Thursday, May 23, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / THIRTY SECONDS TO MARS wystąpią w Krakowie jeszcze tej wiosny!

THIRTY SECONDS TO MARS wystąpią w Krakowie jeszcze tej wiosny!

THIRTY SECONDS TO MARS już za miesiąc w Polsce!

Thirty Seconds to Mars

Thirty Seconds to Mars zagrają w Krakowie / fot. materiały prasowe LiveNations

W listopadzie ubiegłego roku, wspinając się po Empire State Building w Nowym Jorku, zdobywca Oscara Jared Leto ogłosił obszerną, światową trasę koncertową zespołu Thirty Seconds to Mars „Seasons 2024 Global Tour”, z którą odwiedzą Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Będzie to pierwsza trasa koncertowa zespołu od ponad 5 lat

 

SEASONS WORLD TOUR 2024: Thirty Seconds to Mars w trasie

Leto, frontman zespołu, dokonał historycznego wyczynu, wspinając się po raz pierwszy w historii na Empire State Building. Od dziecka zafascynowany tym niesamowitym zabytkiem, powiedział:

Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli się do tego przyłożymy, co jest w dużej mierze inspiracją dla naszego najnowszego albumu, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day.

Wspinaczka po Empire State Building i zapowiedź trasy koncertowej są metaforą tego, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko spróbujemy. Empire State Building został niedawno uznany za atrakcję nr 1 w USA przez Tripadvisor drugi rok z rzędu po niedawnej renowacji legendarnego obserwatorium za 165 milionów dolarów.

Trasa rozpoczęła się w marcu 2024 r. w Ameryce Łacińskiej występami na festiwalach Lollapalooza w Chile, Argentynie i Brazylii, a także na Estéreo Picnic w Kolumbii i Tecate Pa’l Norte Festival w Meksyku. Następnie zespół przyjedzie do Europy na 28 koncertów.

 

Może też cię zainteresuje:
Justin Timberlake wystąpi w Polsce!

 

Bracia, szukający piękna

Multi-platynowy zespół Thirty Seconds to Mars, składający się z braci Jareda i Shannona Leto, triumfalnie powraca z szóstym studyjnym albumem, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day,
który ukazał się 15 września za pośrednictwem Concord Records. Album zwiastuje nową erę dla zespołu, który nie tylko bada ciemne strony ludzkich doświadczeń, ale także nadzieję, przypominając, że nawet w obliczu pozornie niemożliwych do przeskoczenia przeszkód, wciąż można zaleźć piękno.

Wiodący singiel „Stuck” oficjalnie zadebiutował na 1. miejscu alternatywnej listy przebojów radiowych i zdobył 10. miejsce we Włoszech, co oznacza najszybszy wzrost na listach przebojów w karierze zespołu. Znajdujący się w pierwszej trójce niemieckiej listy przebojów, aktualny singiel „Seasons” zmusza do refleksji nad tym, czy jesteśmy w stanie zaakceptować zmiany, które dzieją się na różnych etapach naszego życia.

30 Seconds to Mars Kraków

Thirty Seconds to Mars wystąpią 9 maja w Krakowie. 

Zespół zagra koncerty m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Europejska część trasy rozpocznie się 9 maja w TAURON Arenie Kraków. Następnie koncerty odbędą się w Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii.
 

Bilety do kupienia na LiveNation.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ