Wednesday, April 17, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Tatiana Mindewicz-Puacz: Luz, który daje siłę

Tatiana Mindewicz-Puacz: Luz, który daje siłę

Książka „Luz i tak nie będę idealna” autorstwa mentorki „Projektu Lady” oraz coacha Tatiany Mindewicz-Puacz jest już dostępna! Zapraszamy na krakowskie spotkanie z autorką.

projekt lady, mindewic-puacz, mentorka,

Tatiana Mindewicz-Puacz ze swoją nową książką /fot. instagram.com

Kobiety bywają najbardziej surowe dla samych siebie. Oceniają, żądają i przeglądają się w oczach innych zapominając o własnych potrzebach. Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka w programie „Projekt Lady”, wypowiada wojnę frustracji i niskiej samoocenie przekonując, że każda kobieta ma w sobie siłę, aby dokonać tej najistotniejszej zmiany i docenić siebie. Autorka książki „Luz, i tak nie będę idealna” spotka się z czytelniczkami w salonie Empik Bonarka w Krakowie już 6 września 2017 r.

projekt lady, mindewic-puacz, mentorka,

Tatiana Mindewicz-Puacz ze swoją nową książką /fot. instagram.com

Jak uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych i osiągnąć zadowolenie z siebie? Według Tatiany Mindewicz-Puacz należy odpuścić wszystko, na co nie ma się wpływu a zająć się tym, co naprawdę można zmienić. „Luz, i tak nie będę idealna” to książka o tym, jak uwolnić się od poczucia frustracji, spowodowanego nieustannym lękiem oraz wygórowanymi wymaganiami wobec samej siebie. Autorka, bazując na doświadczeniach własnych oraz swoich klientek, uczy jak odzyskać umiejętność słuchania własnych potrzeb i odnaleźć siłę, aby zaakceptować siebie i dać sobie prawo do luzu. A przede wszystkim pogodzić się faktem, że ideały nie istnieją.

Mindewicz-Puacz jest jednym z najpopularniejszych polskich coach-ów, co przyniosło jej też sporo kontrowersji. Po części mogą się one wiązać z tym, że kultura coachingu w Polsce jest jeszcze w powijakach. Powoli przyzwyczajamy się do trenerów personalnych na siłowni, ale trenerzy rozwoju osobistego, w naszej świadomości, wciąż skryci są widmem kuglarstwa i brak nam do nich zaufania. Jednak większość z tych kontrowersji spowodowana jest programem „Projekt Lady”. Internauci zarzucali mentorkom niesprawiedliwe oceny uczestniczek i wybór zwyciężczyni. Natomiast największą sensację przysporzył psychoterapeutce „eksperyment”, w którym poprosiła studentów o ocenę dziewczyn na podstawie ich wyglądu. Stało się to przyczyną wielu łez i przykrości, a na Facebooku powstała duża afera, w której poddano ocenie zdolności mentorki jako coacha.

Cieszycie się z werdyktu mentorek i ekspertów??❤ #projektlady

Post udostępniony przez Projekt Lady TVN (@projektlady.tvn.pl)

Po dwóch sezonów programu, Tatiana Mindewicz-Puacz prezentuje nam książkę „Luz i tak nie będę idealna”, która ukazuje ją nie tylko jako coacha i psychoterapeutkę, ale, przede wszystkim, ma nam pokazać, że tak jak my – jest kobietą. Pozycja ma trafić do wszystkich kobiet, które są sfrustrowane swoim życiem i czują, że zasługują na więcej. Autorka chce wzbudzić w czytelniczkach ich wewnętrzną siłę i podpowiada jak być bliżej szczęścia, bo przecież ideału i tak nie da się osiągnąć, ale zawsze trzeba próbować.

W środę (6.09) wyruszam na spotkanie z Wami do Krakowa) Oczywiście podobnie jak w Warszawie i Poznaniu zostanę do ostatniego Gościa. …ale coś mi się wydaje, że w Krakowie jesteśmy nieco mniej …wyLUZowani ?Chyba, że jeszcze nie zdążyliście odznaczyć swojej obecności na wydarzeniu (link w bio). Poczekać jeszcze chwilę z kupowaniem biletów powrotnych? ? …nasz dzisiejszy spacer wkrótce ??‍♀️ostanie przygotowania trwają ?☀️?. #hello #krakow #seeyousoon #areyouthere #areyoyready #imcoming #wearecoming

Post udostępniony przez Tatiana Mindewicz-Puacz (@tatiana_empe)

Co: Spotkanie autorskie z Tatianą Mindewicz-Puacz
Gdzie: Empik, w Bonarce, na ul. Kamieńskiego 11, Kraków
Kiedy: 6.09.2017, godz. 18.00
Wstęp bezpłatny!

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ