Saturday, April 13, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / To się nosi – GROCHY!

To się nosi – GROCHY!

Małe czy duże, na spódnicach czy sukienkach w połączeniu z pastelami prezentują się świetnie. Z czym najlepiej zestawić grochy? Podpowiadamy!

Wśród najnowszych trendów, które co kilka sezonów wracają do szaf, zdecydowanie grochy skradły nasze serca. Małe czy duże, na spódnicach czy sukienkach w połączeniu z pastelami prezentują się świetnie. Z czym najlepiej zestawić grochy? Podpowiadamy!

Pastelowe grochy w połączeniu z bielą i różem to świetna propozycja na co dzień lub na specjalne okazje. W zależności od dodatków możesz stworzyć stylizację elegancką albo bardziej sportową.

Stylizacja 1

Dla tych z Was, które bez trampek i spodni nie ruszają się z domu mamy propozycję bardziej na luzie. Czarne rurki, miętowa bluza z modnym w tym sezonie printem pudla, białe trampki i torba w grochy, to propozycja do szkoły, na uczelnię lub spacer z rodziną.

Stylizacja 2

Wiosna to najlepszy czas na imprezy okolicznościowe, dlatego nie zastanawiaj się wybierając stylizację na komunię czy ślub. Pamiętaj, że klasyczna czerń to za mało. Postaw na efektowna spódnicę w stylu retro w duże grochy. Połączenie z e złotem i bielą będzie bardzo eleganckie. Która propozycja jest najbardziej w Waszym stylu? Więcej inspiracji na mosquito-sklep.pl

Stylizacja 3

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ