Saturday, April 20, 2024
Home / Kultura  / TEDxKazimierz: Wiek nie jest barierą

TEDxKazimierz: Wiek nie jest barierą

Wydarzenie pełne krótkich, motywujących przemówień pasjonatów, którzy dzięki swoim pomysłom zmienili świat. Ruszyły właśnie zapisy!

na stronę pod patronatemW dniu 23 maja 2015 w Żydowskim Muzeum Galicja przy ulicy Dajwór 18 w Krakowie odbędzie się TEDxKazimierz. Jest to konferencja edukacyjna organizowana na całym świecie, w trakcie której przedstawiane są idee warte nagłaśniania. Pełna krótkich, motywujących przemówień pasjonatów, którzy dzięki swoim pomysłom zmienili świat.

TEDxKazimierz

Motywem przewodnim jest hasło „Wiek nie jest barierą” łączące artystów, naukowców, ludzi biznesu. Będą oni mówić o pokonywaniu ograniczeń. O tym, że to nie wiek, a kierunek uwagi i podejmowane działania powodują różnice.

Celem TEDxKazimierz jest odzwierciedlenie ducha tej dzielnicy i spuścizny kulturowej, którą można niemal dotknąć na co dzień. Podczas wydarzenia przedstawiane będą idee powiązane ze wspomnianą dzielnicą oraz inne, wpisujące się w atmosferę miejsca. Jego mieszanki kulturowej, światopoglądowej, artystycznej.

Swoją obecnością zaszczycą: Edward Lucas – dziennikarz z The Economist, Paweł Tkaczyk – specjalista do spraw budowania marki, Jonathan Ornstein – dyrektor z Centrum Społeczności Żydowskiej, Jerzy Michał Bożyk – wokalista jazzowy i kompozytor, Emi Maj – designer, Jim Williams komik, Karolina Liberka – specjalista do spraw marketingu, Jakub Bochiński – astronom, Samuel Cook – przedsiębiorca, Sonja Larson – muzyk, Leszek Jodliński – historyk sztuki, John Scherer – konsultant do spraw przywództwa, Agnieszka Kiela-Pałys – zdobywczyni szlaków wysokogórskich, Wojchiech Narębski – profesor.

Konferencja będzie podzielona na kilka części tematycznych, prezentacje prowadzone będą w języku polskim i angielskim. TEDxKazimierz odbywać będzie się od około godziny 9:00 do 18:00. Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, aby wziąć udział należy się zarejestrować.

Więcej informacji na temat konferencji i rejestracji znajduje sie na stronie internetowej tedxkazimierz.com/registration

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ