Wednesday, February 21, 2024
Home / PARTNER MK  / The Crown Handwritten Collection ‒ korona Miasta Królów

The Crown Handwritten Collection ‒ korona Miasta Królów

Wyrafinowany smak luksusu

The Crown Handwritten Collection

fot. materiał Partnera

W stuletniej, starannie odrestaurowanej krakowskiej kamienicy latem 2023 roku otwarto pierwszy w Polsce hotel marki Handwritten Collection z portfela Accor. The Crown ukoronowało serce Krakowa ‒ Miasta Królów, a teraz zaprasza w swoje progi miłośników pięknych wnętrz i wyjątkowych doświadczeń

 

 

The Crown Handwritten Collection znajduje się w historycznej części Krakowa, nieopodal Starego Miasta, przy ulicy Królewskiej 6. Neoklasyczna, pięciokondygnacyjna kamienica, w której znajduje się hotel, to połączenie zabytkowej formy z nowoczesnymi, eleganckimi wnętrzami. Na gości czekają 44 starannie urządzone pokoje i owalne apartamenty, włoska restauracja Bona z lobby barem, a także przestrzeń konferencyjna i strefa fitness. Hotel oferuje również specjalną kameralną salę biznesową 508 ze strefą chilloutu, prywatnym tarasem na dachu, gastronomią i prywatnym serwisem.

The Crown Handwritten Collection

fot. materiał Partnera

Eleganckie wnętrza The Crown Handwritten Collection to połączenie stylu art deco i modernistycznego nurtu funkcjonalności. Hotel od samego progu zachwyca geometryczną prostotą form, szlachetnością materiałów i dbałością o najmniejszy detal. Miłośników sztuki współczesnej zapewne ucieszy fakt, że hotel wypełniają autorskie projekty rzeźbiarza Adama Myjaka oraz obrazy Jacka Hazuki.

The Crown Handwritten Collection

fot. materiał Partnera

Najważniejsze atrakcje turystyczne są w zasięgu zaledwie kilkunastominutowego spaceru. W niewielkiej odległości od obiektu można znaleźć kluczowe instytucje kulturalne miasta oraz dynamicznie rozwijające się punkty biznesowe. To świetna baza noclegowa zarówno dla turystów poszukujących wyjątkowych doznań, jak i dla gości w podróży służbowej, ceniących sobie nowoczesny komfort.

The Crown Handwritten Collection

fot. materiał partnera

Marka Handwritten Collection to kolekcja unikatowych hoteli tworzonych z pasji, w których nie brakuje dbałości o elegancję i ciepłą atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu szczerych więzi. Handwritten Collection zapewnia, że we wnętrzach jej hoteli goście zostaną przyjęci jak w domu, a doświadczenia po pobycie pozostaną na długo w pamięci. Planując pobyt w Krakowie warto zatem sprawdzić aktualną ofertę The Crown Handwritten Collection i osobiście przetestować wyjątkowość tego miejsca.

The Crown

fot. materiał Partnera

TAGI
top
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ