Thursday, May 30, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Testujemy CRYO: kriolipoliza + lipolaser + kawitacja

Testujemy CRYO: kriolipoliza + lipolaser + kawitacja

Nasz redakcyjna koleżanka testowała zabieg CRYO o potrójnym działaniu - kriolipoliza + lipolaser + kawitacja. Przeczytaj o efektach

Testujemy: CRYO - kriolipoliza+lipolaser+kawitacja

Testujemy: CRYO - kriolipoliza+lipolaser+kawitacja / fot. fotolia

53 kg przy 164 cm wzrostu – zgodnie ze wskaźnikiem BMI moja waga jest DOSKONAŁA. Natomiast kiedy przyglądałam się swojemu odbiciu w lustrze, widziałam kilka niedoskonałości. Jedną z nich był stan brzucha, a ściślej – nadmiar tkanki tłuszczowej odłożonej po porodach i lekkie zwiotczenie spowodowane siedzącym trybem pracy. Zdecydowałam się więc skorygować tę niedoskonałość w Studiu Angel (Kraków ul. Felicjanek 25). Postanowiłam przetestować nową maszynę CRYO o potrójnym działaniu. Może ona połączyć w jednym zabiegu, w zależności od rodzaju problemu, kriolipolizę i kawitację z liporaserem i kawitacją.

Testujemy: CRYO - kriolipoliza+lipolaser+kawitacja

Testujemy: CRYO – kriolipoliza+lipolaser+kawitacja / fot. fotolia

Pani Magdalena uznała, że najlepiej mi zrobi kriolipoliza i kawitacja. Rozpoczęła jednak od poinformowania mnie o sposobie działania i dobrodziejstwach urządzenia CRYO – na pozór nieskomplikowanego, lecz o cudownych możliwościach schładzania tkanki tłuszczowej w celu doprowadzenia jej do rozpadu. Jest to możliwe dzięki temu, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na zimno niż komórki zawierające wodę (mięśni, skóry). W trakcie zabiegu z użyciem CRYO, tłuszcz się krystalizuje i jest usuwany przez wątrobę. Proces obumierania komórek tłuszczowych może trwać do 90 dni. Natomiast efekt zabiegu zauważalny jest po ok. 4-8 tygodniach.

Po ustawieniu parametrów zabiegu pani Magdalena przyłożyła tubę do mojego brzucha, a ta wessała do środka nadmiar tkanki tłuszczowej. Pojemnik jest chłodzony dwoma płytkami, których temperaturę można ustawić w zależności od rodzaju problemu oraz od indywidualnej odporności na ból. Już wcześniej wiedziałam, że to boli, więc przyjemnie zaskoczyło mnie, że nie odczułam żadnego dyskomfortu. Przetestowałam trzy stopnie chłodzenia tkanki tłuszczowej: – 5 ºC, – 10 ºC oraz – 15 ºC. Ta część zabiegu trwała około 20 minut. Kondycję skóry Pani Magdalena zaproponowała udoskonalić zabiegiem kawitacji. Na skutek działania w tkance tłuszczowej tworzą się wibrujące pęcherzyki, które rozbijają trójglicerydy na diacyloglicerydy. Te z kolei są wchłaniane przez układ limfatyczny a następnie wydalane z moczem. Bezinwazyjny i bezbolesny zabieg trwa ok. 20 minut.

Choć zabiegowi poddałm swój brzuch, to tą metodę, przy odpowiednio dobranych modułach (kriolipoliza+kawitacja lub lipolaser + kawitacja), można wykonywać również na innych partiach ciała – uda, pośladki oraz ramiona. Cały zabieg trwa około godziny.

Przyznaję, że tuż po zabiegu czułam się trochę rozczarowana. Jednak kiedy minęły cztery tygodnie, dostrzegłam pierwsze efekty. Brzuch stał się płaski i jędrny, a jego kontur zbliżył się do moich oczekiwań. Nie zastanawiając się dłużej pobiegłam, więc do sklepu i kupiłam upatrzone bikini na nadchodzące letnie wojaże.

Po 8 tygodniach zabieg można powtórzyć. Warto! Można wyszczuplić swoją sylwetkę bez uciekania się do ingerencji chirurga.

Barbara Fijał

Studio Urody Angel, 31-103 Kraków, ul. Felicjanek 25, tel. 12 429 11 59, www.studioangel.pl, ceny zabiegów aparatem CRYO od 99 zł do 1299 zł 

Aktualnie na hasło „Miasto Kobiet” rabaty:

– zniżka 10% na serię zabiegów kawitacji (od 2 do 10 zabiegów);

– zniżka 20% na serię zabiegów lipolaser+kawitacja (od 2 do 10 zabiegów);

– zniżka 30% na 1 zabieg kriolipolizy+kawitacja.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Paloma 12 czerwca, 2017

    Moim problemem były duze uda. Po namowie siostry zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy. Zdecydowałam się na Vici Clinic w Krakowie, gdzie bardzo profesjonalnie obsłużyła mnie Pani Kamila. Jestem już po pierwszym zabiegu i już widzę efekty.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ