Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Telefon absolutnie wyjątkowy, czyli etui ze zdjęciem

Telefon absolutnie wyjątkowy, czyli etui ze zdjęciem

Takie, jakiego nie ma nikt?

Etui na telefon

fot. Pixabay

Telefon komórkowy stał się nieodłącznym elementem życia. Właściwie trudno wyobrazić sobie bez niego choćby jednego dnia. Każdy właściciel telefonu jest z nim mocno związany, przechowując w jego pamięci prywatne zdjęcia, notatki, dokumenty… Czy można spersonalizować go jeszcze bardziej? Okazuje się, że tak, na przykład dzięki etui ze zdjęciem

 

 

Pokaż mi telefon, a powiem ci kim jesteś

Czasy, gdy telefony służyły wyłącznie do rozmów, minęły bezpowrotnie. Obecnie w telefonach przechowuje się spory kawałek własnej prywatności. Instaluje się w nich osobiste komunikatory i aplikacje związane z prywatną sferą życia. Telefon nie jest już zwykłym gadżetem, ale ważnym przedmiotem użytkowym. Można zapomnieć o kluczach i notesie, ale nigdy o telefonie. Do spółki z portfelem stanowi zgrany duet codziennego must have. Telefon komórkowy może powiedzieć bardzo wiele o swoim właścicielu, i to nie tylko na podstawie zawartych w nim danych. „Pokaż telefon, a powiem ci kim jesteś” – etui na telefon ze zdjęciem sprawia, że to powiedzenie nabiera nowego znaczenia.

Plecki, klapki, portfel i pancerna obudowa

Etui na telefon może mieć wiele rodzajów. Wszystko zależy od osobistych preferencji, modelu telefonu, czy wygody w codziennym użytkowaniu. Bez względu na wybór etui, warto je ozdobić według własnego pomysłu. Etui ze zdjęciem od lat cieszy się ogromną popularnością. Można zdecydować się na przykład, na silikonowe etui dostępne w szerokiej ofercie, obejmującej prawie każdy typ telefonu. Następnie wystarczy zdecydować: własne zdjęcie, a może zdjęcie z przyjaciółmi lub rodziną? Ulubiona grafika, myśl, cytat? – oto pomysł na wyjątkowy telefon. Przy tworzeniu motywu można posłużyć się własnym materiałem, a także wykonać go na podstawie gotowych wzorów. Kreator etui ze zdjęciem ma jasną instrukcję i jest bardzo prosty w obsłudze.

Happy Birthday Etui

Spersonalizowane etui to świetny pomysł na prezent. Może stanowić niebanalny dodatek do prezentu właściwego, czyli telefonu. Równie dobrze sprawdzi się też jako osobna niespodzianka. Wystarczy zastanowić się jaki motyw lub zdjęcie ucieszyłoby adresata, no i oczywiście znać model jego telefonu. Taki prezent na pewno zostanie przyjęty z radością. Liczy się przede wszystkim pomysł, ale też wybór odpowiedniej grafiki i poświęcony czas. Etui ze zdjęciem jest czymś osobistym, a przez to wyjątkowym. Fotka może przedstawiać samego jubilata albo jubilata i osobę wręczającą prezent, dzięki czemu stanie się wspaniałą pamiątką na lata. Można też upamiętnić wspólne chwile z przeszłości, cytat z filmu, fragment tekstu piosenki itp.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ