Thursday, June 20, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / The Dumplings feat. Durex – elektryzująca i bardzo seksowna zapowiedź Gorącej Letniej Nocy

The Dumplings feat. Durex – elektryzująca i bardzo seksowna zapowiedź Gorącej Letniej Nocy

Posłuchaj i zobacz nowy utwór i teledysk „Bez Słów”

Durex x The Dumplings

Durex x The Dumplings / fot. Grzegorz Pastuszak

Utwór „Bez słów” to efekt współpracy zespołu The Dumplings z marką Durex, promujący kampanię marki – Gorące Letnie Noce. Kooperacja ma zachęcać do cieszenia się prawdziwym seksem i atmosferą, którą tworzą gorące letnie noce, z zachowaniem bezpieczeństwa

 

The Dumplings – polski duet muzyczny w składzie Justyna Święs i Kuba Karaś, wykonujący muzykę electropop. Na swoim koncie mają już 3 albumy: „No Bad Days” – w 2014 roku nagrodzony Fryderykiem za fonograficzny debiut roku, „Sea You Later” z 2015 oraz „Raj” z 2018 roku. W roku 2016 zespół został odznaczony Nagrodą Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

Gorące Letnie Noce

Przed nami lato i gorące noce. Tytuł kampanii to przewrotne nawiązanie do nachodzących, jak co roku upałów, przed którymi nie da się schronić, a które mogą okazać się bardzo przyjemne. Zespół The Dumplings i marka Durex zachęcają do korzystania z lata w pełni, aby nasze noce stały się jeszcze gorętsze. Utworowi towarzyszy wspólnie stworzony teledysk, którego premiera łączy się z oficjalnym startem kampanii Gorące Letnie Noce. Projekt ma zwracać uwagę na naturalną potrzebę bliskości oraz czerpanie z niej radości, w bezpieczny sposób.

Kawałkiem „Bez słów” chcemy mówić o tym, że dwójka ludzi może i powinna wspólnie cieszyć się seksem. Jest to coś naturalnego i unikalnego jednocześnie. Każda relacja jest inna, bo każdy z nas jest inny, jednak to co je łączy to emocje i bliskość. To piękne, gdy dwoje ludzi się kocha i sprawia sobie wzajemną przyjemność. Korzystajcie z lata, pielęgnujcie swoje relacje lub poznawajcie nowych ludzi, zakochujcie się – zawsze bezpiecznie.

– komentuje Justyna Święs z The Dumplings.

„Bez słów” to nowy singiel The Dumplings, który swoją premierę miał 14 czerwca 2019 roku. Do tekstu autorstwa Justyny Święs muzykę skomponował Kuba Karaś. W rezultacie powstał energetyczny kawałek z gatunku elektropop, utrzymany w stylistyce zespołu. Słowa piosenki opowiadają o bliskości, w liryczny sposób opisując budowane napięcie i przyjemność, którą przynosi jej doświadczanie. Artystka, w subtelnych i bezpretensjonalnych słowach, przekazuje jak istotne jest pielęgnowanie relacji oraz fizycznej bliskości.

O uczuciach i seksie trzeba rozmawiać, dzielić się zarówno swoimi emocjami, jak i doświadczeniem. Dzięki temu wzajemnie się uczymy, wspieramy, możemy bardziej o siebie zadbać. To bardzo ważny krok na drodze do budowania większej świadomości oraz otwartości, które dzięki temu projektowi możemy promować. Ma on dla nas wymiar kampanii społecznej i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy jego częścią.

– dodaje Kuba Karaś z The Dumplings.

„Bez Słów” The Dumplings

Utworowi towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Daniela Jaroszka. Do realizacji wideo zostały zaangażowane prawdziwe pary, bez doświadczenia aktorskiego. Twórcom zależało na pokazaniu autentycznych relacji oraz emocji pomiędzy partnerami. W klipie występują cztery różne pary, by podkreślić, że temat seksu dotyczy każdego niezależnie od wieku, płci, czy stażu związku. Wszystkie łączy silne uczucie i intymność, której piękno realizatorzy starali się uchwycić.

– Współpracą z The Dumplings, marka Durex sięga po nową jakość, którą chce na stałe wpisać w swoje DNA. Zwracamy się w kierunku edukacji i otwartości wokół seksu. Chcielibyśmy, by ludzie nie wstydzili się o tym rozmawiać, aby seks przestał być tematem tabu. Gorące, letnie noce właśnie nadeszły, a my chcemy zachęcić wszystkich, by cieszyli się sobą, okazywali sobie uczucia i robili piękne rzeczy. Uważamy, że więcej bliskości w codzienności może uczynić świat piękniejszym – mówi Justyna Dadał, Senior Brand Manager marki Durex.

Sceneria została dobrana tak by, jak najlepiej oddać naturalny charakter każdej z par, a kontekst osadzenia akcji w czasie letnich wakacji dodatkowo sprzyja poczuciu beztroski i zachęca, by w pełni cieszyć się sobą. Z klipu płynie przekaz, aby niezależnie od sytuacji zawsze pamiętać o bezpieczeństwie i zdrowiu swoim oraz bliskich. Bezpieczny seks to wyraz troski o siebie oraz partnera. Odpowiednio dobrane produkty mogą jeszcze dodatkowo zwiększyć przyjemność i intensywność doznań.

 

O The Dumplings

The Dumplings

The Dumplings x Durex / fot. Grzegorz Pastuszak

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na Facebooku (aktualnie jest ich 120 tysięcy).
Zespół zagrał do tej pory setki koncertów, zarówno na festiwalach showcase’owych takich jak: Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton czy Europavox we Francji, jak i regularnych festiwalach polskich i zagranicznych: Off Festival, Grape Festival, Open’er, Colours of Ostrava, Sziget Festival. The Dumplings grali także koncerty w Tokio, Paryżu, Londynie, Meksyku oraz na legendarnym festiwalu dla młodych zespołów – SXSW w Austin w Teksasie.
„No Bad Days” (2014) – Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok. Płyta pojawiła się w wielu rankingach podsumowujących rok 2014 (m. in. 4 miejsce wg. Dziennikarzy Gazety Wyborczej i 9 miejsce według Onetu).
„Sea You Later” (2015) – 8 miejsce na OLIS, Status Złotej Płyty ( ponad 15 tyś sprzedanych egzemplarzy). Nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku. „Sea You Later” w całości jest skomponowana, napisana i wyprodukowana przez zespół.
The Dumplings powraca i prezentuje ‘RAJ’, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia.
Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców „Złotych”, „No Bad Days” i „Sea You Later”.
Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie utwory na płycie napisane są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 놀이터추천 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you can find 39308 more Info to that Topic: miastokobiet.pl/the-dumplings-feat-durex-bez-slow/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ