Sunday, May 26, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Teresa Rosati: żona przy mężu

Teresa Rosati: żona przy mężu

Teresa Rosati w Krakowie: żona przy mężu czy projektantka? Zobacz co powiedziała Miastu Kobiet

Ladies 4 Ladies: Teresa Rosati, Zemełka&Pirowska i Ada Szulc 8 marca w Krakowie

Projektuje od kilkunastu lat, ale nigdy jeszcze nie miała pokazu w Krakowie.  Tym chętniej zapowiadamy: Teresa Rosati w Krakowie już dziś 8 marca pokaże najnowszą kolekcję podczas wieczoru Ladies 4 Ladies, zorganizowanego specjalnie dla kobiet przez Maniewski Hair&Body

Ladies 4 Ladies: Teresa Rosati, Zemełka&Pirowska i Ada Szulc 8 marca w Krakowie

Teresa Rosati skończyła handel zagraniczny, aby uciec przed medycyną. O projektowaniu wtedy nie myślała, bo jak powiedziała Miastu Kobiet: „Cóż to był za zawód projektant? W dawnym systemie coś takiego nie istniało”. Innej pracy też jednak nie podjęła: „Takie to były czasy. Nie moglam znaleźć pracy w swoim zawodzie, bo miałam rodzinę za granicą. Zostałam kompletnie wykluczona. Przez długie lata byłam żoną przy mężu.”

Jak zatem Teresa Rosati została projektantką? „Ubrania dla siebie przerabiałam i projektowałam od dawna. Gdy mąż był ministrem, robiłam koncerty charytatywne dla żon ambasadorów. Te panie pytały mnie często, czy to, co mam na sobie to Channel czy Armani. To dało mi do myślenia. Mąż zachęcał: Rób to co kochasz. Przygotuj kolekcję.”

I przygotowała. Pierwszy pokaz w 1998 był sukcesem. I tak „żona przy mężu” zostala projektantką. A 8 marca w czasie Ladies 4 Ladies po raz pierwszy pokaże swoją kolekcję w Krakowie.

Ladies 4 Ladies to impreza przygotowana przez Maniewski Hair&Body dla kobiet. W Kijów.Centrum pokażą się: Teresa Rosati (najnowsza kolekcja), Zemełka&Pirowska (najnowsza kolekcja) i Ada Szulc (X Factor). Pokaz fryzur: Maniewski Team. Aftreparty: Baroque (wystąpią Novika + Mr.Lex).
„Miasto Kobiet” też tam będzie.

UWAGA – można jeszcze kupić bilety na imprezę
KUP BILET

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ