Monday, May 20, 2024
Home / Kultura  / Testosteron w Bagateli po raz 300!

Testosteron w Bagateli po raz 300!

"Testosteron" - kultowy spektakl Andrzeja Saramonowicza, w niedzielę 18 marca zostanie wystawiony po raz 300 na deskach Teatru Bagatela.

Akcja Testosteronu rozgrywa się podczas wesela, które w zasadzie do skutku nie doszło, bowiem ślubu nie było. I tak zaczyna się noc pełna skarg, żali, wyrzutów, kłótni, bójek.

Akcja Testosteronu rozgrywa się podczas wesela, które w zasadzie do skutku nie doszło, bowiem ślubu nie było. I tak zaczyna się noc pełna skarg, żali, wyrzutów, kłótni, bójek.

„Testosteron” – kultowy spektakl Andrzeja Saramonowicza obchodzi swój okrągły „jubileusz”. W niedzielę 18 marca zostanie wystawiony po raz 300 na deskach Teatru Bagatela.

Akcja Testosteronu rozgrywa się podczas wesela, które w zasadzie do skutku nie doszło, bowiem ślubu nie było.  I tak zaczyna się noc pełna skarg, żali, wyrzutów, kłótni, bójek.

Akcja Testosteronu rozgrywa się podczas wesela, które w zasadzie do skutku nie doszło, bowiem ślubu nie było. Tak zaczyna się noc pełna skarg, żalów, wyrzutów, kłótni i bójek / fot. Piotr Kubic

Kultowe teksty nie tylko są popularne, nie tylko trafiają pod strzechy, ale przede wszystkim są zwierciadłem rzeczywistości. Jednym z takich tekstów jest Testosteron Andrzeja Saramonowicza – niezwykle trafnie portretujący mężczyzn początku XXI-wieku. Jaka jest ich rola, co jest miarą męskości i wreszcie jakie bywają ich partnerki? Puenty Saramonowicza bywają bolesne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, po prostu są niezwykle celne! Jednak śmiech sam z siebie bywa oczyszczający. Warto więc wybrać się na śmiechoterapię dla par w Bagateli.

Testosteron wyreżyserowany przez Piotra Urbaniaka i brawurowo zagrany przez plejadę aktorów Bagateli, bawi i wzrusza od 2005 r. Szacujemy, że spektakl obejrzało około 100 000 osób! Możesz być 100 001!


Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ