Thursday, May 30, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 23. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Tatiana Mindewicz-Puacz

23. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Tatiana Mindewicz-Puacz

Dowiedz się, jak było podczas 23. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Tatiana Mindewicz-Puacz / fot. Barbara Bogacka

W przedostatni dzień gorącego lata spotkaliśmy się w Metaforma Cafe z Tatianą Mindewicz-Puacz – psychoterapeutką i autorką książek, które uwielbiają kobiety. Za co? Za to, że trafnie mówią o rzeczach, które wszystkie znamy. A ich autorka jest autentyczna

aneta pondo w koszulce femi shirt i tatiana mindewicz-puacz w żółtej koszuli

Aneta Pondo i Tatiana Mindewicz-Puacz / fot. Barbara Bogacka

 

Tatiana Mindewicz-Puacz, znana jest szerszej publiczności jako „mentorka Tatiana” z programu TVN Projekt Lady. Uczestnicy 23. spotkania Klubu Miasta Kobiet mieli okazję poznać „panią z telewizji” jeśli nie od bardziej prywatnej to z pewnością z dużo szerszej perspektywy. Zarówno hasłem przewodnim wydarzenia i tytułem ostatniej książki Tatiany było „Miłość. I co dalej?”. Nic dziwnego, że zamiast na kulisach telewizyjnego show, skupiłyśmy się na aspektach związanych z uczuciami w związkach. W rozmowie z prowadzącą spotkanie, Anetą Pondo, Tatiana Mindewicz-Puacz mówiła m.in. o samotności w związku, pułapkach utartych schematów, o odwadze w podejmowaniu decyzji, relacjach córek z matkami, czy o poczuciu własnej wartości. Charyzmatyczna psychoterapeutka przypomniała, że:

Projekt rodzina i projekt małżeństwo to są dwa różne projekty

– tymczasem partnerzy mają skłonność do zapominania o tym, często wciągając dzieci w swoje związki. Kobiety tkwią w nieszczęśliwych związkach ze względu na dzieci, podczas gdy te wcale tego nie oczekują i nie potrafią zrozumieć, nawet już jako dorosłe. Histerycznie boimy się być same, wolimy karmić się ochłapami.

Ludzie nie są bezinteresowni. Znam wiele matek, które mówią „poświęciłam się dla dzieci” – jeśli wszystko co robię, robię dla dzieci, to mam wobec nich oczekiwania, że w jakiś sposób mi się odwdzięczą – mówiła Tatiana.

Aneta Pondo i Tatiana Mindewicz-Puacz

Trudne tematy? Skądże, nie w takim wydaniu! / fot. Barbara Bogacka

Zobaczcie fragmenty spotkania:


Podczas 23. spotkania Klubu Miasta Kobiet swoją prelekcję na temat motoryzacji i miłości miał Mateusz Malicki z Volvo Wadowscy, który z pomocą uczestniczek dodał jedno do drugiego [miłość + samochód = miłość w samochodzie], ale udowodnił też, że w nowym Vovlvo V60 – wszechstronnym kombi stworzonym z myślą o radości życia– z łatwością można się zakochać.

mateusz malicki z miniaturką samochodu i aneta pondo

Mateusz Malicki z Volvo Wadowscy przyjmuje uścisk reki prezeski Fundacji Miasto Kobiet, Anety Pondo / fot. Barbara Bogacka

Pokochać i szanować trzeba i należy swoje biusty – przypomniały brafitterki i urocze modelki z Vanilla Body Shop. Kobiety pokazały pikantne trendy w bieliźniarstwie na jesień i zademonstrowały, jak prawidłowo dobrać biustonosz, żeby nasze ciało czuło się w nim komfortowo i sexy.

Vanilla Body Shop brafitterki i modelki

Show must go on! Vanilla Body Shop jak zwykle na wysokości i ponetności zadania! / fot. Barbara Bogacka

Partnerami 23. spotkania Klubu Miasta Kobiet byli: Volvlo Wadowscy, Vanilla Body Shop, Sylveco, Psychozapiski.com, Gewohl i Feminum.

uczestnicy klubu miasta kobiet

Uczestnicy [kobiety i mężczyźni] mieli udane popołudnie! / fot. Barbara Bogacka

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / tatiana-mindewicz-puacz-klub-miasta-kobiet
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ