Saturday, June 22, 2024
Home / Uroda  / Testy i recenzje  / TEASHI: Japońskie laboratorium przyjemności – test mani&pedi hybrydowego

TEASHI: Japońskie laboratorium przyjemności – test mani&pedi hybrydowego

Wrażenie z wizyty w luksusowym nail labie w Krakowie

teashi

W TEASHI zrobisz każdy rodzaj manikiuru i pedikiuru. Od klasycznego, przez tytanowy, aż po japoński. Panowie mogą liczyć na manikiur i pedikiur Yakuza dla mężczyzn / fot. materiały prasowe

Słyszałaś o Ikigai? To japońska filozofia szczęśliwego i długiego życia, której elementem jest łapanie balansu między rzeczami, które musimy robić i które kochamy

 

TEASHI – nowy luksusowy nail lab w Krakowie

Założę się, że wiele z nas uwielbia uczucie lekkich, miękkich, wypielęgnowanych stóp i dłoni ze starannie pomalowanymi paznokciami. A ile z nas lubi poświęcać wolne przedpołudnia i tonę cierpliwości samodzielnemu mani&pedi w domowych warunkach? Pilates wolę ćwiczyć na piłkach niż z pilnikiem, więc swobodnie interpretująć ideę Ikigai na manicure i pedicure wybrałam się do nowego w Krakowie luksusowego nail labu TEASHI. Zrobisz tu każdy rodzaj manikiuru i pedikiuru. Od klasycznego, przez tytanowy, aż po japoński. Panowie mogą liczyć na manikiur i pedikiur Yakuza dla mężczyzn.

teashi

TEASHI to również wystrój, który zachwyca / fot. materiały prasowe

Masaże, sushi cake i inne przyjemności

W TEASHI przywitało mnie spokojne ćwierkanie ptaków, azjatyckie motywy na ścianach i pastelowe dodatki przyprószone złotem. Projekt krakowskiego studia Blackhaus doskonale sprawdził się w miejscu, gdzie zabiegi kosmetyczne wykonuje się nie tylko dla samego efektu, ale też, by odpocząć od zgiełku miasta.
Japonia kojarzy mi się przede wszystkim z uważnością. Pani Ewelina, chociaż wątpię, czy jej przodkinie pochodziły z Kraju Kwitnącej Wiśni, poświęciła mi wiele uwagi i precyzji. Pedikiur rozpoczął się od zaproszenia na… masaż. Fotel masujący znacznie podniósł poziom endorfin, więc z łatwością zdecydowałam się na klasyczny lakier w letnim, orzeźwiającym kolorze. Rozpieszczaniom nie było końca. Każda klientka, która odwiedzi TEASHI ma szansę rozsmakować się w sushi cake. Legenda głosi, że urocze ciasteczka pozbawione są kalorii, a prawda jest taka, że smakują najlepiej na świecie. Lakiery i kosmetyki z najwyższej półki, dbałość o najdrobniejszy szczegół i laboratoryjna higiena to znaki rozpoznawcze tego nail labu. Jeśli cenisz piękne efekty i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, to miejsce powstało właśnie dla ciebie.
TEASHI to nie tylko salon piękności. To laboratorium staranności i wnętrze, w którym odpoczniesz.

https://www.instagram.com/p/BysQF7pIiCR/

 

TEASHI nail lab
Armii Krajowej 12/l4
Kraków
www.teashi.pl

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Gelle 5 sierpnia, 2019

    Polecam po prostu wybrać się samodzielnie na kurs paznokci. Koszt kursu nie powinien być czynnikiem decydującym. Ważniejszym jest renoma szkoły, doświadczenie kadry szkoleniowej. Często tańsze kursy prowadzone są przez słabo wykwalifikowaną kadrę. Szkolenia nie są realizowane na modelkach, a dodatkowo zabiegi są wykonywane na słabej jakości produktach. Jeśli uczyć się to od najlepszych. Ze swojej strony polecam kursy w szkole Natalii Lariny:
    https://natalialarina.pl/

    Obecnie są to najlepsze kursy stylizacji paznokci na jakie mozna sie zapisać.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ