Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / The Mystic Collection – recenzja najnowszej kolekcji marki Nabla

The Mystic Collection – recenzja najnowszej kolekcji marki Nabla

Czym tym razem twórcy zachwycili swoich klientów i co znaleźć można w najnowszej kolekcji?

Cienie pod powiek

Nabla to włoska, profesjonalna marka, która popularność zyskała dzięki niesamowitym paletom cieni do powiek. Ich kosmetyki używane są głównie przez wizażystów, chociaż marka wychodzi również naprzeciw osób, które w codziennym makijażu wybierają wysoką jakość kosmetyków. The Mystic Collection to najnowsza linia Nabli. Czym tym razem twórcy zachwycili swoich klientów i co znaleźć można w najnowszej kolekcji?

 

 

Nowa wersja kultowej palety

Pierwsza paleta cieni do powiek marki Nabla – Dreamy Eyeshadow Palette to produkt kultowy. W chwili, kiedy paleta pojawiła się w sprzedaży, zyskała sama przychylne opinie dotyczące jakości cieni, konsystencji, formuły oraz samego designu. Bez wątpienia to jedna z najładniejszych wizualnie palet cieni do powiek, jakie kiedykolwiek powstały. The Dreamy łączy w sobie 12 cieni o matowym oraz metalicznym wykończeniu na powiece. Do dziś jest kosmetykiem wykorzystywanym w pracy profesjonalnej i bardzo często – wybierana jest jako pomysł na prezent.

W najnowszej kolekcji The Mystic Collection znaleźć można nową, ulepszoną wersję kultowej palety. Paleta Nabla Dreamy 2 Palette zachowana została w podobnej stylistyce. Zmianie uległ dobór kolorystyczny cieni. Twórcy zrezygnowali z ciepłej tonacji na rzecz nieco bardziej neutralnej. I chociaż w nowej odsłonie, podobnie jak w bestsellerowej wersji – znajduje się również 12 cieni do powiek, to większa ilość odmiennych konsystencji, pozwala osiągać różne efekty. Twórcy zaproponowali swoim klientom następujące wykończenia: Matte oraz Super Matte – tradycyjne, matowe cienie o niesamowitej pigmentacji, Latex Matte – cienie matowe, o delikatnie winylowym, mokrym efekcie na powiece, Super Sparkle – cienie błyszczące, z drobinkami, które idealnie sprawdzą się również jako toppery (nałożone na inne cienie) oraz Metal Foil – cienie o intensywnie metalicznym wykończeniu. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się imponująco, a jakość cieni – podobnie jak w innych paletach Nabli – jest niepodważalnie jedną z najwyższych, które dostępne są na rynku kosmetycznym.

Moda na rozświetlenie

Jednym z głównych trendów i tendencji, które zauważyć można w makijażu na przestrzeni ostatnich lat jest rozświetlanie wybranych obszarów na skórze, a nawet całym ciele. Technika strobingu, czyli konturowania twarzy rozświetlaczami, wciąż jest chętnie praktykowana, nawet w makijażu dziennym. W najnowszej kolekcji The Mystic Collection dostępna jest także paleta Nabla Glimmer Light Palette, która stanowi połączenie trzech rozświetlających produktów. Cienie mogą być wykorzystywane w formie tradycyjnych rozświetlaczy (aplikowane w strategicznych miejscach na skórze – szczytach kości policzkowych, łuku kupidyna), nakładany samodzielnie jako błyszczący cień do powiek lub w duecie – jako topper. Na uwagę zasługuje solidne opakowanie z lusterkiem i jak zwykle – wyjątkowy design, który przykuwa uwagę odbiorców. Tego typu produkt to coś innowacyjnego, który łączy w sobie nowoczesne spojrzenie na makijaż, funkcjonalność oraz wielozadaniowość. Paleta pozwala na wykorzystywanie jej w różnych sytuacjach, okolicznościach i w zależności od indywidualnych preferencji i kreatywności.

Nowe cienie

Cienie do powiek/ fot. materiały prasowe

 

Produkty do ust Nabla

Obok kultowych palet cieni do powiek, marka pochwalić się może również bestsellerowymi produktami do ust. To już stało się tradycją, iż nowe kolekcje Nabli oprócz paletek cieni, zawierają zazwyczaj nowe propozycje przeznaczone do makijażu ust. Aktualnie, odchodzi się od matowych, zastygających i długotrwałych pomadek do ust, które mają tendencje do przesuszania. Obecnie częściej wybierane są produkty o winylowym lub błyszczącym wykończeniu. Mystic Collection zawiera właśnie 6 płynnych pomadek do ust, które zapewniają elegancki błysk. Są przy tym wyjątkowo mocno napigmentowane, a cała stylistyka produktów zachowana została w mistycznym klimacie.

Najnowsza kolekcja Nabli to połączenie ostatnich trendów z zachowaniem najwyższej jakości i charakterystycznych elementów marki. Do tej pory The Mystic Collection nie spotkała się z negatywnymi opiniami. Kolorystyka produktów jest na tyle uniwersalna, iż sprawdzi się w przypadku każdego typu urody oraz przy każdej karnacji. Wyjątkowa jakość i wartość wizualna sprawiają, że produkty Nabli są obiektem zainteresowań każdej kobiety, która interesuje się światem makijażu.

 

źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ