Thursday, May 30, 2024
Home / Uroda  / ZRZUCAMY KILOGRAMY: Odnowa BIO-logiczna

ZRZUCAMY KILOGRAMY: Odnowa BIO-logiczna

Misją This is Bio nie jest odchudzanie, ale istna METAMORFOZA

Suplement diety THIS IS BIO

Suplement diety THIS IS BIO

 

Suplement diety THIS IS BIO

Suplement diety THIS IS BIO

Najczęściej popełniane podczas odchudzania błędy to drastyczne ograniczanie spożywanych kalorii. Owszem, tracimy w ten sposób kilogramy, ale pozbywamy się nie tłuszczu, lecz mięśni. Osłabiamy organizm i niszczymy tkankę mięśniową, czyli jedyne miejsce, gdzie tłuszcz mógłby zostać kiedykolwiek spalony.

– Odchudzanie nie powinno polegać na tym, żeby jeść mniej – tłumaczy Grzegorz Lewko, kreator marki This is Bio, autor jednej z pierwszych w Polsce prac magisterskich poświęconych tematyce suplementacji w dietetyce. – Organizm jest tak skonstruowany, że przerwy pomiędzy posiłkami dłuższe niż trzy godziny spowalniają przemianę materii. Organizm samoczynnie zaczyna produkować tkankę tłuszczową, i to ze wszystkiego, nawet z produktów typu light.

Wraz z żoną Katarzyną Grzegorz szukał alternatywy dla przestarzałej już diety wysokobiałkowej Duncana. Powoduje ona zakwaszenie organizmu i nie uwzględnia szkodliwości nagminnie dodawanych do pożywienia konserwantów i sztucznych słodzików w rodzaju aspartamu. Badania nad idealną formułą i poszukiwanie producenta, który zachowałby najwyższą jakość produktów, trwały kilka lat. Wymaganiom zdołał sprostać amerykański wytwórca żywności, działający od 1977 roku. Opracowano zupełnie nową linię suplementów, które stanowią czystą i zdrową esencję natury, jak na przykład koktajl proteinowy SHAPE SHAKE, pomagający jednorazowo spalić 520 kalorii! Jedna porcja GREENS & FRUITS This is Bio zawiera tyle witamin i składników odżywczych, ile zestaw owoców, warzyw i ziół, których przeciętny człowiek nie zdołałby zjeść w ciągu całego tygodnia. Skład aktywatora przemiany materii BIKINI BURN, będącego częścią programu „Jesz i chudniesz”, wzbogacono również o jagodę açai. To potężne źródło antyoksydantów chroniących komórki organizmu i niezbędnych m.in. w przeciwdziałaniu rakowi i walce z rakiem. Poznali ją chociażby polscy księża na misjach w dżungli amazońskiej – tamtejsi Indianie traktują açai jako panaceum na wszystkie dolegliwości.

– W naszym kraju wciąż pokutuje przekonanie, że od protein rosną bicepsy, a sklepy z odżywkami często kojarzone są ze sterydami lub nawet z używkami – twierdzi Grzegorz Lewko. – Skąd ta obawa? Przecież mleko modyfikowane dla dzieci też jest poddawane selekcji najbardziej pożądanych składników. Ma konsystencję proszku, jest zdrowsze niż mleko krowie i może zastąpić mleko matki.

Jeżeli zastąpimy drugie śniadanie i kolację superodżywczym koktajlem SHAPE SHAKE, możemy bez drakońskich głodówek czy wyczerpujących ćwiczeń nie tylko bardzo szybko pozbyć się tłuszczu, ale też przeciwdziałać prawu ciążenia, które sprawia, że z biegiem lat nasze mięśnie wiotczeją.

– Karmiąc się proteinami, zachowujemy młodość – tłumaczy Grzegorz Lewko. – Klientki wracają po nasze produkty zaskoczone, bo oprócz utraty wagi zauważają u siebie jędrne ramiona, napięte policzki, mocne paznokcie i włosy, a rano budzą się wypoczęte, bez cieni pod oczami. Wraz z żoną jesteśmy całkowicie oddani naszej idei propagowania zdrowego stylu życia – dodaje. – W ciągu ośmiu lat pomogliśmy tysiącom ludzi w osiąganiu harmonii ciała i ducha. Pomimo takiego zaangażowania wciąż znajdujemy siłę i energię do udziału w biegach maratońskich. Zawdzięczamy to regularnemu stosowaniu naturalnych suplementów This is Bio. To chyba najlepsza rekomendacja.

Gdzie kupić:

Sklep firmowy This is Bio, ul. Kościuszki 68 oraz sieć sklepów gym & juice, sklep online: www.thisisbio.pl

Oceń artykuł
3 komentarze
 • plantaMED.pl 13 lipca, 2012

  a po pełen asortyment produktów This Is Bio zapraszamy do naszego sklepu
  http://www.plantamed.pl/45_this-is-bio

 • www.myzenu.com 27 kwietnia, 2018

  Jeśli jesteś na diecie wegańskiej, to wejdź na: https://www.myzenu.com/czekolada i poznaj zalety białka konopnego.

 • sex 26 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/this-is-bio/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ