Wednesday, July 24, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Z natury najpiękniejsze prezenty

Z natury najpiękniejsze prezenty

Zakupy prezentów świątecznych są niezwykle miłą chwilą, choć nierzadko czasochłonną, bo chcemy wybrać ten najlepiej dopasowany do potrzeb obdarowanego.

Zakupy prezentów świątecznych są niezwykle miłą chwilą, choć nierzadko czasochłonną, bo chcemy wybrać ten najlepiej dopasowany do potrzeb obdarowanego. Czasem też trudno podjąć decyzję. Postanowiliśmy pomóc wszystkim tym, którzy szukają pięknych podarunków zapewniając szeroki wybór gotowych zestawów prezentowych, na które składają się wybrane produkty, które będą idealnym, ekskluzywnym prezentem dla naszych najbliższych.

zestaw4

Prócz kompletów do Państwa dyspozycji cała gama naszych naturalnych kosmetyków, które uwodzą pięknymi zapachami, kuszą delikatną konsystencją, ale przede wszystkim delikatnie i skutecznie pielęgnują skórę, zamykając w swym składzie skarby natury takie jak: oleje arganowy, migdałowy, z oliwek, awokado, 24 karatowe złoto, algi, minerały morskie, bursztyn, kozie mleko, zioła, masło shea (karite), soki i ekstrakty kwiatowe, roślinne, owocowe, naturalne aromaty.

 

Do tego wśród naszych produktów znajdują się i takie, które zostały wyróżnione tytułami Doskonałość Roku Twojego Stylu czy Best Beauty Buys In Style. W tej galerii znajdują się tylko niektóre, wybrane propozycje, całą mnogość oferują nasze sklepy stacjonarne w Krakowie i Warszawie, do których już dziś zapraszamy. To tam właśnie można odnaleźć mnóstwo prezentowych propozycji: kremy, balsamy, eliksiry, serum, peelingi, mydełka, olejki, kule kąpielowe, sole i mleka do kąpieli, etc. To istny raj nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów, który pozwoli skórze rozkwitnąć nawet zimową porą.

Po więcej inspiracji zapraszamy na scandiacosmetics.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ