Saturday, March 2, 2024
Home / Miasto Miłości  / Tarot na miłość i seks. Co w styczniu przepowiadają karty wylosowane dla twojego znaku zodiaku?

Tarot na miłość i seks. Co w styczniu przepowiadają karty wylosowane dla twojego znaku zodiaku?

Seks: na zgodę, oralny, grupowy, bondage – sprawdź swój tarot na miłość i łóżkowe igraszki!

tarot na miłość i seks

Co karty mówią o waszym seksualnym potencjale w styczniu? / fot. sexualalpha.com

Jeśli zastanawiasz się jak rozbudzić wyobraźnię partnera i pokonać swoje blokady, to jesteś we właściwym miejscu. Tarot na miłość i seks pomoże ci lepiej zrozumieć siebie oraz partnera, a także to, co stoi na przeszkodzie do seksualnego spełnienia. Być może pragniesz większej intymności między tobą a twoim kochankiem? Może chcesz poszerzyć swoją seksualność lub osiągnąć wyższy poziom samouwielbienia? Sprawdź jak układa się energia w styczniu 2021 i przekonaj się, jak sama możesz rozpalić erotyczną iskrę

O autorce

Anita Kostana zapytała kart, o to jak twój znak zodiaku postrzega samą siebie, jak widzi cię partner, oraz czego możesz spodziewać się w sferze seksu w styczniu, co stanowi blokadę oraz jak ją pokonać:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę.

– przypomina tarocistka, którą znajdziesz na Facebooku i YouTubie na kanale Arkana Anity

 

Tarot na miłość i seks – styczeń 2021

 

Koziorożec

koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Koziorożce to bardzo wrażliwe, zmysłowe i… zadaniowe znaki. Podchodzisz do seksu jak do kolejnego tematu, który chcesz wykonać najlepiej jak potrafisz. Wkładasz dużo czasu i wysiłku w to, by zaspokoić swojego partnera. Uchodzisz za najbardziej entuzjastycznego kochanka, musisz tylko pokonać parę blokad.

Czego pragniesz w łóżku

W styczniu to Koziorożec będzie podejmować inicjatywę w łóżku. Postrzega siebie jako osobę błyskotliwą, pomysłową i chętnie wprowadza w życie swoje fantazje. Bądź frywolna. Karty wskazują, że do niektórych eksperymentów będziesz w stanie nawet przymusić partnera. Będzie ci za to wdzięczny.
W styczniu seks będzie głównie „czysto mechaniczny”, bez połączenia dusz. Możesz nie mieć ochoty na czułości i bycie delikatną, ale na pewno masz ochotę na dobry seks. Wykorzystaj to.

O czym marzy twój partner

Po stronie potencjalnego partnera karty wskazują mało erotyczną kartę, związaną z tęsknotą. Może dawno nie doszło między wami do zbliżenia? Może tęskni za tym co robiliście dawno temu? Wygląda na to, że twój kochanek obawia się porozmawiać o swoich fantazjach. Może spróbuj go do tego zachęcić? W styczniu twój partner bardziej doceniłby czuły, niż mechaniczny seks – spróbujcie spotkać się gdzieś po środku. A jeśli jesteś singielką – to duża szansa, że odezwie się do ciebie dawny kochanek.

Na horyzoncie widać frywolny seks, ale uważaj by nie uwikłać się w kłopotliwe sytuacje uczuciowe. Jeśli jesteś w związku, to osiągniesz to na co masz ochotę, czyli seks bez uczuć, ale nic się nie bój, bo dalej będzie on pełen pasji i namiętności.
W styczniowych blokadach karta wskazuje na problemy z połączeniem strefy duchowej i fizycznej, a jedna ze stron wyraźnie tego potrzebuje. Możliwe też, że obawiasz się zajścia w ciążę. Jeśli jesteś w niezobowiązującym układzie – uważaj na możliwe niepożądane uczucia, ktoś tu sobie zrobi niepotrzebną nadzieję i może poczuć się osamotniony.

Rada dla Koziorożców

Karty mają także radę dla Koziorożców, aby nie bały się działać i przejmować inicjatywy. Nie krytykuj innych, błędy drugiej strony mogą wynikać z jej braku doświadczenia, mimo że teoretycznie jest przygotowana na wszystkie nowości. Pragnie doświadczać, badać… i uczyć się od ciebie.

Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

To znak, który nie cierpi rutyny w łóżku. Lubi eksperymenty i potrzebuje dużej różnorodności w życiu seksualnym. Nie znaczy to, że nie jest wybredny, a monogamia zwykle nie stanowi dla niego większego problemu.

 

Jaka będziesz w łóżku

W styczniu możesz się czuć trochę zablokowana i niezdecydowana. Jeśli czujesz się nieatrakcyjna dla partnera, to wiedz, że to wszystko dzieje się wyłącznie w twojej głowie. Możesz mieć ochotę na wirtualny seks, pikantne sms’y, w których nie będzie trzeba ujawniać swoich uczuć. Nie miej sobie za złe, że masz problem z czułym dotykiem czy przytulaniem. W tym momencie czujesz, że będzie ci łatwiej na odległość i ciężko jest ci się przełamać – albo to twój partner postawił przed tobą taki mur.

O czym marzy twój partner

Ze strony partnera energia seksualna jest bardzo burzliwa. Chciałby cię wręcz posiąść i całkowicie zdominować. Możliwe też, że fantazjuje o tobie w bardzo wyuzdany sposób. W styczniu będzie mu zależało głównie na szybkim i nieskomplikowanym seksie, który szybko relaksuje.
Nie widzę za dużo zbliżeń między wami, myślę, że jeśli już, to pozostaną w sferze wirtualnej. Z drugiej strony, możliwe, że będziecie się czuli nieobecni podczas zbliżeń. Musicie wzmocnić między sobą strefę emocjonalną, bo w tym miesiącu będzie między wami sporo napięć, które raczej nie skończą się „seksem na zgodę”.

Rada dla Wodników

Zastanów się, czy twój partner spełnia twoje oczekiwania i czy masz na niego ochotę – kieruj się swoim sercem. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, spróbuj podejść czule do tematu, mocno skupić się na jego/jej potrzebach, a także wypróbuj „seks na zgodę”. Karty zalecają także uniesienia na łonie natury albo w nowym otoczeniu.

Ryby

ryby

Ryby / il. Canva

To najbardziej mistyczny i nieziemski ze znaków zodiaku. Dla osób urodzonych pod Rybami najlepszy seks polega na zatraceniu się w prawdziwej duchowej jedności, który doprowadza do „trzęsienia ziemi”. Seks z nimi najczęściej jest magiczny. Uwaga na magnetyzm Ryb – niebezpiecznie łatwo jest ulec ich urokowi.

Jaka będziesz w łóżku

Styczeń dla Ryb jest pełen energii potajemnej miłości i marzeń na jawie. W środku rozpala cię namiętność i możesz dać jej upust pod osłoną nocy. Pragniesz wielu wrażeń, choć może ogarniać cię wstyd, że odczuwasz nieznane ci dotąd potrzeby. Niesłusznie. Wolałabyś się realizować jedynie w związkach formalnych i zbyt wcześnie nastawiasz się na znalezienie tego jedynego. Jesteś mistrzynią tworzenia romantycznej atmosfery. W styczniu możesz mieć większą ochotę na całowanie, spacery i romantyczne gesty, niż na seks.

O czym marzy twój partner

Ze strony partnera czuję pewne osamotnienie. Może ty go od siebie odsuwasz? Albo on jest przeciążony innymi sprawami, które ma na głowie? Pewne jest, że twój kochanek odczuwa pewien dyskomfort psychiczny związany ze swoimi bądź twoimi potrzebami. Daj mu więcej wsparcia i akceptacji. Niewykluczone też, że w tym miesiącu wolałby dogodzić sobie samemu, bo tak jest mu łatwiej.
Widać, że dość wysoko postawiłaś poprzeczkę jeśli chodzi o swoje wymagania. Wiesz czego chcesz, co lubisz i nie wyobrażasz sobie nie powielać erotycznych schematów. Karty mówią, że to racjonalistyczne podejście do seksu, seks z rozsądku. Jeśli jesteś samotna, może być to wskazówka, aby ten poziom nie tyle obniżyć, co urealnić.

Rada dla Ryb

Blokada w tym miesiącu prawdopodobnie leży po stronie partnera. Zwyczajnie jest on przemęczony i nie ma siły ani ochoty na seks. A jeśli jednak się do tego zmusi, to nie spodziewaj się po nim większego ognia czy inicjatywy.
Karta radzi, by zaakceptować, że nie da się za każdym razem uprawiać radosnego seksu. Musisz się zharmonizować i popracować nad równowagą wewnętrzną. Nauczyć się kontrolować swoje pasje i impulsy. Gwiazdy sprzyjają romansom i nawiązywaniu nowych związków. Możesz się czuć niepewna co do intencji partnera, co działa na ciebie hamująco. Chcąc poprawić wasze relacje seksualne i rozbudzić jego wyobraźnię spróbuj skusić partnera za pomocą podkreślania swoich atutów. „Przebieranki”, erotyczne stroje i seksowna bielizna może was do siebie zbliżyć i doprowadzić do spełnienia. Pamiętaj, aby podchodzić do aktu swobodnie i na luzie.

Baran

baran

Baran / il. Canva

Ważną rzeczą do zrozumienia w przypadku Barana – nie tylko w przypadku seksu – jest to, że zawsze woli być na górze! Ludzie z pod znaku Barana mają swoją drapieżną stronę, co oznacza, że dla nich seks to głównie pogoń na szczyt i podbój. W związkach uwielbiają wyzwania: to właśnie to sprawia, że krew im w żyłach buzuje i zyskują reputację jednego z najgorętszych kochanków w Zodiaku.

 

Czego pragniesz w łóżku

W styczniu poczujesz się „kobietą wyzwoloną”, w pełni akceptującą siebie. Jesteś otwarta na wszelkie nowości i eksperymenty. Twój partner również jest bardzo pewny siebie, lubi czuć się ważny i dodatkowo oczekuje od ciebie komplementów. Bardzo mu się podobasz i może chcieć cię zdominować. Single niech uwodzą dotykiem – przypadkowe muśnięcia, podchody miłosne polegające na zbliżaniu się i oddalaniu są mile widziane.
Styczeń dla Baranów niesie wiele możliwości w sprawach seksu. Pokazuje się tu duża zmienność (może się odnosić i do pozycji i do partnerów) i częstotliwość. Możliwe, że będziesz mieć ochotę na seks pod wpływem jakichś środków odurzających. Karty sugerują niezaspokojoną seksualną energię. Pozwól sobie bujać w obłakach i fantazjować. Spodziewaj się także erotycznych snów.

O czym marzy twój partner

Blokadę może stanowić partner, który za nami nie nadąży. Może mieliście długą przerwę? Po takim poście seks będzie długi i wyczerpujący. Jeśli chodzi o singli – możliwe, że partner doprowadzi nas tymi podchodami do takiego stanu, że Barany będą wręcz prosić o miłosne zbliżenie.

Rada dla Baranów

Dla partnerów, którzy się długo nie widzieli, karty mówią o porozumieniu dusz podczas stosunku. Partner zadba o twoją przyjemność i możesz spodziewać się wielokrotnych orgazmów. Karty radzą by seks odbywał się przy dźwiękach muzyki, a najlepiej tuż po obudzeniu się – da to uczucie oczyszczenia i spełnienia.

Byk

byk

Byk / il. Canva

Byk to bardzo zmysłowy znak, a seks może być dla niego jednym z najważniejszych aspektów związku. Woli doświadczać intymności wszystkimi pięcioma zmysłami. Byki są również znane z zamiłowania do rutyny. Ta miłość do stałości i regularności pojawia się również w ich życiu seksualnym. Byki lubią dobry seks i wypróbowane wcześniej schematy.

Jaka będziesz w łóżku

W styczniu kobiety Byki nie zaznają tyle przyjemności, ile by chciały i mogą poczuć się trochę zaniedbywane przez kochanka. „Byczyce” mogą także wracać fizycznie bądź myślami do osób i wydarzeń z przeszłości. Dodatkowo zdadzą sobie sprawę z tego, że są świetnymi kochankami i niczego im nie brakuje. Uważaj, twój temperament i chęć dominacji mogą zakończyć się zimnym prysznicem i zdystansowaniem ze strony partnera.
Jedna z najbardziej energetycznych kart wypadła na strefę seksualną w tym miesiącu. Wskazuje ona na niespodziewany i spontaniczny seks, może zwiastować też częstą zmianę partnerów bądź pozycji. Może oznaczać nawet seks grupowy! Cokolwiek by to było – na pewno czeka cię dobra zabawa.

O czym marzy twój partner

Partner czeka na twoją inicjatywę, jednak w styczniu przeważnie myśli o sobie i swoim zaspokojeniu. Jedno z was w łóżku może być także zbyt gwałtowne.
Długie „podchody” i adoracja, której tak bardzo pragniesz, teraz jest nie w głowie twojemu partnerowi. Być może prowadzicie właśnie spór, bądź sprawy finansowe odbierają wam ochotę na łóżkowe igraszki.

Rada dla Byków

Nie bój się eksperymentować, załóż seksowną bieliznę, pokonaj swoje blokady i otwórz się na nowości. Przekraczanie swoich granic da ci dużo satysfakcji.

Bliźnięta

bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Bliźnięta są bardzo pomysłowe. Kręci je seks oralny (dawać i otrzymywać). Bliźnięta uwielbiają wszystko, co ma związek z ustami i językiem! Podczas randkowania stawiają na przygody i łatwo się nudzą.

 

Jaka będziesz w łóżku

Obawiasz się, że czegoś ci brakuje? Prawdopodobnie dlatego, że ostatnio poświęcałaś sobie mało czasu. Zadbaj o siebie w sferze emocjonalnej i fizycznej – wybierz się do fryzjera lub kosmetyczki. Możesz też najzwyczajniej w świecie nie mieć teraz ochoty na seks. Jeśli obawiasz się tego, co partner o tobie myśli, to zapewniam cię, że obawy nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

O czym marzy twój partner

Kochanek uważa cię za kobietę wielu talentów i będzie próbował podejść cię długą grą wstępną. Od ciebie zależy czy mu się ta strategia powiedzie. Mam jednak wrażenie, że jedyne czym byłabyś zainteresowana to szybki numerek. Karty mówią, że nie zawsze świadomie będziesz gasić zapał swojego partnera, choć ona/on się tak łatwo nie podda)!

Rada dla Bliźniąt

Oboje jesteście indywidualistami i cenicie sobie własne zdanie i przyzwyczajenia. Może się zdarzyć tak, że po prostu macie ochotę na co innego. Jedna ze stron musi tutaj odpuścić i poddać się inicjatywie i pomysłom partnera. Jeśli partner potrzebuje czułości i bliskości – pozwól mu na to, spotkajcie się w połowie. Tylko w ten sposób ulepszycie swoje życie seksualne w tym miesiącu.

Rak

rak

Rak / il. Canva

Nieprzypadkowo symbol Raka przypomina liczbę „69”. Raki są fanami seksu oralnego i fantazyjnych pozycji. Często podatni na wahania nastrojów. Są bardzo blisko swoich emocji, dlatego doskonale nadają się do głębokich rozmów. Potrzebują związków, aby czuć się komfortowo, a także otwartości ze strony partnera.

 

Czego pragniesz w łóżku

Seks w styczniu może okazać się wstępem do związku. Jednorazowe przygody przestały ci pasować lub po prostu nie są w twoim stylu. Ostatnio miałaś orgazm stulecia. Masz chęć to powtórzyć, jeszcze raz i jeszcze raz…
Czujesz się jakbyś odkrywała siebie na nowo z wielką ciekawością i głęboką refleksją. Jednak towarzyszy ci pewne wahanie, być może wstydzisz się otworzyć lub ktoś niedawno nadwyrężył twoje zaufanie. Partner może błędnie zinterpretować twoje zachowanie i pomyśleć, że czymś cię rozczarował, nie rozumie dlaczego nie chcesz się przed nim otworzyć. Zapewniam, że nie traktuje cię jako jednorazowej przygody, ale chciałby nareszcie doprowadzić sprawy do końca (jeśli wiesz co mam na myśli) Możesz być pewna, że teraz niesamowicie go pociągasz.

To będzie bardzo energetyczny miesiąc, sprzyja płodności i prokreacji. Jeśli nie jesteś zainteresowana macierzyństwem, to nie zapominaj o antykoncepcji. Czeka cię namiętny seks, pełen radości, zwłaszcza, że doskonale wiesz jak zadbać o własne potrzeby.

Czego oczekuje twój partner

Jeśli nie jesteś w stałym związku, upewnij się czy partner nie ma innych zobowiązań uczuciowych, nie wszyscy noszą obrączkę.
Blokadę mogą stanowić tu czyjeś bolesne doświadczenia i problemy z zaufaniem. Jedna ze stron stara się tłumić swoje uczucia, przybierając maskę. Ty lub kochanek nie macie pojęcia, jak rozpocząć rozmowę na trudny temat, komuś brak pewności siebie. To nie będzie łatwe zadanie, trzeba uważać by jej/go nie onieśmielić. Nie bądź zbyt delikatną, bo ona/on nigdy się nie zdecyduje.

Rada dla Raków

Najlepiej sprawdzi się seks w ciemności, odpręż się i zapomnij o kompleksach. Partner rozbudzi w tobie namiętność, bo s tycziu drzemią w tobie ogromne moce. Lepiej o tym nie rozmawiać, po prostu skutecznie uwodzić.

Lew

lew

Lew / il. Canva

Lew jest naturalnym drapieżnikiem, więc możesz być pewien, że „normalny” będzie ostatnim słowem, którego użyjesz do opisania go w łóżku. Dzikie kocice uwielbiają dobrze wyglądać i oczekują tego samego od partnera. Seksu z Lwami na pewno nie można nazwać nudnym.

Jaka będziesz w łóżku

Otaczasz się pancerzem, który nie sposób przebić. Być może ktoś zawiódł twoje zaufanie w niedalekiej przeszłości? Często przekładasz ważne sprawy dotyczące twojej miłosnej relacji na później, a może też masz wrażenie, że do związku chce wplątać się ktoś trzeci? Lew ma ochotę na seks rodem z komedii romantycznej – pieszczoty, czułość, oddanie… Partner jest niecierpliwy, gwałtowny i nastawiony głównie na swoją przyjemność. Najwyższy czas znaleźć złoty środek.

Czego chce twój partner

Twój (potencjalny) partner wydaje się wyjątkowo niezaspokojony w tym miesiącu. Ma ochotę na wyuzdany seks, a może nawet trójkąt? Bez wątpienia marzy o tobie i w jego fantazjach odgrywasz główną rolę.
Ale czy się odważy by przejąć inicjatywę? Czy jednak seks pozostanie w styczniu tylko jego fantazją? Karty wskazują na niezdecydowanie i problem z podjęciem decyzji.

Rada dla Lwów

Karta Kochanków może też wskazywać na wielu potencjalnych kandydatów. 
Nie skupiaj się tylko na sobie i nie bój się zbliżenia, im dłużej ten rycerz będzie czekał, tym większa szansa, że zabraknie mu sił na długi seks. A jeśli nie masz ochoty – to po prostu mu to powiedz i staraj się go nie zwodzić.

Panna

panna

Panna / il. Canva

Panny nie są pruderyjne. To znak ziemi. Są zmysłowe, pożądliwe i uwielbiają uprawiać seks. Panny znane są z dbałości o szczegóły, a ta cecha pojawia się w ich życiu seksualnym. Są także bardzo wybredne i wymagają przekomarzać się i pobudzać się intelektualnie zamiast gry wstępnej.

Czego pragniesz w łóżku?

Lubisz zmiany i jesteś spontaniczna. Zaskakujesz – raz uległa, raz dominująca, zdecydowanie stronisz od rutyny.

Czego oczekuje twój partner

Twój partner chce dominować, wszystko robić w pośpiechu. Może mieć ochotę na seks w samochodzie lub coś ryzykownego np. gdzie ktoś może nas nakryć. Czasem też mówi o chęci kontroli… Być może ma na myśli bondage albo emocjonalne przywiązanie kochanka do siebie poprzez seks.
Pomimo rozpierającej was energii na seks są małe szanse. Może być niezaspokojony/a, co ostatecznie wprawia go/ją w psychiczne rozczarowania i wielką nerwowość. Blokadą jest problem z odprężeniem się np. z powodu kompleksów. Pamiętaj też, żeby nie zmuszać się do niczego jeśli nie jesteś w nastroju.

Rada dla Panien

Pomóc może zaplanowanie wcześniej zbliżenia – najlepiej w ciemnościach lub z przepaską na oczach. Musicie podejść rozsądnie do tematu, partner musi być świadomy tego, że seks może nieść za sobą wielowymiarowe konsekwencje. Przykładowo może bać się miłości, związku, ciąży a nawet wątpić w swoje możliwości seksualne i nawet jeśli pożąda i „płonie”, to może się na seks nie zdecydować. Seks, który można nazwać przewidywalnym będzie dla was lepszym wyborem od tego spontanicznego.

Waga

waga

Waga / il. Canva

Wagi w łóżku są urzekające i czarujące. Uwielbiają komplementy, zwłaszcza te, związane z ich wyglądem. Wagi są hojne i uwielbiają zadowolać partnera. Jest to cecha, która czasami może obrócić się przeciwko nim.

 

Jaka będziesz w łóżku

Możesz odczuwać palącą potrzebę zdominowania partnera – zarówno uczuciowo jak i fizycznie. To też energia pośpiechu, szybkiego seksu, a także w podróży bądź w środkach lokomocji. To Wagi w tym miesiącu są tą aktywną stroną i są gotowe do działania.

O czym marzy twój partner

U partnera karty wskazują na wstrzemięźliwość, chęć wypoczynku. Seksualność w tym miesiącu jest mu/jej obojętna, ma inne sprawy na głowie i nie chce podejmować inicjatywy.
W tym miesiącu powinniście uzbroić się w cierpliwość. Wasze starania mogą nie dać upragnionych rezultatów. Nie ma tu nowości, a raczej rutyna i zbliżenie w stylu „starego małżeństwa”. Z drugiej strony, karta Wagi sprzyja prokreacji – jest duża szansa na to, że zbierzecie „plon” ze swojego zbliżenia.

Rada dla Wag

Blokadę stanowi w styczniu mocny temperament – zbliżenie będzie bardziej satysfakcjonujące jeśli postawimy na delikatność i łagodność. Wszystko w swoim czasie i w odpowiednim tempie. Należy także odzyskać wewnętrzną równowagę, gdyż obecnie za dużo chaosu i lęku przed okazywaniem uczuć kryje się w waszym wnętrzu.
Karty sprzyjają w styczniu przygodom na jedną noc, jest ktoś w otoczeniu kto pragnie one night stand. Nie wierz w propozycje i obietnice, które mogą się okazać czyjąś chwilową zachcianką. Aby poprawić między wami stosunki – dajcie sobie trochę czasu i spróbujcie w tym miesiącu zacząć od flirtu.

Skorpion

skorpion

Skorpion / il. Canva

Seks gra w życiu Skorpionów ważną rolę. Zazwyczaj mają wysoki popęd seksualny i dobrze się czują we własnej skórze. Są istotami seksualnymi i zmysłowymi. Zwykle są w dużej mierze otwarci na wszystko w sypialni.

 

Czego pragniesz w łóżku

W styczniu nie masz wielkich wymagań co do seksu, może ten temat jest ci nawet trochę obojętny. Nie masz ochoty podejmować inicjatywy i chcesz, by było ci wygodnie. Zaakceptuj to. Zadbaj o sprawy uczuciowe, inaczej wpadniesz w pułapkę rutyny i przyzwyczajenia. Czas na ożywienie uczuć, zwłaszcza, że druga strona najwyraźniej na to czeka. Dowiesz się o uczuciach, których wcześniej nie brałaś pod uwagę. Może ktoś się w tobie zadurzył?

Czego chce twój partner

Partnerowi może być ciężko ocenić sytuację, gdyż wysyłasz sprzeczne sygnały. Tęskni trochę za przeszłością, kiedy miałaś w sobie więcej iskry. Możliwe też, że zewnętrzne problemy was obecnie przytłaczają i oboje zostawiacie sprawy seksu daleko w tyle. Partner dostrzega twoje emocjonalne problemy, ale wciąż bardzo cię pożąda.

Rada dla Skorpionów

Uważaj, emocje narastają do poziomu, w którym musi coś wybuchnąć – albo się od siebie zdystansujecie albo pokażecie swoje prawdziwe twarze i znajdziecie porozumienie. Zbliżenie może przypominać trochę nieporozumienie, ale bez problemu je sobie wyjaśnicie. Może się zdarzyć, że wasze spotkanie zostanie odwołane w ostatniej chwili, bądź partner nie da ci pełnego spełnienia lub nie dotrzyma obietnicy. Może być to spowodowane przeciążeniem pracą i obowiązkami.
Wyraźną przeszkodę stanowi także pośpiech, mężczyzna prawdopodobnie chce dominacji i wszystko pogania. W tym przypadku nie pomogą niespodziewane zdarzenia, na które nie masz wpływu. Poznaj lepiej swojego partnera, bo to co widzisz, może być tylko maską.
Karty przestrzegają też przed uniesieniami w ryzykownych miejscach, o ile nie chcecie zostać przyłapani.
Postaraj się nie wplątać w dwuznaczne sytuacje, bo możesz się mocno rozczarować. Ograniczone zaufanie uchroni przed kompromitacją. Wiruje w powietrzu dużo wzburzonych uczuć, które trzeba doprowadzić do równowagi. Postaraj się też wskrzesić iskrę fantazji, zadbać o strefę uczuciową i nie decydować się na seks z osobą, do której nie masz pełnego zaufania.

Strzelec

Strzelec

Strzelec / il. Canva

Seks bez odrobiny zabawy i figlarności nie pociąga Strzelca. Żarty i śmiech stanowią istotną część jego seksualnej gry wstępnej. Strzelec lubi eksperymentować z zabawkami i grami erotycznymi. Nie lubi się nudzić, zaś przygoda to jego drugie imię.

 

Czego pragniesz w łóżku?

Tajemnica, seks w ukryciu i długie przemyślenia. Możesz mieć w tym miesiącu ochotę na jakiś skok w bok, z którego być może wycofasz się w ostatniej chwili. Karta intryg i kombinowania zdradza, że musisz się napracować nad tym, by doszło do czegoś między wami.

O czym marzy twój partner

Twój partner odbiera od ciebie sprzeczne sygnały, jego roztargnienie może także powodować małe doświadczenie. Możliwe, że czuje się źle przez to, że wciąż porównuje się do twoich poprzednich partnerów. Nie widzę tu uczuć w tym miesiącu, a raczej wygodny układ, często mający miejsce także w świecie wirtualnym. Oboje chcecie się sobie przypodobać, prowokujecie, rozbieracie się wzrokiem, ale wciąż się wahacie i nie wiecie jak się za to zabrać ani czego chcecie. Partner, mam wrażenie, że włożył już sporo w tę relację, może pod względem emocjonalnym, a może pod materialnym i tego seksu może wymagać, bo czuje, że mu się należy. Nie przejmuj się tym. Jeśli dojdzie do zbliżenia, któraś ze stron może mieć ochotę na świntuszenie i używania wulgaryzmów.
Blokadę stanowi tu chęć do przesadnej dominacji, nawet graniczącej z przemocą. Możliwe też, że robisz to z jakiegoś poczucia obowiązku, co wymaga głębszego przepracowania. Karta może także symbolizować blokadę, przed seksem oralnym, głównie ze strony kobiety. Postaraj się podejść do tematu z większą czułością.

Rada dla Strzelców

Możliwe, że czujesz się niezaspokojona, przez co robisz się nerwowa. Na dodatek brak ci wiary w siebie i swoje łóżkowe możliwości. Nie zaprzątaj sobie tym myśli, bo zamiast seksem, skończy się to frustracją i pisaniem w głowie czarnych scenariuszy. Podziel się swoimi lękami i kłopotami z kimś bliskim, kto potrafi ci współczuć i wspierać. 

 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ