Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / Jaką sieć na kartę wybrać?

Jaką sieć na kartę wybrać?

Przejście na kartę jest jak krok w kierunku wolności

telefon na kartę Miasto Kobiet

Telefon na kartę to wygodna alternatywa dla abonamentu / fot. Pexels

Wiele osób korzysta z telefonu na kartę, gdyż jest to dużo wygodniejsze i elastyczniejsze rozwiązanie niż abonament. Każdy operator telefonii komórkowej posiada w swojej ofercie pakiety na kartę. Którą sieć wybrać?

 

Telefon na kartę to odpowiedź na potrzeby osób, które nie chcą wiązać się z żadnym operatorem. Nie muszą podpisywać umowy zobowiązującej do płacenia określonej kwoty za usługi telekomunikacyjne co miesiąc. Użytkownik może sam decydować o tym, kiedy oraz za jaką kwotę doładuje swoje konto, z jakich usług będzie korzystał i czy zmieni taryfę. Jaką sieć na kartę wybrać, która ma najlepszą ofertę?

Najlepsza oferta na kartę

Najlepszą ofertę ma Orange na kartę. Do wyboru jest kilka opcji, tj.: Orange Yes, Orange SMART, Orange Free oraz starsze oferty – Nowe Orange GO, Orange One i Orange Pop. Użytkownicy nadal korzystają z taryf archiwalnych z uwagi na opłacalność.
Taryfa Orange Yes to wiele atrakcyjnych pakietów oraz niskie stawki za usługi – 15 gr za SMS-a, 20 gr za MMS-a, 29 gr za minutę połączenia oraz 12 gr za przesył 100 kB danych.
Taryfa Orange SMART to odpowiednio stawki: 20 gr za SMS-a, 40 gr za MMS-a, 29 gr za minutę połączenia i 1 gr za 100 kB. Dodatkową korzyść stanowi bonus gigabajtów internetu za każde doładowanie konta, którego wysokość zależy od kwoty doładowania.

Użytkownicy Orange Yes i Orange Smart mogą wykupić usługę rozmów i SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci i na numery stacjonarne. Wersja do wykorzystania przez 7 dni kosztuje 9 zł, a przez 30 dni 30 zł. Jeśli ktoś dużo rozmawia przez telefon i wysyła dużo wiadomości, to powinien wybrać pakiet oferujący darmowe połączenia i SMS-y do innych użytkowników sieci Orange. Konieczne jest jednak regularne doładowywanie konta i aktywacja odpowiedniego pakietu. Jest to zresztą oferta skierowana do wszystkich użytkowników taryf na kartę, także tych archiwalnych. Istnieje też możliwość wykupienia jednorazowych pakietów danych.
W Orange Free również za każde doładowanie użytkownik otrzymuje pakiet danych do wykorzystania. Poza tym za jedyne 30 zł może dostać aż 15 GB do wykorzystania przez miesiąc. Orange Free to najtańsza i najkorzystniejsza opcja telefonu na kartę.

Oferta Orange bez limitu do wszystkich

Użytkownicy Orange na kartę mają możliwość skorzystania z tzw. oferty bez limitu. Można ją aktywować na 7 dni lub 31 dni (koszt to odpowiednio 12 i 25 zł). Usługa bez limitu obejmuje bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, a także pakiet internetu 15 GB w kraju lub 2,26 GB w pozostałych krajach UE. Jeśli użytkownik wybierze opcję cyklicznego odnawiania usługi, to wtedy otrzymuje dodatkowy 1 GB internetu w każdym cyklu. Aby aktywować ten pakiet, należy wysłać SMS.

Oferta telefonów na kartę

Użytkownicy telefonów na kartę mogą również zakupić nowoczesny aparat telefoniczny lub akcesoria w atrakcyjnej cenie. Jaki telefon na kartę mogą kupić? Wybór jest naprawdę spory – są to topowe marki takie jak: Samsung, Xiaomi, iPhone, Huawei, OPPO, LG czy Motorola. Ceny są atrakcyjne, a dodatkowo zapłatę można rozłożyć na wygodne raty – 20, 36 lub 48 rat. Dla klientów Orange dostępna jest promocja Ekstracena.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ