Tuesday, March 5, 2024
Home / Moda  / Te ubrania musisz mieć w 2019 roku!

Te ubrania musisz mieć w 2019 roku!

Prześwietlamy trendy!

Te ubrania musisz mieć w 2019 roku!

Co będziemy nosić w nadchodzącym sezonie? / fot. materiały prasowe

Każdy rok to początek nowych trendów! Zaraz po skończonym Fashion Week, na całym świecie, moda zalewana jest nowymi produktami i propozycjami. Najnowsze trendy są zaskakujące, bowiem kolejny raz przekonujemy się, iż moda lubi zataczać koło, a rzeczy oryginalne mają jeszcze oryginalniejszą konkurencję. Śledząc pokazy i projekty, wiemy co będzie modne w świeżo rozpoczętym roku. Co więcej, wszystkie te rzeczy znajdziesz na Modbis.pl – sklep internetowy

Najmodniejsze kolory 2019 roku!

Po obejrzeniu pokazów Chloe i Prada jedno jest pewne – w nadchodzącym roku królować będzie żółć, pomarańcz i brąz. Ciepłe, pustynne barwy nie są zarezerwowane tylko na jesienne miesiące. Połączenia podobnych barw podkreślą niejedną urodę i stworzą świetną bazę do dalszych elementów garderoby. Chloe zestawia je ze złotem, drapieżnymi, ciężkimi dodatkami i masywną, również złotą biżuterią.

Najmodniejsze wzory 2019 roku!

Oglądając pokaz Prady jedno jest pewne – logomania trwa nadal, a ubiegły rok dał tylko początek temu trendowi. Znane motywy z lat 90-tych, wykorzystywane są również przez największych projektantów na świecie. Sukienki, koszule czy topy, z motywem loga, albo z dużymi napisami – począwszy od motywacyjnych, a na zabawnych kończąc, to prawdziwy hit. Im bardziej bezpośredni komunikat, tym lepiej. Ponadto, wiecznie żywe motywy kwiatów i roślinności, przywołujące na myśl styl hippie, to element, który koniecznie musi znaleźć się w twojej szafie.

Inspiracja latami…

Ostatnie pokazy w Paryżu lub Nowym Jorku, udowadniają, że moda, lubi wracać do korzeni. Motyw ten wykorzystał Versace i Prada, tworząc projekty i pokazy, nawołujące do filarów historii danej marki. Domy Mody lubią chwalić się bogatą historią, a powrót spodni – dzwonów, czy niesłabnący kult małej -czarnej, udowadnia, że moda nie ma granic i ram czasowych. Najczęściej i najchętniej powraca się do lat 80-tych i 90-tych. Dlatego też, niesłabnącą sławą szczyci się total-jeans look, oraz sztruks.

Ten krój zawojuje w 2019 roku!

Mowa o komfortowym, luźnym i przeskalowanym kroju typu oversize. Jest on niezwykle wdzięczny i świetnie wpasuje się w niemalże każdą figurę. Duże, wełniane swetry, sukienki z luźnym dołem czy koszule, większe o kilka rozmiarów. Krój ten docenią przede wszystkim sylwetki w typie chłopięcej. W przypadku sylwetek powiększonych, należy dbać o balans całej stylizacji. Oznacza to, że nie musisz z oversize rezygnować, a jedynie zrównoważyć go dopasowanym dołem lub góra. Bezpiecznym wyborem będą duże, wełniane, kubełkowe płaszcze, zapinane na 1-2 guziki.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
2 komentarze
  • i99 casino 14 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Info to that Topic: miastokobiet.pl/te-ubrania-musisz-miec-w-2019-roku/ […]

  • uniccshop mn 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More here on that Topic: miastokobiet.pl/te-ubrania-musisz-miec-w-2019-roku/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ