozwiązanie.

Co daje higiena okolic intymnych wodą? Przede wszystkim niesamowity komfort i uczucie czystości nieporównywalne ze skutkami używania papieru toaletowego.

Dla wielu osób cierpiących na różne dolegliwości okolic intymnych takie jak np. hemoroidy, jest to ulga oraz skuteczna profilaktyka leczenia, która dzięki zastosowaniu w klasycznej toalecie jest dostępna w szybki i wygodny sposób.

Ciepła woda lecąca z dyszy bidetu delikatnie pielęgnuje i czyści wrażliwe miejsca zapewniając miłe wrażenia, także w małych łazienkach i toaletach. Urządzenie, które powinno stać się standardem w naszych domach, zwłaszcza, że producent zadbał o zróżnicowaną linię modeli od tańszych klasycznych po nieco droższe w nowoczesnych kształtach z bezrantowym spłukiwaniem. Pomyślcie o tym.

Ciepła woda lecąca z dyszy bidetu delikatnie pielęgnuje i czyści wrażliwe miejsca zapewniając miłe wrażenia, także w małych łazienkach i toaletach / fot. materiały prasowe

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • Krystyna Marzec 7, 2019

    jeżeli chcemy bidet to polecam nakładkę biobidet. to taka deska myjąca z funkcją bidetu montowana na toaletę. dużo bardziej funkcjonalna niż standardowe urządzenia tego typu bo posiada m.in. funkcję suszenia wiec wszystko odbywa sie praktycznie bezdotykowo. ja jestembardzo zadowolona.

  • Krystyna Marzec 7, 2019

    jeżeli chcemy bidet to polecam nakładkę biobidet. to taka deska myjąca z funkcją bidetu montowana na toaletę. dużo bardziej funkcjonalna niż standardowe urządzenia tego typu bo posiada m.in. funkcję suszenia wiec wszystko odbywa sie praktycznie bezdotykowo. ja jestem bardzo zadowolona.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach