Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Jej styl: Taylor Swift

Jej styl: Taylor Swift

Taylor Swift to młoda, piękna i utalentowana gwiazda amerykańskiej sceny muzycznej to wzór dla wszystkich nastolatek – także pod względem mody!

love taylor swift

love taylor swift

Taylor Swift to młoda, piękna i utalentowana gwiazda amerykańskiej sceny muzycznej to wzór dla wszystkich nastolatek – także pod względem mody!

love taylor swift

Casualowa stylizacja Taylor Swift to przede wszystkim wygodne ubrania i buty, na zdjęciu:

Słodki styl Taylor Swift to przede wszystkim nieograniczona swoboda ruchów, lekkość i dziewczęcość. Ta 14 letnia gwiazda muzyki country i pop swój pierwszy kontrakt z Sony/ATV Music podpisała już wieku lat 14, by niedługo później wydać swoją debiutancką płytę Taylor Swift, a w 2010 zdobyć pierwszą Grammy za album Fearless. Między innym to właśnie te sukcesy wokalistki sprawiły, że była brana pod uwagę w obsadzie głównych ról kinowej wersji serialu Hannah Montana. Pozycja Miley Cyrus i uwielbienie, jakim darzą jej nastolatki wydają się jednak niezagrożone i Taylor Swift pojawiła się ostatecznie na ekranie jedynie w epizodycznej roli.

 

Przeczytaj koniecznie:
Histeria, omdlenia i mikrotrzęsienie ziemi na koncertach Taylor Swift

taylor swift usa

Rozciągnięty sweter i kultowe trampki, których historia designu sięga lat 30 XIX wieku to codzienna stylizacja Taylor Swift. Na zdjęciu buty: Nessi, www.nessi.com.pl; sweter: Japan Style; rurki: H&M; torebka: www.smartlady.pl; czapka: eu.monsoon.co.uk, fot. Nessi

taylor swift fashion

Casualowa stylizacja Taylor Swift to przede wszystkim wygodne ubrania i buty, na zdjęciu: buty: Nessi, www.nessi.com.pl; sukienka: www.rubycotton.com; ramoneska: H&M; torebka: Mulberry Alexa; kolczyki: no name, fot. Nessi

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ