Saturday, June 22, 2024
Home / Uroda  / 98.2% naturalnej przyjemności dla mojej skóry

98.2% naturalnej przyjemności dla mojej skóry

Testujemy mezoterapie mikroigłową z wykorzystaniem kosmetyków Nature Cosmetics.

Relaks w pogoni za pięknem / fot. Anna Górecka

Testujemy mezoterapię mikroigłową urządzeniem Dr Pen z zastosowaniem serum z naturalnym śluzem ślimaka.

Ekspresowo rośnie liczba zwolenników kosmetyków zawierających śluz ze ślimaka. Nie ukrywam, że sama zaliczam się do tego fanklubu. Przy czym większość osób kupuje je do stosowania domowego, mnie to już nie wystarcza. Jeżdżę po Polsce i testuję różne zabiegi wykorzystujące ten dobroczynny sładnik

Relaks w pogoni za pięknem / fot. Anna Górecka

Relaks w pogoni za pięknem / fot. Anna Górecka

Salon ESTETICO w Łodzi słynie z różnych zabiegów laserowych. Ja otrzymałam zaproszenie na mezoterapię mikroigłową z zastosowaniem dobrze mi już znanych kosmetyków firmy Nature Cosmetisc, zawierających naturalny śluz ślimaka. Podróż do Łodzi minęła szybko, połączenie z Krakowem było bardzo dobre.

Na miejscu zostałam przywitana ciepłą herbatą po czym zajęła się mną pani kosmetolog. Pani Marta opisała dokładnie, jak zostanie wykonany zabieg i jakie będą jego efekty, a także jak mam pielęgnować skórę po jego zastosowaniu. Chciała też poznać moje oczekiwania i dowiedzieć się, czy jest coś co przeszkadza mi w mojej twarzy. Nie mam dużych problemów z cerą, skórę mam dobrze napięta, a zmarszczki w normie. Jedyną rzeczą, której nie znoszę, są przebarwienia.

Pani Marta rozpoczęła zabieg od demakijażu. Później wolnymi, masującymi ruchami zaaplikowała serum-żel ze śluzu ślimaka i z kwasem hialuronowym od NATURE COSMETICS, który pielęgnuje oraz regeneruje skórę. Serum-żel jest bezzapachowe, zawiera aż 98.2% śluzu ze ślimaka 1,0% kwasu hialuronowego i 0,8% konserwantów.

Kolejnym etapem była mezoterapia mikroigłowa wykonana urządzeniem Dr Pen. Pozwala ono na wprowadzenie aktywnych substancji z serum-żelu w głąb skóry za pomocą automatycznego jej nakłuwania przy pomocy pulsujących igieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę zabiegu. Mikronakłucia pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeży i lepszy wygląd. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Ponadto zabieg pomaga w redukcji zmarszczek i blizn.

Atmosfera w Estetico zaskakuje / fot. Anna Górecka

Atmosfera w Estetico zaskakuje / fot. Anna Górecka

Zastosowanie serum wzmacnia ten efekt. Serum zawierające naturalny śluz ślimaka pomaga w odżywieniu skóry, mocno i dogłębnie ją nawilża, a także regeneruje ją po różnego rodzaju podrażnieniach czy otarciach. Według badań klinicznych serum łagodzi objawy łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, przesuszeń skórnych i innych schorzeń dermatologicznych.

Pa zakończeniu zabiegu urządzeniem Dr Pen w skórze otwarte są mikrokanaliki, dla tego pani Marta, aby wykorzystać ,,Przepustowość” skóry, jeszcze raz zaaplikowała mi na twarzy serum -żel. Przez ostatnie 20 minut zabiegu moja skóra wchłaniała wszystkie najlepsze wartości odżywcze. Idealnym dopełnieniem zabiegu, gwarantującym utrzymanie się efektu na dłużej, jest zastosowanie w domu biocelulozowej maski z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym.

Anna Górecka

„ESTETICO”
ul. Pojezierska 48, 91-338 Łódź
tel. 42 637 38 48
e-mail: klinika@estetico.pl
www.estetico.pl

Nature Cosmetics
ul. Polna 16, 42-470 Siewierz
tel. 534 011 151
e-mail: biuro@naturecosmetics.pl
www.naturecosmetics.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ