Sunday, December 10, 2023
Home / Inne  / Termy w domu – ARMED du Sel Thermal

Termy w domu – ARMED du Sel Thermal

Kąpiel i uroda słowiańska – doświadcz bogactwa polskich minerałów w kosmetykach ARMED du Sel Thermal. Stwórz własne termy w domu!

kapiel odchudzajaca

kapiel odchudzajaca

 Kąpiel i uroda słowiańska – doświadcz bogactwa polskich minerałów w kosmetykach ARMED du Sel Thermal. Stwórz własne termy w domu!

kapiel odchudzajaca

Kąpiel odchudzająca i odprężająca – doświadcz bogactwa polskich minerałów w kosmetykach ARMED du Sel Thermal. Stwórz własne termy w domu!

Kosmetyki lecznicze ARMED du Sel Thermal to zupełnie nowa, unikalna na polskim rynku marka kosmeceutyków – naturalnych kosmetyków o wyjątkowych walorach leczniczo-terapeutycznych. Innowacyjne receptury kosmetyków powstały w oparciu o wielowiekowe doświadczenia tradycyjnej medycyny uzdrowiskowej i ziołolecznictwa, bazując na leczniczych właściwościach solanki termalnej. Solanka jodowo-bromowa, wytrącona w Polsce przed milionami lat z flory i fauny praoceanu uwięzionego na głębokości ponad 500 m, zawiera unikalne na skalę światową stężenie zachowanych w chemicznej równowadze dobroczynnych składników mineralnych, wśród nich jod, wapń, magnez, krzem i selen.

Dzięki niespotykanemu na świecie połączeniu minerałów z wyłącznie naturalnymi ekstraktami roślinnymi marka ARMED zdołała stworzyć:
kompleksy solne: ARMED ODCHUDZANIE, ARMED REGENERACJA, ARMED RELAKS, ARMED KĄPIEL MORSKA – lecznicze sole do kąpieli, które pozwalają w domowym zaciszu uzyskać efekty profesjonalnej terapii oraz odnowy biologicznej,
solanki: ARMED BALANS – czysta postać solankowej wody leczniczej jodowo-bromowej o unikatowej mineralizacji, wykorzystywana przede wszystkim do kąpieli leczniczych oraz w saunach i do inhalacji,
balsamy pielęgnacyjne: do ciała ARMED ODCHUDZANIE oraz do stóp i łydek ARMED REGENERACJA – oparte na unikatowej solance jodowo-bromowej i bogatym zestawie naturalnych składników.

kapiel Regeneracja

Regeneracja dzięki kąpieli– doświadcz bogactwa polskich minerałów w kosmetykach ARMED du Sel Thermal. Stwórz własne termy w domu!

Wyjątkowo wysoka mineralizacja solanki sprawia, że zawartość jodu w kosmetykach ARMED jest kilkukrotnie wyższa niż w obecnych na rynku popularnych solach jodowych czy morskich. Kosmetyki są szczególnie polecane bez względu na płeć i wiek wszystkim osobom prowadzącym intensywny tryb życia, cierpiącym na coraz liczniejsze choroby cywilizacyjne, wymagającym zabiegów rehabilitacyjnych bądź borykającym się z obniżoną odpornością i zwiększoną podatnością na infekcje.

Morska Kapiel

Morska Kąpiel w domowym SPA– doświadcz bogactwa polskich minerałów w kosmetykach ARMED du Sel Thermal. Stwórz własne termy!

Kosmeceutyki ARMED łagodzą skutki wielu schorzeń współczesnego świata, takie jak otyłość, alergie, choroby skórne, choroby układu oddechowego i narządów ruchu, depresję, nerwicę czy choroby układu krążenia. Kosmetyki ARMED, będące domowym SPA, wspomagają także rekonwalescencję po przebytych chorobach, łagodzą szereg dolegliwości bólowych, spowalniają starzenie skóry, wspierają proces odchudzania i likwidacji cellulitu, redukują stres i zmęczenie oraz umożliwiają kompleksową detoksykację organizmu.

kosmetyki Relaks

Kąpiel i uroda słowiańska – doświadcz bogactwa polskich minerałów w kosmetykach ARMED du Sel Thermal. Stwórz własne termy w domu!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ