Saturday, March 2, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Telefony dotykowe – era smartfonów

Telefony dotykowe – era smartfonów

Opowiemy zatem co nie co o telefonach dotykowych i tym, co wpłynęło na aż taki ich rozkwit i popularność.

fot. materiał prasowy

Czasy klawiatury i stukania w małe klawisze na telefonie skończyły się na dobre. Chociaż wciąż spotykamy się z telefonami, które je posiadają, doskonale zdajemy sobie sprawę, że są one robione z myślą o osobach starszych, które niekoniecznie ufają nowej technologii. Ty zaś nie możesz wyobrazić sobie telefonu, który znów miałby mieć klawisze, bo po co? Dziś opowiemy zatem co nie co o telefonach dotykowych i tym, co wpłynęło na aż taki ich rozkwit i popularność.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Na czym polega fenomen smartfonu?

Zastanawiałeś się kiedykolwiek co sprawia, że wolisz kupić kolejnego smartfona, niż telefon z klawiaturą? Nie… bo przecież to oczywiste, że ludzie w tych czasach stawiają na sprzęt nowoczesny, który nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Możesz korzystać w nim z internetu, znaleźć drogę i inne niezbędne Ci w danej chwili informacje. Co więcej, smartfon posiada wiele ciekawych akcesoriów i aplikacji, które zwiększają komfort użytkowania takiego telefonu. Są wydajne, wygodne, przede wszystkim piękne. Nic więc dziwnego, że tak wielu producentów, również http://www.lg.com/pl/smartfony, inwestuje w ostatnim czasie wyłącznie w tego typu sprzęty i zachęca swoich klientów coraz to nowymi modelami.

Co je wyróżnia na tle starszych telefonów?

Najważniejszą kwestią, która sprawia, że nowe jest lepsze jest ekran dotykowy. To on pozwala na łatwe korzystanie z telefonu, precyzyjne wybieranie i oglądanie wszystkiego na świetniej jakości ekranie, który można dowolnie przybliżać i oddalać. Dzięki temu telefon nie jest już wyłącznie narzędziem, które trzymasz wciąż przy uchu, lecz również swoistym oknem na świat, przez które oglądasz otaczającą Cię rzeczywistość. Co więcej smartfony mają dużo trwalsze baterie, które pozwalają na długie korzystanie z telefonu i bez konieczności częstego ładowania (choć to akurat kwestia dyskusyjna). Ponadto smartfony mają piękne wzornictwo i tworzone są nie tylko z myślą o komforcie użytkowania, ale również wartościach estetycznych. Są bardzo intuicyjne, a dzięki systemowi Android bardzo łatwo je obsługiwać. Wiele z nich posiada również pamięć zewnętrzną, do przechowywania wartościowych plików bez konieczności usuwania, np. zdjęć z wakacji. Łączą się z WiFi i nie mają problemów w zasięgiem. Posiadają także wirtualną klawiaturę QWERTY, z której możesz korzystać zarówno pionowo (3×4), jak i w układzie poziomym (QWERTY). Ogranicza to liczbę błędów i znacznie przyspiesza wprowadzanie znaków do smartfona.

Jeśli jesteś przedstawicielem starszego pokolenia i kurczowo trzymasz się swojego telefonu z klasyczną klawiaturą lub klapką, koniecznie wypróbuj możliwości smartfonów i przekonaj się, że warto zapoznać się z nimi bliżej! Wybierz się co salonu telefonów komórkowych i wybierz model dla siebie – na pewno znajdziesz sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • cornhole tournament boards 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More here on that Topic: miastokobiet.pl/telefony-dotykowe-era-smartfonow/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ