Thursday, April 25, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

Sprawdź, który znak zodiaku nie jest dla ciebie

dłonie pary w obręczy ze znaków w horoskopie

Które znaki zodiaku nie tworzą udanych związków? / fot. AdoeStock

Podoba ci się kolega z pracy, ale jedyne, co o nim wiesz, to jego imię, nazwisko i data urodzenia… To już dużo! Sprawdź, w relację z którymi znakami zodiaku nie powinnaś się pakować

 

Znaki zodiaku podzielone są według żywiołów – reprezentują wodę, ogień, ziemię i powietrze. Astrologia twierdzi, że najlepiej dogadują się ze sobą te, które pochodzą z tego samego żywiołu. Są jednak pewne wyjątki. Oczywiście, aby ustalić dokładne powiązania między partnerami, trzeba znać ich dokładny kosmogram – czyli ułożenie wszystkich planet w dniu ich urodzenia. Sam znak zodiaku może nam jednak dużo powiedzieć o drugiej osobie. Które znaki zodiaku nie powinny się ze sobą wiązać?

 

Strzelec i Koziorożec

Strzelce to osoby, z którymi życie nigdy nie jest nudne. Mają pełno pomysłów, są energiczne i kreatywne. Rzadko szczerze okazują uczucia, a swoją prawdziwą twarz chowają za maską ironii i dowcipu. Bywają zawzięte i samolubne. Przy tym wszystkim są też bardzo niestałe w uczuciach. Partnerzy często zarzucają strzelcom prostolinijność i mówienie głośno wszystkiego, o czym tylko pomyślą. Osoby znajdujące się w bliskim otoczeniu strzelca powinny być odporne na jego krytykę (która często nie ma na celu żadnych złośliwości – strzelce takie po prostu są).

 

Kiepską parę z tym energicznym znakiem zodiaku stworzy więc koziorożec, który nie lubi nagłych zmian ani spontaniczności. Koziorożce wytrwale dążą do swoich celów. Niechętnie otwierają się na znajomości i bliższe relacje, a gdy już są zakochanie, to na wieki. Swojego partnera otaczają czułością i miłością, co nie do końca odpowiada strzelcom… Do tego osoby spod znaku koziorożca nie są skłonne do kompromisów.

 

Sprawdź koniecznie: Horoskop miesięczny kwiecień 2022: Co cię spotka w najbliższej przyszłości?

 

Ryby i Panna

Ryby to bardzo zmienny znak zodiaku. Mają problemy z podejmowaniem decyzji, są chwiejne emocjonalnie, a do tego łatwo zmieniają zdanie. Sugerują się tym, co podsuwają im inni, często brakuje im też samodyscypliny. Uwielbiają sztukę, bujają w obłokach, a w miłości – szybko idealizują swoich partnerów. Ich relacje są bardzo romantyczne, często nawet do przesady – rybom zdarza się zakochiwać w wymyślonej przez siebie wizji swojego partnera.

 

Oczekiwaniom ryb raczej nie sprosta panna, która jest niezwykle pragmatyczna. Panna, gdy czegoś się podejmuje, robi to starannie i do końca, dlatego denerwować ją będzie brak samodyscypliny u ryb. Panny są nieśmiałe, spokojne, a w towarzystwie nie lubią grać pierwszych skrzypiec. Bywają nietolerancyjne i krytyczne wobec swoich partnerów, co do szału doprowadza ryby.

 

Wodnik i Lew

Wodniki starają się nie oceniać innych. Dbają o swój samorozwój, są bardzo inteligentne i nie lubą rutyny. Lubią, gdy inni się z nimi zgadzają, dlatego często przekonują do swoich racji. Wodnikom zdarza manipulować innymi, by osiągać swoje cele. Są bardzo zabawne, nie potrafią jednak okazywać emocji, dlatego mimo swojego poczucia humoru postrzegane są jako osoby zimne. Wodniki lubią czuć się niezależne, a gdy już zakochują się w kimś – długo nie przyznają się do tego same przed sobą. 

 

Lew i wodnik to znaki zodiaku, które na pozór tworzą parę doskonałą. Gdy jednak pojawia się sytuacja konfliktowa, przez swoje temperamenty są w stanie wydrapać sobie oczy… Lew jest inteligentny i charyzmatyczny. Uwielbia brylować w towarzystwie, ponieważ jest bardzo pewny siebie. Styl życia lwa jest bardzo aktywny. Lwy bardzo źle znoszą porażki, są ambitne i uparte. W zwiazku uwielbiają namiętność, są kreatywne i mija sporo czasu, nim zdecydują się na poważną relację.

 

Rak i Waga

Raki to istoty bardzo towarzyskie. Są przyjazne, romantyczne i bardzo opiekuńcze, jednak ich nastroje są bardzo zmienne. Łatwo zawiązują nowe znajomośći, lubią czuć sie bezpiecznie i stabilnie. Zmiany znoszą niezwykle ciężko. Raki nie lubią, kiedy druga połówka je krytykuje, same jednak bardzo często krytykują innych. W związku raki cenią sobie stabilizację, nie lubią flirtować ani zdradzać, są bardzo wierne

 

Osoby z pod znaku raka stworzą kiepską parę z wagą. Dlaczego? Wagi są chaotyczne i oderwane od rzeczywistości, choć często uważają się za dokładne przeciwieństwo. To optymiści, którzy sporo od siebie wymagają. Nie są to typy romantyków, dlatego niewielkie znaczenie będą miały dla nich romantyczne gesty raka. Lubią dobrze się zabawić, co nie do końca odpowiada stabilnym rakom. Życie z wagą to wiele niespodzianek, w dodatku owianych jej zmiennymi nastrojami. Bywają nieprzewidywalne, kiedy sytuacja staje się nerwowa. 

 

Byk i Bliźnięta

Byki i Bliźnięta to kolejna para, która dobrana jest jedynie z pozoru. Byki to znaki, które w życiu poszukują stabilizacji. Ich poglądy rzadko ulegają zmianom. Byki są cierpliwe, skrupulatnie osiągają zamierzone sobie cele. Są rzetelne, to także urodzeni szczęściarze – rzadko przytrafiają im się niepowodzenia. Na bykach można polegać, są też wierne i zmysłowe. To bardzo lojalny i hojny znak zodiaku. Jego wadą jest jednat upartość, byki bywają też zaborcze.

 

Bliźnięta są nerwowe i głośne. Cechą charakterystycznątego znaku zodiaku są dwie twarze – niezadowolona, myśląca tylko o sobie, oraz optymistyczna, radosna, dobra dla innych. Ta chwiejność nastrojów nie do końca odpowiada temperamentowi byka. To, co łączy te dwa znaki zodiaku, to upór w osiąganiu swoich celów, z tym, że bliźnięta w przeciwieństwie do byków są w stanie zrobić to za wszelką cenę. Bliźnięta w związku i relacjach lubią manipulować. Nie godzą się też na zamknięcie ich w domu, ponieważ kariera jest dla nich zbyt istotna.

 

Sprawdź też: Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ