Thursday, May 23, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / „To nie koniec świata!” – poznaj bohaterkę serialu

„To nie koniec świata!” – poznaj bohaterkę serialu

Anna mieszka razem z ojcem – Kazimierzem (Artur Dziurman) – w domu, który odziedziczyła po babci. Gdy ją poznajemy ma wyjść za Janusza - młodego weterynarza. Do ślubu jednak nie dochodzi. Dziewczyna porzuca narzeczonego przed

Anna jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Gdy ją poznajemy, ma wyjść za Janusza – młodego weterynarza. Do ślubu jednak nie dochodzi. Dziewczyna porzuca narzeczonego przed ołtarzem i ucieka z kościoła. Tej samej nocy poznaje przypadkiem Pawła Anuszkiewicza (Krystian Wieczorek). Co wydarzy się między Anką, a Pawłem? O tym w nowym serialu Polsatu „To nie koniec świata!”

Nowy serial Polsatu To nie koniec świata!

Zdjęcie 1 z 10

Karolina Gorczyca w roli Anki/fot. Mikołaj Tym

Anna Szostakowska (Karolina Gorczyca) świetna rehabilitantka i pełna pasji trenerka drużyny piłkarskiej juniorów. Kocha pracę z dziećmi i życie w Białej Podlaskiej. Jest uparta, ma twarde zasady moralne, a w prowadzenie drużyny wkłada całe serce. Docenił to lokalny burmistrz, który dał jej szansę i zatrudnił dziewczynę w klubie. Anna mieszka razem z ojcem – Kazimierzem (Artur Dziurman) – w domu, który odziedziczyła po babci.

[Not a valid template]

Gdy odkrywa, że jej dom należy w połowie do nowo poznanego warszawiaka, jest przerażona. Wie, że Paweł chce sprzedać całą posiadłość, ale nie ma pieniędzy, by ją od niego odkupić. Uznaje Anuszkiewicza za wroga i obawia się, że straci przez niego dom… Tymczasem Paweł zgadza się na współpracę z lokalnym klubem sportowym i nagle okazuje się, że Anna będzie musiała spotykać go niemal każdego dnia, w pracy. Dziewczyna odkrywa, że oboje łączy wspólna pasja: miłość do sportu. I z czasem zaczyna swojego „wroga” naprawdę lubić.

***

Karolina Gorczyca jedna z najciekawszych aktorek młodego pokolenia, absolwentka prestiżowej PWST w Krakowie. Świetnie radzi sobie przed kamerą, jej uroda urzeka widzów, niedawno udowodniła także, że jest bardzo dobra w dubbingu. Głosem Karoliny Gorczycy mówi m.in. seksowna Lara Croft w grze komputerowej „Tomb Rider”.

Karolina o aktorstwie marzyła od dziecka, mimo, że w jej domu nie ma tradycji artystycznych. Podobnie jak serialowa Anna, pochodzi z malutkiego miasteczka, z Biłgoraja, na Lubelszczyźnie, to stamtąd właśnie, po maturze ruszyła do Krakowa, aby spełnić swoje aktorskie marzenia. Aktorka mimo młodego wieku ma na koncie kilka ważnych ról serialowych i filmowych.

Jednak praca to nie wszystko, co jeszcze łączy aktorkę z jej serialową bohaterką – Anną? Wrażliwość, otwartość i chęć niesienia pomocy innym.

Od niedawna współpracuję z pewnym ośrodkiem, co jakiś czas organizuję zbiórki rzeczy dla dzieci, które tam przebywają – mówi Karolina Gorczyca. Nauczyłam się, że nie ma sensu przywiązywać się do rzeczy materialnych i stawiać siebie ponad drugiego człowieka. Staram się nie gromadzić rzeczy, które nie są mi już potrzebne, oddawać je tym, którym naprawdę mogą się przydać. Lubię pomagać ludziom, którzy znaleźli się w podobnej potrzebie co ja kiedyś. Na przykład sami w wielkim mieście.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ