Friday, April 16, 2021
Home / Moda  / Design  / Texpol – miękkość i delikatność

Texpol – miękkość i delikatność

W pogoni za pracą, codziennymi obowiązkami mamy coraz mniej czasu na to co jest najważniejsze - na uszczęśliwienie ukochanej osoby. Spędzamy w pracy niemal cały dzień, po powrocie do domu staramy się wszystko ogarnąć, po

W pogoni za pracą, codziennymi obowiązkami mamy coraz mniej czasu na to co jest najważniejsze – na uszczęśliwienie ukochanej osoby. Spędzamy w pracy niemal cały dzień, po powrocie do domu staramy się wszystko ogarnąć, po czym zasypiamy. W wyniku tego często umykają nam ważne daty – takie jak np. Walentynki, albo przypominamy sobie o nich na ostatnią chwilę.

Podaruj ukochanemu ręcznik z limitowanej kolekcji

Zdjęcie 1 z 6

Ręczniki z kolekcji bamboo-line / fot. Texpol

 

Podaruj ukochanemu ręcznik z limitowanej kolekcji

W takiej sytuacji rzadko kiedy zastanawiamy się nad dobrym upominkiem, gdyż trzeba działać szybko. Stawiamy wówczas na klasykę – kwiaty, wino, słodycze. To błąd. Sztampa oczywiście ma swój urok, ale nie rok po roku. To co my proponujemy jest czymś oryginalnym. Doskonałe ręczniki, wykonane w 100% z naturalnych włókien bambusowych. Taki prezent z pewnością zadziwi ukochaną osobę. Z kilku powodów.

Po pierwsze delikatność

Ręczniki bambusowe przypominają w dotyku jedwab. Surowiec , z którego są wykonane działa na zmysły. Jeżeli raz otulimy nim ciało, nigdy już nie wracamy do ręczników bawełnianych.

Zdrowie to skarb

Oprócz zadowolenia ukochanego, zależy nam również na jego zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Wyjątkowe ręczniki marki Texpol zapewniają jedno i drugie. Są wykonane ze zdrowotnej tkaniny, która jest antyalergiczna oraz zapobiega powstawaniu grzybów. Potwierdzają to liczne certyfikaty – w tym Oeko-Tex Standard 100, przyznany nam przez Instytut Włókiennictwa.

Oprócz tych właściwości, ręczniki z kolekcji Bamboo-line cechuje duża chłonność wody, pochłanianie promieni UV oraz szybkość schnięcia. Jednak najważniejszym aspektem na taką okazję jest estetyka prezentu. Zamawiając w naszym sklepie internetowym możecie liczyć państwo na pięknie przygotowany produkt. Spakowany w ozdobne pudełka, przyozdobiony kokardkami lub koralikami. Tak podarowany ręcznik zrobi duże wrażenie na ukochanym.

[Not a valid template]

 

Sprawdź nas: www.texpol.net.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach